skingbranding-banner

Rybník U mlýna Měrunice


Soukromý revír U mlýna Měrunice leží v Ústeckém kraji, nedaleko obce Měrunice a jen pár kilometrů od Mostu a Ústí nad Labem. Soukromý revír U mlýna Měrunice je malebný rybník, na kterém naleznete klid a pohodu. Rybník U mlýna Měrunice je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník U mlýna Měrunice tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

rybnik_meruniceProstředí okolo soukromého revíru U mlýna Měrunice nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje blahodárný klid a pohodu. Navíc břehy okolo soukromého revíru U mlýna Měrunice jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru U mlýna Měrunice si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. merunice_rybnikNa rybníku U mlýna Měrunice mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník U mlýna Měrunice je velice dobře zarybněný. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry nebo amury. Nechybí ale ani kapitální dravci! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Rozloha: 2 ha

Kraj: Ústecký

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

V čase od 05:00 do 22:00 (Po – Ne) – 240 korun

V čase od 22:00 do 05:00 (Po – Ne) – 140 korun

Poznámka: Další podmínky rybolovu lze domluvit s majitelem sportovního revíru.

 

Pravidla lovu:

Rybářský řád

  • Rybář smí používat nejvýše 2 pruty. Na každém prutu může být pouze jeden návazec. Lovit se smí pouze na plavanou a položenou. Při lovu na položenou, se vyžaduje průběžná montáž. Montáž na položenou musí mít nad zátěží (olovo, krmítko, kámen) bužírku, olověné jádro, nebo obdobný pevný materiál, který zabrání pořezání ryby při zdolávání.
  • Je zakázáno ulovené ryby zpracovávat na místě.
  • Je dovoleno používat loďky k vyvážení návnad, nástrah, zakrmování a bójkování. Loďku je možné i použít k mapování sonarem. Zdolávání ryby z loďky povoleno po dohodě. Po skončení lovu, je nutno bójku stáhnout z vodní plochy (platí při lovu sumce).
  • Při ulovení ryby je tuto nutno podebrat podběrákem, položit na již vlhkou podložku, ránu od háčku vydezinfikovat.
  • Ryby po ulovení, případném vážení, měření a focení, je nutno co nejrychleji pustit zpět do vody.
  • Po celý rok se chytá NON-STOP.
  • Rybář musí na rybníku udržovat pořádek a chovat se šetrně k okolní přírodě. Veškeré odpadky musí být uloženy v odpadních pytlech a po skončení rybolovu je nutné odpadky odvést a zlikvidovat. Po příchodu k vodě nejdříve rybář provede prohlídku místa a je-li toto znečištěno, je povinen tento prostor před rybolovem uklidit.
  • Při ponechání si ryby se stanovenou délkou, je rybář povinen tuto skutečnost ihned řádně  zapsat do přehledu o úlovcích.
  • Rybář si může ponechat v jednom dni 1 kus ušlechtilé ryby. Ulovením a zasakováním 1 kusu ušlechtilé ryby končí pro rybáře v daném dni rybolov.

Poznámka: Více o pravidlech zjistíte na oficiálním webu tohoto soukromého revíru

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov rybník U mlýna Měrunice

Web: rybnik-merunice.maweb.eu

Telefon: 721 301 045

Nové články v rubrice

Lom Radnice

admin | přečteno: 9110x | 28.03.2019 | Žádné komentáře

Lom Radnice se nachází v Západních Čechách mezi městem Radnice …

Rybník Ráček

admin | přečteno: 26077x | 16.03.2017 | 1 komentář

Soukromý revír rybník Ráček leží ve Středočeském kraji u obce Řevničov …

Rybník Královák

admin | přečteno: 28885x | 24.01.2017 | 1 komentář

Soukromý revír rybník Královák leží ve Středočeském kraji u obce Hostomice …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.