DomůSoutěžeSoutěž o sadu hlásičů Flajzar za 7500 korun: stačí odpovědět na 3...

Soutěž o sadu hlásičů Flajzar za 7500 korun: stačí odpovědět na 3 otázky

- Reklama -

Česká firma Flajzar s.r.o. si pro všechny milovníky rybaření připravila TOP vánoční soutěž. Stačí odpovědět na 3 jednoduché otázky, a rázem hrajete o nadupané ceny od rybářské společnosti z Moravy.

Foto: Flajzar s.r.o.

O co se soutěží? Třeba o nadupanou sadu hlásičů E3 TX (3+1) za skoro 7500 korun. Rybáři, kteří správně odpoví na 3 jednoduché otázky, tak mohou vyhrát TOP vánoční cenu za pořádný balík peněz. Ale nesoutěží se pouze o tuto cenu.

Kromě zmíněné sady se ještě soutěží o perfektní lampu pro rybáře WRL3 v hodnotě 2990 korun nebo o novou čelovku HL346 P s přijímačem v hodnotě 1990 korun. Znova: stačí odpovědět na 3 jednoduché otázky, a rázem jste v osudí…

 

Soutěž o produkty v celkové hodnotě 12 470 korun

O všechny 3 zmíněné produkty aktuálně probíhá velká vánoční soutěž. Jak se jí zúčastnit? Je to naprosto jednoduché! Stačí vyplnit formulář přiložený níže v tomto článku, a odpovědět na 3 jednoduché otázky. Soutěž probíhá od 7. do 19. prosince 2022!

Do soutěže budou zařazeni všichni soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje, a kteří správně odpoví na zmíněné otázky. Upozorňujeme, že do soutěže smí být zařazena jedna e-mailová adresa pouze JEDNOU. Pokud soutěžící pošle jednu e-mailovou adresu vícekrát, budou vyřazeny ze soutěže.

Odpovědi na soutěžní otázky najdete na e-shopu FLAJZAR . Správné odpovědi spolu s kontaktními údaji uveďte do formuláře, který najdete přiložený níže. Správné odpovědi můžete posílat do pondělí 19. prosince 2022 do 12:00 hodin.

Soutěžní otázky do soutěže o produkty Flajzar s.r.o.

 

Jak proběhne vyhlášení soutěže?

Nejspravedlivější je losování! Po ukončení soutěže, což bude 19. prosince 2022 ve 12:00 hodin, vložíme všechny správné odpovědi do jednoho osudí, a ze všech zúčastněných vylosujeme 3 šťastné výherce. První vylosovaný obdrží sadu hlásičů s příposlechem Flajzar Fishtron E3 TX (3+1) v hodnotě skoro 7500 korun.

Pak bude losování pokračovat. Druhý vylosovaný výherce obdrží rybářskou lampu Fishtron WRL3 v hodnotě 2990 korun. A třetí vylosovaný výherce pak obdrží novou čelovku pro rybáře HL346P s přijímačem.

Podmínky soutěže

Zúčastněním soutěže dáváte souhlas k tomu, že jste obeznámeni s pravidly soutěže, a že souhlasíte se stanovenými podmínkami, a se zpracováním osobních údajů. Hodně štěstí!

Flajzar s.r.o.

 

O jaké produkty se soutěží?

Než se pustíme do soutěžních otázek, tak si nejprve detailněji představíme ceny, o které se v této soutěži soutěží. Česká firma Flajzar s.r.o., která je tradičním výrobcem rybářské elektroniky, do této soutěže věnovala 3 špičkové ceny v celkově hodnotě 12 470 korun!

Sada hlásičů s příposlechem Fishtron E3 TX (3+1)

Extrémně populární sada hlásičů s příposlechem  od české společnosti Flajzar s.r.o., kterou si rybáři oblíbili zejména díky jednoduchému ovládání. Všechny funkce a ovládání jsou na těchto signalizátorech vymyšleny tak, že jsou parádně intuitivní, takže se komfortně obsluhují i těm rybářům, kteří nejsou „technicky zdatní“.

Ve velké vánoční soutěži mohou rybáři získat sadu hlásičů Flajzar Fishtron E3 TX  s příposlechem (3+1)

Sada hlásičů obsahuje 3 signalizátory Fishtron E3 TX, které nabízí perfektní vlastnosti za super nízkou cenu. Na signalizátorech si lze pochopitelně měnit hlasitost i tón, ale také například zbarvení LED diody (modrá, zelená, červená, fialová).

I když tyto signalizátory patří k těm levnějším z nabídky Flajzar s.r.o., tak přesto slibují špičkové zpracování a funkce. Signalizátory mají například přesné magnetické snímaní odvíjení vlasce, takže rybářovi neunikne ani ten nejjemnější záběr. Dalším obrovským plusem je velmi odolné tělo, které vydrží i lov v těch nejtěžších podmínkách.

VIDEO: Jak vypadají hlásiče Flajzar Fishtron E3 TX? Podívejte se na video 

V sadě potom najdeme i příposlech RX Mini , který lze spárovat až s 9 zařízeními. Kromě akustické signalizace při záběru od ryby se na příposlechu rozsvítí také LED dioda. Tento příposlech jde spárovat se signalizátory záběru Fistron NEON TX3, Fishtron E3 TX, Q9-RGB TX a CATFISH TX3, ale také s bezdrátovým čidlem ALF3.

Lampa pro rybáře Fishtron WRL3

Kromě zmíněné sady se v této soutěži soutěží také o špičkovou lampu pro rybáře Flajzar Fishtron WRL3 . Tato lampa pro rybáře je unikátní nejen díky světelný vlastnostem, ale také proto, že uvnitř zařízení najdeme powerbanku pro nabíjení ostatní elektroniky. Super!

Chtěli byste tuhle nadupanou lampu pro rybáře Flajzar Fishtron WRL3 ? Stačí odpovědět na 3 jednoduché otázky!

Česká lampa pro rybáře Fishtron WRL3 nabízí hned 7 zbarvení světla, takže rybář si může navolit přesně takový odstín, který je mu nejvíce příjemný. Rybář si tak kromě klasického bílého světla může zvolit i méně „ostré osvícení“, které skvěle poslouží třeba pro osvětlení lovného místa.

Na této lampě každý rybář oceňuje její dlouhou výdrž. Jde o to, že lampa při sníženém jasu dokáže svítit non-stop až 70 hodin. Tohle je prostě pořádná porce času! Ale i při plném svitu lampa svítí dlouhou dobu – až 14 hodin.

VIDEO: Jak vypadá lampa pro rybáře Flajzar Fishtron WRL3? Mrkněte na video

Rybářští fajnšmekři pak jistě uctivě pokynou hlavami proto, že lampu Fishtron WRL3  lze spárovat se signalizátory Flajzar Fishtron s vysílači, takže ta se tak při záběru okamžitě rozsvítí. Do paměti lampy lze nahrát až 10 zařízení. Její dosah je potom 700 metrů.

A ještě se vrátíme k té powerbance. V lampě Fishtron WRL3 od české firmy Flajzar s.r.o. totiž najdeme i výkonnou powerbanku o kapacitě 5000 mAh, takže rybář tak má „po ruce“ dostatek energie pro nabíjení ostatní elektroniky, například mobilního telefonu. Tohle je prostě perfektní produkt od české společnosti!

Čelovka pro rybáře Fishtron HL346P

Novinka letošního roku, která se stala okamžitě hitem na rybářském trhu. Ale ono se není čemu divit! Právě tato čelovka pro rybáře  slibuje perfektní vlastnosti, přitom ji lze sehnat za rozumnou cenu. Co tahle nová čelovka od české firmy umí?

V soutěži se soutěží také o novou čelovku HL346P s přijímačem , která je hitem letošního podzimu

Jde především o vynikající světelné vlastnosti. Světelný tok čelovky je 260 lumenů, takže rybář se může spolehnout, že bude mít na hlavě pořádně výkonné světlo, které osvítí obrovský prostor. Obrovskou předností této čelovky je také to, že dosvítí až 150 metrů daleko, takže rybář může nasvítit i tyčovou bójku ve velké vzdálenosti.

Rybáři si české čelovky od Flajzar s.r.o. zamilovali díky dokonalé svítivosti

Každý rybář, který měl tuto čelovku na hlavě, si ihned všiml její nízké hmotnosti. Váha čelovky je pouhých 118 gramů, takže se nepronese ani při déletrvajícím nošení na hlavě (třeba při přívlači). A musíme zmínit i velmi dlouhou výdrž baterie: při plném, bílém svícení vydrží 3 hodiny non-stop svítit, při snížením svitu pak 6 hodin.

VIDEO: Podívejte se na nové čelovky od Flajzar s.r.o., které se staly hitem

Největší „machrovinou“ potom je to, že tuto novou čelovku pro rybáře Fishtron HL346P lze spárovat také až s 8 zařízeními. Takže čelovka se rozsvítí ihned při záběru, takže rybář nemusí nikde nic hledat – vše je připraveno pro okamžité zdolávání. Čelovku lze spárovat se signalizátory Fishtron NEON TX3, Fishtron CatFish TX3, Fishtron Q9RGB TX, E3 TX a s alarmem ALF3.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

20 KOMENTÁŘE

    • Ahooooj kdo nepoužívá… FLAJZAR …. ať si da u vody majzla…. děkujeme za top produkty …FLAJZAR… a taky děkujeme za tuhle parádní soutěž ať uuuuž dopadne jakkoliv 🙂🙂🙂🙂🙂

  1. Velmi zajímavá soutěž s pěknými cenami. Všem přeji krásné prožití Vánočních svátků a hodně úspěchů v roce 2023

  2. Ahooooj kdo nepoužívá… FLAJZAR …. ať si da u vody majzla…. děkujeme za top produkty …FLAJZAR… a taky děkujeme za tuhle parádní soutěž ať uuuuž dopadne jakkoliv 🙂🙂🙂🙂🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -