Domů Soutěže Masakr! Soutěž o 500 kilo boilies! Vyhrajte nástrahy až za 30 000 korun!

Masakr! Soutěž o 500 kilo boilies! Vyhrajte nástrahy až za 30 000 korun!

- Reklama -

Tohle tu ještě nebylo! Česká rodinná firma KAPRPRO připravila soutěž o pořádnou kupu nástrah na kapry! Jak se zúčastnit? Je to naprosto jednoduché: Stačí jen jít na web KAPRPRO a tam najít tajné heslo. Pokud ho rybář najde, pak ho stačí spolu s kontaktními údaji poslat na danou adresu. A bacha! Pokud rybář do konce trvání soutěže objedná na KAPRPRO nějaké nástrahy a krmení alespoň za tisícovku, pak se výhra zdvojnásobuje. Soutěž trvá jen do 18. září 2020 do 14 hodin!

O co se hraje? Pokud rybář najde tajné heslo, které zašle spolu s kontaktními údaji na uvedenou adresu, pak bude zařazen do soutěže o nástrahy na kapry KAPRPRO v hodnotě 15 000 korun. A to už je pořádná porce zajímavých dobrot na kapry. Ale bacha! Pak je tady ještě jackpot! O co jde?

Pokud si rybář po dobu trvání objedná na e-shopu KAPRPRO libovolné nástrahy a krmení v hodnotě alespoň 1000 korun, pak může po vylosování vyhrát nástrahy až za 30 000 korun. Výhra se prostě zdvojnásobí.

Pro představu: Pokud si onen jackpot v hodnotě 30 000 převedeme na boilies, tak za tyhle peníze si rybář může vybrat přes 500 kilo boilies v příchuti losos/patentka. Ale samozřejmě, jak už bylo řečeno výše – výběr je v plné „režii“ daného výherce…

 

Jak se zúčastnit soutěže s KAPRPRO?

Krok 1: Jděte na e-shop www.kaprpro.cz

Krok 2: Zjistěte tajné heslo

Krok 3: Heslo, své jméno a telefon napište na soutěžní e-mail

NÁPOVĚDA: Tady najdete tajné heslo, díky kterému můžete vyhrát až 500 kilo boilies

 

Kam posílat správné odpovědi?

Heslo spolu se jménem a telefonem posílejte na mail: kamsehraberiha@radiobeat.cz

Ale bacha! Soutěž trvá jen do pátku 18. září 2020 do 14 hodin. V tuhle dobu doporučujeme mít mobil po ruce, protože vám může zazvonit a v sluchátku uslyšíte velmi dobrou zprávu!

Soutěž probíhá ve spolupráci s Radiem Beat…

Hodně štěstí!

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -