DomůAkční nabídkaSpací pytel pro rybáře až do -20 stupňů Celsia! Tenhle je dostupný...

Spací pytel pro rybáře až do -20 stupňů Celsia! Tenhle je dostupný za pár korun!

- Reklama -

Kvalitní spacák pro rybáře je jedinou účinnou ochranou proti chladným nocím při podzimních vycházkách k vodě. A právě tyhle chladné noci se kvapem blíží! Pokud rybář je v podobných podmínkách nepřipraven, pak se spánek u vody mění v hotové peklo. Kvůli chladu se rybář pořádně nevyspí, navíc hrozí například i nepříjemné onemocnění. Přitom řešení je jednoduché – vybrat si kvalitní spacák pro rybáře. Ne! Takový rybářský spacák nestojí půl výplaty! Je možné si vybrat levný rybářský spacák za pár korun, který vydrží i pořádně tuhé noci u vody…

 

Spací pytel pro rybáře Giants Fishing Extreme 5 Season Sleeping Bag

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový spacák pro rybáře za super nízkou cenu od české značky Giants Fishing. Na tomto spacáku každého rybáře okamžitě zaujme několik věcí. Zaprvé: Velké rozměry! Tento spacák pro rybáře má na délku 210 čísel, na šířku 95 centimetrů a na výšku 7 centimetrů. Z toho vyplývá, že do spacáku se pohodlně nasouká i urostlejší rybář, kterého nebude při spánku nic svírat ani tlačit. Pohodlné spaní zaručeno!

Další věcí, která rybáře okamžitě zaujme, je velmi příjemný vnitřek spacáku. Ten je zhotoven z luxusního microfleecu, který je neuvěřitelně příjemný na dotek, je krásně hřejivý, takže rybář má tak zaručeno krásné teplo při spánku. Důležitou vlastnosti tohoto materiálu je ale i správné odvádění přebytečné vlhkosti, což výrazně snižuje riziko „pocitu chladu“.

Luxusní hřejivost spacáku je dána i dutým vláknem, kterým je tento spací pytel pro rybáře vyplněn. Právě tento materiál je pro jeho vlastnosti s velkou oblibou používán. A není divu! Konkrétně tento rybářský spacák Giants Fishing Extreme 5 Season Sleeping Bag má tepelný komfort do -13 stupňů Celsia, extrém je potom do -20 stupňů Celsia. Takže rybář bude v naprostém teple i za hodně tuhých nocí v pozdní části rybářské sezóny. Paráda!

Důležité vlastnosti tento rybářský spacák nabízí i díky jeho povrchu. Na něm je materiál Peach Skin (broskvová kůže). Tento materiál je perfektní z toho pohledu, že je nepromokavý, takže dovnitř spacího pytle se nedostane vlhkost. Ale! Materiál je zhotoven tak, aby byl zevnitř dobře dýchatelný, tudíž se ze spacáku velmi dobře odvádí přebytečná vlhkost, takže rybář je pořád v suchu a v teple. Velký palec nahoru!

Spací pytel pro rybáře od české značky Giants Fishing je vybaven i celou řadou vychytávek. U hlavy a nohou jsou například převleky, které slouží k upevnění spacáku k lehátku. K tomu slouží i středový popruh, díky kterému spacák prostě nespadne například na mokrou nebo špinavou zem. Velkou předností je i odnímatelný polštářek, který skvěle podpírá krční páteř při spánku, takže rybář se fakt vyspí dorůžova! A praktická je i kapsička na mobil nebo doklady. Tohle je chytrý detail!

Jestli hledáte levný rybářský spacák za velmi libovou cenu, pak se rozhodně podívejte na tento od české značky Giants Fishing. Spacák pro rybáře nabízí velký prostor, skvělé vlastnosti při spánku v nízkých teplotách, vynikající odvádění přebytečné vlhkosti a spoustu dalších plusů, které zaručují klidný a bezstarostný spánek i v hnusném počasí, které mnohdy panuje u vody. Tohle je spacák pro rybáře, u kterého platí za málo peněz hodně muziky.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -