DomůSoutěžeSOUTĚŽ o revoluční nástrahy NUTRIGO v celkové hodnotě přes 3000 korun!

SOUTĚŽ o revoluční nástrahy NUTRIGO v celkové hodnotě přes 3000 korun!

- Reklama -

Rybářský magazín InRybar.cz ve spolupráci s firmou LK Baits spustil novou soutěž o novou, revoluční nástrahu na ryby NUTRIGO. Připravili jsme pro vás hned 5 výherních balíčků nástrah NUTRIGO. Každý vylosovaný výherce dostane 1 výherní balíček! Stačí odpovědět na 3 naprosto jednoduché otázky. Ze všech správných odpovědí, které vložíme do osudí, následně vylosujeme 5 šťastlivců, kterým zašleme jejich výhry. Tak co? Zkusíte vaše štěstí?

O co se soutěží? O revoluční nástrahu na ryby LK Baits NUTRIGO, která se ihned po uvedení na rybářský trh stala obrovským rybářským hitem. Máme přichystaných celkově 5 balíčků nástrahy NUTRIGO, které se skládají z 1 pytlíku o hmotnosti 800 gramů a z 1 kelímku o obsahu 200 mililitrů. Cena jednoho výherního balíčku je 608 korun! Nástrahy NUTRIGO, o které soutěžíme, jsou v příchuti Mango.

Co je to vlastně NUTRIGO? Tato novinka od české firmy LK Baits je absolutně geniální nástrahou, která se stala okamžitě rybářským hitem. NUTRIGO je revoluční v tom, že uvnitř obsahuje tekutou složku, která výrazně zatraktivňuje celou nástrahu. NUTRIGO tak může být podle výrobce LK Baits až 50x účinnější než boilies. Tohle je fakt hodně povedená nástraha!

 

NÁPOVĚDA: Tady naleznete správné odpovědi na soutěžní otázky!

 

Soutěžní otázky:

NÁPOVĚDA: Tady naleznete správné odpovědi na soutěžní otázky!

Kam posílat správné odpovědi?

Správné odpovědi odesílejte s pomocí soutěžního formuláře, který naleznete přiložený v tomto článku. Vyplňte správné odpovědi, zadejte e-mail, a odešlete…

Soutěž probíhá od 19. února do 1. března 2020. Vylosování a vyhlášení vítěze proběhne v týdnu od 2. března do 8. března 2020. Do soutěže budou zařazeny všechny (zaregistrované) a správné odpovědi poslány v daném soutěžním termínu. Ze všech správných odpovědí bude vylosováno 5 výherců, přičemž každý 1 výherce dostane 1 výherní balíček.

Upozorňujeme, že do soutěže smí být zařazena jen JEDNA e-mailová adresa se správnými odpověďmi po dobu trvání soutěže. Pokud v průběhu soutěže pošlete jednu e-mailovou adresu vícekrát, budou tyto odpovědi smazány!

Jak proběhne vyhodnocení soutěže? Nejspravedlivější je losování. Proto po ukončení soutěže (1. března 2020) dáme všechny správné odpovědi do osudí a budeme losovat. Vylosovaných 5 rybářů pak získá balíček nástrah NUTRIGO (každý výherce dostane 1 balíček). Všechny rybáře budeme kontaktovat na uvedeném (vylosovaném) e-mailu.

 

Podmínky soutěže

Zúčastněním soutěže dáváte souhlas k tomu, že jste obeznámení s pravidly soutěže, a že souhlasíte se stanovenými podmínkami a se zpracováním osobních údajů.

Hodně štěstí!

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

8 KOMENTÁŘE

  1. Tato návnada vypadá velice dobře.Doufám,že budu mít štěstí a vyhraju tento vzorek,abych v případě pozitivních výsledcích mohl tento výrobek s dobrým pocitem nadále kupovat.

  2. Asi to bude velice zajímavá návnada, vypadá skvěle. Klobouk dolů, to se Vám povedlo pánové.
    Díky, že jste.

  3. Revoluce to určitě bude pokud to bude 50x účinnější než běžné boilies, k čemuž sem trochu skeptický. Ono totiž vlastnit špičkový nástroj ještě neznamená dosahovat mistrovských výsledků. Je to například jako se současnými fotoaparáty. Všichni si myslí že čím více megapixelů tím lepší fotka. Saudek dělá mistrovská díla flexaretkou za 150kč.Tim chci říct že profesionální rybář může chytat trofejni kapry na vařený brambor.

  4. Vypadá to všechno krásně, ale zajímalo by mě teda, či to má nějaký vpliv na ryby, když je to naplněné nějakou tekutinou…

  5. Dobrý den, Nejsem skalní kaprobijce. K-93 /2x/ ze svazové vody Labe 21. Jsem spíše na amury – 114 cm také tam. Nástrahy stejné: meruňky /i sušené/, hroznové víno, banán, mirabelka,“maršmeloun“, ořechy, topolový květ. Nevzdávám se experimentování.. Bude mi 6.6. 74 let a ještě jsem nevyzkoušel všechno, třeba mě ještě něco napadne, moc času už nemám. Chtěl bych vyzkoušet i Vaši, snad „rychlejší“ nástrahu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -