skingbranding-banner

SOUTĚŽ PRO RYBÁŘE: Vyhrajte legendární boilies MIKBAITS, které funguje na ty největší kapry!


Máme tady novou soutěž! Tentokrát mohou rybáři vyhrát našlapané kuličky od firmy MIKBAITS. Jedná se o boilies MIKBAITS Mirabel s příchutí pampelišky, a jde o jednu z nejlepších nástrah pro lov kaprů ve studené vodě! Důkazem je celá řada trofejních ryb! Chcete vyhrát tuto perfektní nástrahu, která skvěle poslouží při prvních jarních lovech ve studené vodě? Tak se zúčastněte naší únorové soutěže!

Abyste se mohli zúčastnit soutěže o boilies MIKBAITS Mirabel, je zapotřebí splnit následující pravidla: Do soutěže bude zařazen každý rybář, který nahraje do rubriky Galerie na webu InRybar.cz album s rybářskou tématikou. Do soutěže budou zařazena jen ta alba, která budou obsahovat 4 a více fotografií (viz přiložený obrázek). Do alba můžete nahrát cokoliv – vaše úlovky, obrázky oblíbeného revíru nebo rybářského vybavení. Důležitou podmínkou k zúčastnění soutěže je již zmíněná rybářská tématika a počet 4 a více fotografií v jednom albu!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Rybářská alba nahrávejte ZDE

NÁPOVĚDA: Jak nahrát do alba více fotek najednou? Klikni ZDE

Důležité pravidlo: Za 1 nahrané album dostane rybář 1 „hlas“! Pokud tedy rybář nahraje více alb, pak bude do závěrečného slosování zařazeno přesně tolik „hlasů“ s jeho jménem, kolik nahraje alb. Pro vysvětlení: Pokud rybář v době konání soutěže nahraje na web InRybar.cz 5 alb, pak do závěrečného slosování bude 5krát zařazeno jeho jméno. Šance na výhru je tak mnohem vyšší! To, že se vyplatí nahrávat více alb, potvrdila i minulá soutěž! Rybáři, kteří byli více aktivní, více vyhrávali.

 

O co se hraje?

Hned 5 rybářů může v únorové soutěži na InRybar.cz vyhrát unikátní boilies na kapry! V této soutěži se soutěží celkově o 5 výher, které se skládají z 1 balení boilies MIKBAITS Mirabel s příchutí pampelišky (300 gramové balení) a z 1 balení fluo boilies MIKBAITS Mirabel Fluo s příchutí pampelišky (150 ml balení). Šťastní výherci tak obdrží hned dvě balení perfektních nástrah na kapry do studené vody! A toto boilies skutečně patří k nejlepším nástrahám na jaro. Směs, ze které je toto boilies poskládané, výborně funguje za nízkých teplot a dokáže k záběru přinutit i pasivnější kapry.

RECENZE: Boilies MIKBAITS Mirabel Fluo    

 

Jak bude soutěž o boilies MIKBAITS probíhat?

Soutěž o boilies MIKBAITS Mirabel a MIKBAITS Mirabel Fluo bude probíhat od 11. do 28. února 2018. Do soutěže o tyto fantastické nástrahy budou zařazena pouze ta alba, která budou nahraná v tomto období, a která splní zmíněné podmínky soutěže. Vylosování a vyhlášení výherců proběhne 1. března 2018. Výherce budeme kontaktovat na e-mailové adresy, které uvedou při registraci na InRybar.cz.

 

Jak proběhne vyhodnocení soutěže?

Nejspravedlivější je losování. Proto po ukončení soutěže (28. února 2018) dáme všechny účastníky do osudí a 5krát budeme losovat. Vylosovaný rybář získá vždy 1 výhru, která se skládá z 1 balení boilies MIKBAITS Mirabel (300 gramové balení) a boilies MIKBAITS Mirabel Fluo (150 ml balení). Šťastné výherce budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu.

 

Nutná je registrace!

Připomínáme, že abyste mohli nahrát rybářskou galerii na webu InRybar.cz, je nutné se před tím zaregistrovat. Registrace je nutná, bez ní není možné album nahrát. Doporučujeme, abyste při registraci používali vaše nejvíce aktivní e-mailové adresy, neboť právě na ně vás budeme v případě výhry kontaktovat!

 

Jaká nahraná alba budeme ze soutěže vyřazovat?

Ze soutěže budou vyřazena ta alba, která nebudou mít rybářskou tématiku, budou zobrazovat surové chování k uloveným rybám nebo k přírodě, budou zobrazovat zakázané rybolovné metody, nebudou obsahovat alespoň 4 fotografie nebo budou porušovat zákony České republiky. Je zakázáno stahovat cizí fotografie z internetu a nahrávat je jako vlastní alba! Rovněž je zakázáno do této soutěže nahrávat ta alba, která rybáři nahráli do minulé soutěže. A mazány budou i opakující se alba (dvakrát nebo vícekrát nahraná alba).

Hodně štěstí v soutěži!

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

Soutěž o kaprové nástrahy KAPRPRO za 30 000 korun! Vyhrajte brutální balík nástrah!

admin | přečteno: 4851x | 18.02.2021 | Žádné komentáře

Česká firma KAPRPRO, která vyrábí cenově dostupné nástrahy na kapry …

Masakr! Soutěž o 500 kilo boilies! Vyhrajte nástrahy až za 30 000 korun!

admin | přečteno: 13729x | 13.09.2020 | Žádné komentáře

Tohle tu ještě nebylo! Česká rodinná firma KAPRPRO připravila soutěž …

Vyhlášení soutěže o NUTRIGO v celkové hodnotě přes 3000 korun!

admin | přečteno: 1498x | 13.03.2020 | Žádné komentáře

Revoluční novinka NUTRIGO od české firmy LK Baits byla pořádným …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.