skingbranding-banner

SOUTĚŽ PRO RYBÁŘE: Vyhrajte nejsmradlavější nástrahu na světě, která funguje na trofejní kapry! 


Připravili jsme si pro vás super soutěž. Nyní můžete s magazínem InRybar.cz vyhrát unikátní surovinu, která se používá při lovu kapitálních kaprů. O jakou surovinu jde? Jde o belachan. Jednu z nejsmradlavějších surovin v rybářském světě. Belachan je totiž vyrobený z fermentovaných krevet, které mají velmi silný a specifický odér! Ovšem právě tato surovina patří k hotovým „magnetům“ na velké kapry. Vyhrajte tuto nadupanou surovinu na trofejní kapry!

Hned 5 rybářů může v této soutěži získat skutečně unikátní nástrahu na trofejní kapry. V této soutěži se totiž soutěží celkově o 5 kostek belachanu od špičkové anglické firmy CC Moore, která vyrábí jedinečné nástrahy na trofejní kapry. A právě kostky belachanu patří k velmi oblíbeným produktům od této firmy. Belachan CC Moore lze využít například k výrobě boilies nebo obalovacího těsta. Jde ale také o výbornou surovinu i do krmení nebo do PVA mixů. Možností, jak tento „magnet“ na obrovské kapry zužitkovat, je nespočet!

Více o belachanu zjistíte ZDE

 

Jak se zúčastnit soutěže o belachan?

Do soutěže o belachan se může zapojit každý rybář, který do rubriky Galerie na webu InRybar.cz nahraje album s rybářskou tématikou. Do soutěže budou zařazena jen ta alba, která budou obsahovat 4 a více fotografií. Nahrát můžete cokoliv – vaše úlovky, obrázky oblíbeného revíru nebo rybářského vybavení, které rádi používáte. Důležitou podmínkou k zúčastnění soutěže je již zmíněná rybářská tématika a počet 4 a více fotografií!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Rybářská alba nahrávejte ZDE

Abyste mohli nahrát rybářskou galerii, je nutné se zaregistrovat na webu InRybar.cz. Registrace je nutná, bez ní není možné album nahrát. Doporučujeme, abyste při registraci používali vaše nejvíce aktivní e-mailové adresy, neboť právě na ně vás budeme v případě výhry kontaktovat!

 

Jak proběhne vyhodnocení soutěže?

Nejspravedlivější je losování. Proto po ukončení soutěže (31. ledna) dáme všechny účastníky do osudí a 5krát budeme losovat. Vylosovaný rybář/ka získá vždy 1 kostku belachanu, celkově je v soutěži 5 kostek belachanu od anglické firmy CC Moore. Šťastné výherce/výherkyně pak budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu.

 

Jak zvýšit šanci na výhru?

Za 1 nahranou galerii dostane rybář/ka 1 hlas! Pokud rybář/ka nahraje více galerií, pak bude do závěrečného slosování zařazeno přesně tolik hlasů, kolik rybář/ka nahraje galerií. Pro vysvětlení: Pokud rybář/ka v době konání soutěže na web InRybar.cz nahraje 5 galerií, pak do závěrečného slosování bude 5krát zařazeno jeho/její jméno! Šance na výhru je tak mnohem vyšší! A navíc, pokud rybář/ka nahraje více rybářských alb, pak může vyhrát i více kostek belachanu (pokud tak “určí” losování).

 

Jak bude soutěž o belachan probíhat?

Soutěž o belachan bude probíhat od 14. do 31. ledna 2018. Do soutěže o belachan budou zařazena pouze ta alba, která budou nahrána v tomto období! Vylosování a vyhlášení vítězů proběhne 1. února 2018. Výherce budeme kontaktovat na e-mailové adresy, které uvedou při registraci na InRybar.cz

 

Jaká nahraná alba budeme ze soutěže vyřazovat?

Ze soutěže budou vyřazena ta alba, která nebudou mít rybářskou tématiku, budou zobrazovat surové chování k uloveným rybám nebo přírodě, budou zobrazovat zakázané rybolovné metody, nebudou obsahovat alespoň 4 fotografie nebo budou porušovat zákony České republiky. Je zakázáno stahovat cizí fotografie z internetu a nahrávat je jako vlastní alba!

Hodně štěstí v soutěži!

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

Rybář z Olomouce měl pořádně štěstí! Domů mu přišla hromada nástrah za 15 000

admin | přečteno: 1965x | 5.03.2021 | Žádné komentáře

Tak takhle nějak to dopadá, když se rybář trochu snaží …

Soutěž o kaprové nástrahy KAPRPRO za 30 000 korun! Vyhrajte brutální balík nástrah!

admin | přečteno: 4946x | 18.02.2021 | Žádné komentáře

Česká firma KAPRPRO, která vyrábí cenově dostupné nástrahy na kapry …

Masakr! Soutěž o 500 kilo boilies! Vyhrajte nástrahy až za 30 000 korun!

admin | přečteno: 13769x | 13.09.2020 | Žádné komentáře

Tohle tu ještě nebylo! Česká rodinná firma KAPRPRO připravila soutěž …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.