DomůSoutěžeSOUTĚŽ: Vyhrajte rybaření ve Francii! Hrajeme o ceny za 1 000 000 korun!

SOUTĚŽ: Vyhrajte rybaření ve Francii! Hrajeme o ceny za 1 000 000 korun!

- Reklama -

Rybník Sumčák spustil naprosto unikátní soutěž, ve které se hraje o TOP ceny! O jaké? Například o týdenní rybaření ve Francii na řece Rhone nebo o týdenní rybaření na Ebru! Celková hodnota cen dosahuje neuvěřitelných 1 000  000 korun! Zúčastnit se této soutěže je naprosto jednoduché! A jednoduchá jsou i pravidla. Pojďme zjistit více…

Jak se této našlapané soutěže zúčastnit? Jednoduše! Stačí v roce 2018 přijet na ryby na rybník Sumčák. A pokud vám bude svatý Petr nakloněn, pak máte obrovskou šanci na výhru! Vítěze soutěže totiž určí nejdelší ulovený sumec na rybníku Sumčák! Takže se pořádně vyzbrojte a přijeďte si na Sumčák pro tučnou výhru! Takovou cenu nikde jinde nevyhrajete!

Krátce k pravidlům: Ulovenou rybu je nutno vyfotit na podložce s mírou (spravedlivé ověření délky), kterou vám zapůjčí na rybníku Sumčák. Následně je nutné tuto fotku poslat v kvalitě alespoň 2MB na e-mailovou adresu info@sumcak.cz. Rybář, kterému se podaří ulovit nejdelšího sumce, zvítězí!

Kompletní informace o soutěži naleznete ZDE

O co se hraje? Ve hře je celkově 13 pobytů ve Francii na řece Rhoně. Jedná se o TOP (nejen) sumcařskou lokalitu, která láká rybáře z celého světa. V soutěži je pak řada dalších pobytů s průvodci na Ebru! Výherce budou průvodcovat zkušení rybáři Roman Kuřil, Marcel Lieskovan, Vlaďa Hrdlička nebo Libor „Hrdobec“ Sumčí. Kompletní seznam výher najdete na webových stránkách rybníku Sumčák!

 

Rybník Sumčák: TOP revír v unikátním prostředí!

Rybník Sumčák odstartuje sezónu 2018 na nové lokalitě. Tenhle revír se totiž přestěhoval do pískovny Ostrá nedaleko Nymburka. Nový rybník Sumčák tak kromě bohaté rybí obsádky, ve které samozřejmě nechybí obrovští sumci, nabízí i jedinečnou krajinu. Tohle je TOP revír, který je jen kousíče od Prahy! Přijeďte si zarybařit na perfektně zarbněnou vodu, která nabízí nádherné prostředí. A navíc, pokud budete mít při rybaření štěstí, může vás váš životní úlovek dostat až do Francie nebo Španělska! Paráda!

 

Užitečné odkazy

Webové stránky rybníku Sumčák

Facebook rybníku Sumčák 

YouTube kanál rybníku Sumčák

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: rybník Sumčák

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -