DomůAkční nabídkaSpacák pro rybáře „za tisícovku“: Na skladě leží posledních 7 kusů za...

Spacák pro rybáře „za tisícovku“: Na skladě leží posledních 7 kusů za nízkou cenu

- Reklama -

Spacáky pro rybáře jsou neodmyslitelnou součástí rybářské výbavy při déletrvajících výpravách. Pokud hledáte spacák pro rybáře za rozumnou cenu, pak máte šanci takový získat od anglické značky. 

Ilustrační foto: PARYS

Bez kvalitního spacáku na ryby to prostě nejde. Ve chvíli, kdy rybář nemá pohodlné spaní, tak si pořádně neodpočine. A déletrvající rybaření se rázem mění na utrpení. Ovšem, kvalitní spacák pro rybáře nemusí stát celou výplatu. To ani náhodou! Na rybářském e-shopu PARYS jsou momentálně dostupné zlevněné spacáky pro rybáře od anglické značky Cygnet.

 

Spacák pro rybáře Cygnet Sniper Sleeping Bag

Jezdíte na ryby i v teplejších měsících rybářské sezóny, kdy není úplně nutné vozit s sebou spacáky pro rybáře do mrazivého počasí? Pokud je vaše odpověď ano, pak by vás mohly zajímat tyto spacáky od značky Cygnet. Jde o vynikající spací pytle pro rybáře do teplejšího počasí, které jsou dostupné za normální peníze. Cenově dostupné spacáky Cygnet jsou k dostání na rybářském e-shopu PARYS.  

Jak už jsme výše uvedli, tyto spacáky jsou vhodnější spíše do teplejšího počasí na rybách, kdy jsou vyšší teploty. Tedy někdy od konce jara, po léto až do začátku podzimu. Ano, tento spacák pro rybáře rozhodně využijete! Jde o 3sezónní spacák, který nemá tak hrubou výplň, což je ale právě lepší třeba do horkého letního počasí, kdy se rybář v něm tolik nepotí.

Obrovskou přednost těchto spacáku vidíme v jejich velkých rozměrech. Délka spacáku na ryby Cygnet Sniper Sleeping Bag je 215 centimetrů, šířka potom činí 90 čísel. Takže v tomto spacáku se pohodlně vyspí i hodně urostlý rybář, aniž by ho někde něco tahalo nebo svíralo. Tohle je jasná záruka pro pohodlný spánek na rybách!

 

Vysoká odolnost proti vlhkosti a příjemný vnitřek

I když tento spacák pro rybáře působí „lehce“, nenechte se mýlit. Spací pytel na ryby od anglické značky Cygnet slibuje vysokou odolnost, zejména proti vlhkosti. Rybářský spacák je totiž vyrobeny z voděodolného materiálu, který nepropustí přebytečnou vlhkosti dovnitř spacáku. Přesto ale tento materiál krásně „dýchá“, že odvádí vlhkost zevnitř spacáku ven (když se například rybář potí).

Velkou výhodu také vidíme v tom, že povrch spacáku je rychleschnoucí. Takže když se nějakou náhodou na spacáku dostane přebytečná vlhkost, rychle zmizí. Maximální komfort při spánku v tomto spacáku pak zaručuje fleecový materiál v horní části, který je příjemný na dotek. Tohle je fakt paráda!

Na tomto spacáku jsou potom osvědčené „detaily“, jako například nastavitelný popruh uprostřed spacáku. Právě díky němu jde rybářský spací pytel pevně připevnit k rybářskému lehátku, takže rybář má jistotu, že spacák nespadne na mokrou nebo špinavou zem. Super! Samozřejmostí jsou také bytelné zipy, které zaručují bezproblémové fungování.

Pokud patříte k těm rybářům, kteří při spánku v letních měsících trpí v příliš teplých spacácích, pak by vás tento spací pytel od anglické značky Cygnet mohl zajímat. Jde o perfektní model právě do teplejší části rybářské sezóny, ve kterém je příjemný spánek, ale ne nepříjemné vedro.

Spacák navíc nabízí vysokou odolnost, takže se v něm skvěle spí i za hodně deštivého nebo vlhkého počasí. Pokud vás tento spací pytel pro rybáře zaujal, pak se na něj můžete mrknout na rybářském e-shopu PARYS, kde je dostupný za zvýhodněnou cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -