DomůAkční nabídkaŠpičkové křeslo pro rybáře za lidovou cenu: nosnost je 150 kilogramů

Špičkové křeslo pro rybáře za lidovou cenu: nosnost je 150 kilogramů

- Reklama -

Kvalitní křeslo na ryby je jedním z hlavních předpokladů pro komfortní posezení u vody. Aby rybář získal skutečně pohodlné křeslo, nemusí utrácet horentní sumy. Důkazem je křeslo od české značky.

Rybářská značka ZFish je mezi česko-slovenskými rybáři populární díky kvalitním produktům, které jsou k dostání za velmi rozumné ceny. Typickým příkladem je i kvalitní křeslo pro rybáře ZFisih Deluxe GRN Chair, které si rybáři mohou obstarat za suprově nízkou cenu. A přitom dostanou „kus vybavení“, které bude dlouhodobě a spolehlivě sloužit.

 

Rybářské křeslo ZFish Deluxe GRN Chair

Toto křeslo pro rybáře od české značky ZFish je mezi česko-slovenskými rybáři oblíbené proto, že nabízí vynikající vlastnosti, a přitom jeho cena je více než přitažlivá. Takové křeslo v takovém provedení za takto nízkou cenu budete hledat jen těžko! Levné křeslo na ryby ZFish najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Rybářské křeslo od české značky ZFish je pro mnoho rybářů zajímavé díky bytelné konstrukci. Ta je zhotovena z kvalitních materiálů, které slibují vysokou odolnost i proti nepříznivému počasí, takže konstrukce vydrží dlouhé roky. Navíc zásadním plusem je i obrovská nosnost, která je 150 kilogramů. Díky tomu si tak na křesle pohodlně posedí i urostlejší rybář.

Ale bacha! Bytelná konstrukce tohoto křesla neznamená, že je těžké. To ani náhodou! I díky tomu tak rybáři toto skladné křeslo nosí k vodě i na krátkodobé vycházky, protože se nepronese. A perfektně zpracovaná konstrukce slibuje příjemné posezení.

Komfortní sezení pak zaručuje i prostorný sedák, který má rozměry 54 x 48 centimetrů, takže na něm bude pohodlně hovět i objemnější pozadí urostlejšího rybáře. Velké plus pak vidíme i v rozměrné zádové opěrce, která má rozměry 53 X 68 centimetrů, tudíž se rybář může nádherně opřít. Paráda!

 

Opěrka zad má 8 nastavitelných poloh

Ještě k té opěrce: tu lze nastavit do 8 poloh. Rybář si tak může velmi jednoduše nastavit takový sklon zádové opěrky, který mu bude v danou chvíli nejvíce vyhovovat. Sklon opěrky se potom nastavuje s pomocí polohovatelných područek. Vše je jednoduché a extrémně rychlé! Samotné područky pak výrazně přispívají ke komfortnějšímu posezení, protože rybář si může o ně opřít znavené ruce po tvrdém souboji s rybou.

Osobně máme na křesle velmi rádi hřejivý microfleece materiál, který najdeme jak na opěrce, tak sedáku křesla. Rybář se tak nemusí obávat podchlazení ve studenějších a větrnější měsících rybářské sezóny. Tento materiál prostě udrží citlivé partie rybáře v teple!

Chytrým „detailem“ je potom lemování na křesle, které je zhotoveno z voděodolného materiálu. Díky tomu tak rybář skutečně velmi snadno očistí „nejzranitelnější“ místa od možných nečistost a vlhkosti, když si sedne na křeslo například po nahození montáže do vody. Tohle se nám hodně líbí!

Skvělou vychytávkou jsou potom i rozměrné patky na nastavitelných nohách. Takže rybáře nepřekvapí ani měkký, bahnitý terén. Naopak! Rozměrné patky slibují, že křeslo bude skutečně stabilní i na kluzkém povrchu. A jak už jsme nakousli: nožičky jsou nastavitelné, takže rybář může křeslo nastavit do absolutní roviny i na hodně nerovném terénu.

Jestli hledáte skutečně kvalitní křeslo za „normální peníze“, pak se určitě podívejte na tento model od české značky ZFish. Křeslo nabízí dostatečné rozměry pro pohodlné posezení, bytelnou konstrukci a kvalitní a odolný potah. Tady není co řešit! Levné křeslo na ryby ZFish najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -