DomůAkční nabídkaŠpičkové návazce na opatrné kapry: účinné kaprové návazce i na těžké vody

Špičkové návazce na opatrné kapry: účinné kaprové návazce i na těžké vody

- Reklama -

Návazce na kapry jsou pochopitelně zásadní součástí udice. Pokud totiž rybář použije vhodný návazec na kapry, pak může počítat s úspěšnějšími záběry. Vyzkoušejte třeba TOP návazce na kapry od NASH.

Anglická značka NASH na rybářský trh dodává vynikající návazce na kapry, které jsou vhodné i na hodně těžké vody. Pokud například jezdíte na silně prochytávané vody s opatrnými a zkušenými kapry, pak by se vám některé návazce NASH mohly hodit. A navíc! Tyto návazce se na rybářském e-shopu doprodávají – takže je můžete získat za výrazně nižší ceny. Ale bacha! Jsou poslední kusy!

 

Návazec NASH Slip D Rig Micro Barbed

Tohle je vynikající návazec na zkušené a opatrné kapry na těch lokalitách, na kterých je vysoký rybářský tlak. Jedná se totiž o to, že tento návazec je zhotovený ze špičkových komponentů, které slibují stoprocentní účinnost. Zlevněné návazce NASH najdete na e-shopu PARYS s výraznou slevou!

Zásadní předností tohoto návazce na kapry je to, že je navázaný na materiálu Skinlink Semi-Stiff, který je rychle potápivý. Díky tomu tak tento návazec bude ležet na dně „jako přilepený“, takže ani zkušená ryba nerozpozná zradu. I proto tento návazec rybáři používají na vodách s velkým rybářským tlakem.

Ale bacha! Konec návazcové šňůrky těsně u háčku je bez potahu. Díky tomu je návazcový materiál krásně měkký, takže plovoucí nástraha se chová naprosto přirozeně. A zase: toto je důležitá vlastnost na těžkých vodách, kdy zkušené ryby vytváří podvodní proudy, aby nadzvedly krmení. A právě díky tomuto vylepšení bude nástraha na podvodní proudy přirozeně reagovat.

Jelikož se jedná o doprodej, tak na skladě jsou poslední kusy návazců ve dvou velikostech. Rybáři pak rádi sahají po velikosti 8, která je ideální i pro lov s hodně malými nástrahami – třeba na samotné plovoucí boilies nebo tygří ořech.

Návazce jsou pak pochopitelně vybaveny špičkovými háčky, které se vyznačují obrovskou ostrostí a pevností. Rybář se tak může spolehnout, že s těmito návazci vytáhne i hodně velké ryby. Zároveň pak háček vydrží i používání na těžkých terénech, třeba na kamenech. Zlevněné návazce najdete na e-shopu PARYS s výraznou slevou…

 

Návazec NASH Blow Back Rig Micro Barbed

Další z velmi populárních návazců na kapry z „dílny“ anglické společnosti NASH. Tento návazec je rovněž zhotoven z prvotřídních komponentů, které slibují vynikající úspěšnost záběrů. A i na tyto návazce platí výhodná sleva! Zlevněné návazce NASH najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Návazec je zhotoven ze šňůrky Skinlink, která slibuje prvotřídní vlastnosti i na těžkých lokalitách s náročným terénem. Na šňůrce je pak navázaný kvalitní háček Twister, který rybáři milují pro jeho ostrost a pevnost. Takže rybář se prostě může spolehnout, že s tímto návazcem vyndá i opravdu velkou rybu z náročných podmínek.

Zcela zásadní vlastností tohoto návazce je agresivní stáčení při záběru od ryby. Díky tomu se háček dostane v kapři tlamě do takové polohy, která slibuje úspěšný zásek. Pro rybu je prakticky nemožné takový návazec vyplivnout, takže šance na úspěšný záběr raketově roste. Velkou roli v tom hraje i silikonová hadička, která se stará o to, aby vše fungovalo tak, jak má.

Na tomto návazci milovníci lovu kaprů oceňují jednoduchost, ale přitom vynikající funkčnost. Rybář dostane účinný „kus bižuterie“, který nezklame ani na těžké vodě. A přitom jsou tyto návazce k dostání za fakt nízkou cenu!

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -