DomůAkční nabídkaZnačkový naviják na kapry za rozumnou cenu: Nabízí spolehlivou brzdu a precizní...

Značkový naviják na kapry za rozumnou cenu: Nabízí spolehlivou brzdu a precizní chod

- Reklama -

Kvalitní naviják na kapry nemusí stát hromadu peněz! To ani náhodou! Důkazem je tento skvělý kaprový stroj od anglické značky Sonik, který je k dostání za fakt hodně rozumné peníze.

Ilustrační foto: Chyť a pusť 

Přitom tento kaprový naviják nabízí skvělé vlastnosti. Třeba spolehlivou brzdu nebo precizní chod. Pokud tedy právě teď hledáte nový naviják na kapry s přední brzdou, pak máme pro vás tip. Pojďme se na tento kaprový naviják od anglické společnosti Sonik podívat blíže…

 

Naviják na kapry Sonik VaderX RS 8000 Spod Reel

Luxusní naviják na kapry od renomované značky Sonik, která je spolehlivým „autorem“ kvalitního vybavení pro lov kaprů. To platí i u tohoto kaprového navijáku za hodně rozumnou cenu. Co tenhle přístroj nabízí? Hned několik zajímavých vlastností! Čím začneme? Naviják na kapry Sonik je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

Asi brzdou na navijáku! Na kaprovém navijáku Sonik VaderX RS 8000 Spod Reel se nachází brzdný systém Quick-Torque, který se vyznačuje vysokou spolehlivostí a bezproblémovým fungováním. Rybář tak má jistotu, že brzda bude reagovat i na ty nejjemnější pohyby při zdolávání ryby. Brzdu jde velmi rychle utáhnout a zase povolit, což je při chytání velkých kaprů zásadní! Brzda se díky rozměrnému ovladači velmi pohodlně ovládá, a to i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce.

VIDEO: Naviják na kapry Sonik VaderX RS

Na tomto kaprovém navijáku milujeme pravidelný a precizní chod. Díky tomu je navazovací materiál s přesností ukládaný na cívku. Nikde nevznikají žádné obloučky nebo nepřesnosti. A to je zásadní pro následné správné odvíjení navazovacího materiálu při nahazování, díky čemuž letí montáž ještě dále. Převodový poměr navijáku je 4,1:1. Rybář na jedno otočení kličkou navine 110 centimetrů navazovacího materiálu. Super!

Cívka na navijáku je tvarovaná tak, aby se z ní navazovací materiál při nahození co nejlépe odvíjel. Díky tomu je rybář s tímto navijákem schopný navazovat opravdu hodně daleko! Na cívku se vleze 200 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,24 mm. Tento naviják je tak vhodnější pro chytání třeba na menších stojácích, anebo na řekách.

Samozřejmě, při výběru nového navijáku rozhoduje i design. A ten je v tomto případě fakt hodně povedený! Naviják má nádherně tmavé zbarvení, které vypadá opravdu hodně elegantně. Tenhle naviják dělá opravdu luxusní dojem. Designovou „třešničkou“ je potom dřevěná rukojeť, která ten luxusní dojem jen podtrhuje. Tohle je fakt paráda!

Pozor! Naviják na kapry Sonik VaderX RS 8000 Spod Reel se dodává s navinutou šňůrou o nosnosti 30lb, která je navinuta v 200metrovém návinu. Pokud si právě kladete otázku, jaký naviják na kapry vybrat, pak se rozhodně podívejte na tento od značky Sonik. Tento naviják má velmi dobré vlastnosti, které za tyhle peníze jen tak nějaký jiný naviják nenabídne. Za tyhle peníze prostě není co řešit! Kaprový naviják Sonik je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za rozumné peníze.

 

Rybářské potřeby od anglické firmy Sonik nejlevněji na Chyť a pusť

Hledáte kvalitní rybářské vybavení pro lov kaprů, které vás nikdy nenechá na holičkách? Pak se podívejte na bohatou nabídku od anglické značky Sonik na rybářském e-shopu Chyť a pusť! Kromě nadupaných kaprových prutů nebo navijáků, je pro rybáře připraven i špičkový camping, anebo třeba rybářská elektronika nebo taškovina. To vše za ty nejlepší ceny! Bohatý sortiment pro rybáře od anglické značky Sonik naleznete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -