DomůNovinkyGigant z Pálavy o váze 27 kilo a délce 115 centimetrů! Zabral 450...

Gigant z Pálavy o váze 27 kilo a délce 115 centimetrů! Zabral 450 metrů od břehu!

- Reklama -

Naprosto neskutečného šupináče dokázal ulovit rybář Rosťa Veselý! Právě tento rybář na legendárních Novomlýnských nádržích zdolal gigantického kapra o váze 27 kilogramů! Kromě fascinující váhy „padá brada“ i z obrovské délky, kdy tento kapr měřil dechberoucích 115 čísel. Tohle je ryba z říše snů! Co o úlovku řekl úspěšný rybář?

Redakce InRybar.cz, ilustrační foto: Rosťa Veselý

Rybář Rosťa měl na kapra políčeno 450 metrů od břehu. „Odpoledne jsem šel převézt prut – dal jsem tam novinku GSP od MIKBAITS s růžovou plovkou NS1, položil jsem to na potopenou cestu. Všude okolo tohoto místa byly pařezy, místo bylo vzdálené zhruba 450 metrů od břehu,“ řekl magazínu InRybar.cz úspěšný rybář Rosťa Veselý.

Pak přišla ta chvíle! Na Rosťovu nástrahu přišel záběr! To ale rybář ještě netušil, co se mu podaří zdolat. „Asi po dvanácti hodinách přišel záběr, tak jsem sedl do člunu a přijel nad místo, kde kapr stál. Boj trval tak 2 minuty, a byl v podběráku! V tu chvíli jsem si řekl, že „další dvacka“, ale když jsem ho dal na podložku do člunu, tak jsem si říkal, že to bude o osobák – ale můj tip byl tak 23 až 24 kilo,“ vyprávěl rybář Rosťa.  

NEPŘEHLÉDNĚTE: Karbonová dělička na kapry za pár korun od české firmy!

Až vážení ulovené ryby na břehu ukázalo přesnou váhu! A ta byla od původního tipu šťastného rybáře výrazně výše! „Přivezl jsem kapra na břeh, přenesl ho na hráz, a ručička váhy ukázala 29 kilo! Po odečtení saku se váha zastavila na rovných 27 kilogramech, a metr ukázal 115 centimetrů. Poté jsem kapra odfotil a pustil do svého živlu. Díky Pálavo!“ radoval se Rosťa Veselý.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

 1. Trochu se ztrácím..
  Takže po obědě vyvezl na 450 metrů.
  Po 12 hod měl záběr.
  Rybu dovezl na břeh kde ji zvážil, změřil a pustil.
  ………………………………..
  Takže ryba mu zabrala po půlnoci. Lovil tedy po stanovené době lovu.
  A kdyby rybu hned pustil tak by ji musel fotit v noci. A na fotce je denní světlo.
  Tudíž zase vylhaný příběh, který dle popisu vypadá, na lov po půlnoci s následným zasakovanim kapra skrz hloupou fotku. Že to máte zapotřebí takto lhát…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -