DomůNovinkyŠpičkový rybářský závod v method feederu: do Česka přijela rybářská elita

Špičkový rybářský závod v method feederu: do Česka přijela rybářská elita

- Reklama -

Na pískovnu Písková Lhota, kterou obhospodařuje Středočeský územní svaz, se sjela rybářská elita v method feederu z tuzemska, ale i ze zahraničí. Ta bude závodit na závodě V4 Team Method Feeder Cup.  

Písková Lhota je oblíbeným rybářským revírem, na kterém hospodaří rybáři ze Středočeského územního svazu. A právě skvělé zarybnění bylo jedním z důvodů, proč si organizátoři vybrali právě tuto vodní plochu.

 

Závod proběhne na Pískové Lhotě

Tohle bude hodně zajímavý rybářský závod! Zkušení rybáři totiž budou závodit na dobře zarybněné svazové vodě Písková Lhota, ve které žije spousta krásných ryb.

„Písková Lhota byla jasná volba jednak z důvodu vynikajícího přístupu z dálnice, hezkým břehům a skvělému zarybnění. Bohužel, typicky method feederovou vodu, tak jak ji známe z Polska, Slovenska nebo Maďarska, u nás nemáme a sami jsme zvědaví, zda někdy nějaká v Česku vznikne,“ nechal se slyšet ředitel závodu V4 Team Method Feeder Cup Tomáš Fyrbach.

Nápad na pořádání takového závodu v method feederu se líbil i středočeskému předsedovi Dušanovi Hýbnerovi. „Nápad ho zaujal a nabídl nám pomoc se závodem, zajištění organizačních věcí, hlavně při komunikaci s maďarským rybářským svazem,“ popsal ředitel závodu.

Method feederové týmy na Pískovně trénují už od úterka. V pátek 13. října 2023 pak proběhne oficiální zahájení. Závodit se pak bude v sobotu 14. října a v neděli 15. října (vždy od 10:00 do 15:00 hodin). Pokud se tedy chcete podívat na vynikající závodnické výkony, zavítejte na Pískovou Lhotu.

 

Diváci mohou vidět rybářskou elitu

Rybáři, kteří se na tento rybářský závod přijedou podívat, určitě nebudou litovat. Na pískovnu dorazili opravdu hodně zkušení rybáři. Zajímavou výpravu vyslali třeba Maďaři.

„Maďarský rybářský svaz dokonce tento závod zařadil do svého, již velmi nabitého sportovního kalendáře, což předpovídalo, že Maďaři pošlou k nám to nejlepší a laťka tak bude nastavena velmi vysoko,“ láká diváky na skvělou podívanou Tomáš Fyrbach.

Co se týče samotných závodníků: velkým „lákadlem“ je například zkušený polský rybář Přemek Solski, slovenský rybář Peter Rigo nebo rybářská hvězda z Maďarska Peter Bakó.  

Závodu v method feederu V4 Team Method Feeder Cup na Pískové Lhotě se zúčastní z 1 země vždy 3 týmy. A jelikož na Pískovou Lhotu přijeli závodníci z Česka, Slovenska, Maďarska a Polska, tak celkově bude rybařit 12 týmů.

Zdroj: Středočeský ÚS, foto: Středočeský ÚS (se souhlasem)

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -