DomůAkční nabídkaŠpičkový vlasec na kapry od anglické značky: 1000 metrů za 359 korun

Špičkový vlasec na kapry od anglické značky: 1000 metrů za 359 korun

- Reklama -

Vlasec na kapry je klíčovou součástí rybářské výbavy. Pokud rybář totiž nepoužívá kvalitní kaprový silon, pak se může rozloučit s rybářských úspěchem. Kvalitní vlasec ale nemusí stát balík peněz.

Jedním z důkazů je špičkový kaprový vlasec od anglické společnosti NASH, který nabízí dokonalé vlastnosti, ale přitom je k dostání za super nízkou cenu. Ano! 1000 metrů vychází na pouhých 359 korun. Takže když si rybář rozpočítá výslednou cenu za 1 metr tohoto vlasce, pak zjistí, že je dostupný za „lidovou cenu“. Pojďme se na tento zlevněný vlasec na kapry od anglické firmy NASH podívat blíže.

 

Vlasec na kapry NASH Bullet Mono

Tohle je vlasec, který ostřílení kapraři setsakramentsky dobře znají. Jedná se totiž o to, že toto vlákno na kapry nabízí výborné vlastnosti, přitom jeho cena je až neuvěřitelně nízká. A teď je díky výrazné slevě ještě levnější! Zlevněný kaprový vlasec NASH najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

V čem je tento silon na kapry tak zajímavý? Odpověď najdeme v použitých materiálech, díky kterým má toto vlákno neuvěřitelnou pevnost. Rybář se tak může spolehnout nejen na vysokou pevnost v uzlu, ale také v tahu. Takže právě s tímto vlascem každý rybář dokáže úspěšně bojovat i s velkými a divokými rybami.

Dalším plusem je potom obrovská oděruvzdornost. Vlasec na kapry NASH Bullet Mono tak vydrží i kontakt s podvodní překážkou. A ty jsou na některých vodách v „hojném zastoupení“. Vlasec od anglické společnosti ale slibuje, že vydrží i kontakt s překážkou při zdolávání chytré ryby, která by se ráda při zdolávání schovala.

Zásadní předností je potom i nízká průtažnost. Ta je extrémně důležitá pro přesné a rychlé zaseknutí ryby na velkou vzdálenost. Jelikož tento vlasec má nízkou průtažnost, tak se na velkou vzdálenost tolik „neprotáhne“. A právě proto se háček velmi rychle a pevně zasekne do rybí tlamky. Rybář má díky tomu mnohem větší šanci na úspěšný záběr.

 

Rybář si může vybírat z několika typů vlasců

Rybář si pak vlasec na kapry NASH Bullet Mono může vybrat ve dvou barevných provedeních. K dostání je oblíbené zelené vlákno, které je jako dělané na zarostlé vody. Pokud třeba jezdíte na pískovny s čistou vodou, na kterých ale roste bujná vodní vegetace, pak právě toto vlákno budete milovat.

Naopak na bahnité nebo zanesené revíry, na kterých jsou nejrůznější nánosy odumřelé vegetace, je vynikající hnědý vlasec, který se v tomto „bordýlku“ ztratí. Proto je kaprový silon NASH Bullet Mono tak vynikající i na silně prochytávané vody, na kterých rozhoduje každý detail.

Rybáři si pak pochopitelně mohou vlasec vybrat i v několika průměrech. Tím nejvíce žádaným je průměr 0,28 mm, který je při lovu kaprů opravdu oblíbený. A to proto, že se s ním třeba komfortně nahazuje i do větších vzdáleností. Rybáři ho fakt milují!

Jestli ale kapry lovíte na již zmíněných vodách, na kterých je velký výskyt podvodních překážek, pak budete potřebovat silnější průměry vlasce. Proto se raději podívejte na silony Bullet Mono v průměrech 0,33 nebo 0,37 mm. U těchto vlasců máte jistotu podstatně větší odolnosti, takže díky nim můžete vytáhnout velkého kapra i z náročné vody.

Připravte se na tu „pravou rybářskou“ sezónu výhodně! Zlevněné vlasce NASH nabízí opravdu vynikající vlastnosti, které slibují ty nejlepší výsledky při lovu velkých a divokých kaprů. Zlevněné vlasce od anglické společnosti najdete na e-shopu PARYS.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -