DomůAkční nabídkaSpolehlivý naviják na kapry do 1000 korun: Má volnoběžnou brzdu a precizní...

Spolehlivý naviják na kapry do 1000 korun: Má volnoběžnou brzdu a precizní chod

- Reklama -

Sehnat kvalitní naviják za rozumnou cenu může být problém. Zrovna u tohoto druhu vybavení ceny vystřelily nahoru. Ale! Na trhu jde pořád najít takové navijáky na kapry, které seženete za pár korun. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Česká značka ZFish je známá tím, že na rybářský trh dodává kvalitní vybavení pro rybáře za atraktivní ceny. A to platí i o navijácích. Právě v sortimentu této české společnosti najdete takové stroje, které seženete do 1000 korun. A to se už tak často nevidí! O jaký naviják se jedná?

 

Naviják na kapry s volnoběžnou brzdou ZFish Rider

Tohle je jeden z nejvíce populárních rybářských navijáků letošní sezóny. Ale divíte se? Právě tyto stroje od české značky nabízí celou řadu šikovných vlastností a kvalitní zpracování, přitom jsou ale k dostání za super cenu. Levné navijáky na kapry ZFish Rider najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Naviják na kapry s volnoběžnou brzdou ZFish Rider 6000

První věc, která rybáře na tomto navijáku na kapry zaujme, je určitě volnoběžná brzda. Ta dovoluje takové nastavení navijáku, aby se z něj při záběru od kapra začal volně odvíjet vlasec. Díky tomu ryba necítí žádný odpor! Pak stačí jednoduchý pohyb a vše je připraveno pro úspěšné zdolávání ryb.

Kromě brzdného systému na tomto navijáku zaujme i precizní chod. Ten je dán hned několika faktory. Zaprvé: Na navijáku najdeme 6 + 1 ložisek, která se starají o to, aby vše „šlapalo jako namazaný stroj“. Dalšími důležitými faktory jsou i počítačově vyvážený rotor nebo precizní převody.

Volnoběžna brzda na rybářském navijáku ZFish Rider 60

Tento naviják je také velmi odolný vůči nepříznivým vlivům. Jde sice o „detail“, ale v těchto kaprových strojích najdeme silnou hlavní hřídel, která vydrží opravdu hodně. K tomu je zapotřebí připočíst i bytelné (ale lehké) tělo navijáku. Rybář tak má stoprocentní jistotu, že tento naviják vydrží i lov v těch nejtěžších podmínkách.

 

K dostání jsou 3 velikosti

Rybáři si tento typ navijáku mohou vybrat hned ve 3 velikostech. Rybáři tak mohou sáhnout přesně po takovém navijáku, který k lovu kaprů potřebují. Tím nejžádanějším je největší model o velikosti 7000. Na tento stroj se totiž vejde 360 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,30 mm, takže rybář má dostatečnou zásobu i při lovu ve větších vzdálenostech.

Naviják na kapry ZFish Rider 6000

Pro lov na středně velkých vodách pak rybáři používají model o velikosti 6000, na který se vejde až 270 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,30 mm. Tento naviják je velmi oblíbený zejména u těch rybářů, kteří třeba jezdí na soukromé vody, které obvykle nepřesahují menší desítky hektarů.

Pro lov kaprů v blízkosti břehu, anebo na menších vodách nebo řekách, pak rybáři sahají po nejmenších navijácích o velikosti 5000. Na cívky těchto navijáků se vejde 190 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,30 mm, což je dostatečné množství pro tento styl lovu.

Když už jsme u cívek: K navijákům výrobce přidává také náhradní kovové cívky. Rybář si tak může namotat na cívky rozdílné průměry navazovacího materiálu, které může měnit podle aktuálních podmínek u vody. Za tohle palec nahoru!

Pokud právě hledáte cenově dostupný naviják na ryby, pak se rozhodně podívejte na tyto od české značky ZFish. Nabízí super vlastnosti, kvalitní zpracování, velkou odolnost, a přitom jsou dostupné za fakt libovou cenu. Navijáky na kapry s volnoběžnou brzdou ZFish Rider najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -