DomůAkční nabídkaSpolehlivý naviják na kapry od české značky: kvalita za rozumnou cenu

Spolehlivý naviják na kapry od české značky: kvalita za rozumnou cenu

- Reklama -

Sehnat spolehlivý naviják s kvalitními vlastnostmi, který ale nevyjde na půlku výplaty, není nic jednoduchého. Máme pro vás ale tip! Zajímavé navijáky na kapry dodává česká značka Giants Fishing.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Když už si rybář vybere nějaký kvalitní naviják, který splňuje i náročnější požadavky, pak většinou přijde „vystřízlivění“ v podobě vysoké ceny. Opravdu na rybářském trhu nejde sehnat naviják, na který by se šlo spolehnout, ale který nezruinuje rybářovu peněženku?

Ano, jde! Česká značka Giants Fishing totiž na rybářský trh dodává TOP navijáky na kapry, které vydrží i lov kaprů v těch nejtěžších podmínkách. A přitom jsou k dostání za rozumné peníze. Tohle je investice, která se rozhodně vyplatí. Pojďme se na tyhle kaprové navijáky podívat blíže.

 

Naviják na kapry Giants Fishing Deluxe Reel FS 9000

Populární navijáky na kapry od české značky Giants Fishing mají rybáři proto, že nabízí opravdu TOP vlastnosti pro lov velkých kaprů i v těžkých podmínkách. Tyhle stroje nabízí takové vymoženosti jako i mnohem dražší modely navijáků. Přitom jsou k dostání za super peníze! Cenově dostupné navijáky na kapry Giants Fishing najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Čím začít? Na těchto navijácích každý milovník kaprařiny ocení obrovskou kapacitu cívek. Základní cívka na navijáku má velikost 9000, na kterou se vejde až 340 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,34 mm.

K navijáku si jde potom vybrat větší náhradní cívku o velikosti 10 000, na kterou se vleze 510 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,40 mm. Anebo pak menší cívku o velikosti 8000, na kterou rybář namotá až 230 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,26 mm. Záleží jen na rybářovi, jak velkou kapacitu od navijáku požaduje.  

VIDEO: Jak vypadají navijáky na kapry Giants Fishing Deluxe Reel FS 9000? 

Tak jako tak: díky obrovské kapacitě lze tyto navijáky používat i na rozlehlých revírech, na kterých se může vyvážet. Takže rybář je schopný zavézt nástrahu i několik stovek metrů daleko od břehu. Zároveň ale základní cívka o velikosti 9000 je ideální i pro daleké hody na těch vodách, na kterých se vyvážet nemůže. Super!

 

Dokonalá volnoběžná brzda na navijácích

Drtivá většina rybářů pak na těchto navijácích od české značky Giants Fishing oceňuje volnoběžnou brzdu. Právě ta dovoluje takové nastavení, aby naviják při záběru od kapra volně odvíjel navazovací materiál. Pak stačí jednoduchý pohyb, a rázem je vše připraveno ke zdolávání. Na navijácích Deluxe Reel FS 9000 je potom i super kvalitní přední brzda.

Naviják na kapry Giants Fishing Deluxe Reel FS 9000 nabízí i precizní chod. Ten je dán jednak vyváženým rotorem, který „šlape jako švýcarské hodinky“. Kromě toho se o hladký chod stará i 6+1 ložisek, které výrazně přispívají ke skvělé funkčnosti.

Musíme se ještě zastavit u převodového poměru. Díky němu je rybář schopný velmi rychle stáhnout vyvezenou montáž i z velké vzdálenosti. Na jedno otočení kličkou totiž naviják navine 105 centimetrů navazovacího materiálu. Převodový poměr je 4,6:1.

Jestli aktuálně hledáte spolehlivý naviják na kapry, za který neutratíte hromadu peněz, pak se rozhodně podívejte na tento od české značky Giants Fishing. Tyto kaprové navijáky nabízí suprové vlastnosti i při těch nejtěžších výpravách za kapry. Na tyhle stroje se můžete vždy spolehnout! Suprové navijáky na kapry Giants Fishing Deluxe Reel FS 9000 najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

4 KOMENTÁŘE

  1. No nevím, okopčené china shimana, které se dělají ve velkém a „lepí různé značky“. Neříkám že musí být špatné. Vystřídal jsem dvoje obdobné, než mi došlo a origoše bez problému šestou sezonu.

  2. Jsou to čínské navijáky,na kterých je jen značka Giants Fishing. Takže vlastně logo a záruka 2 roky + přirážka kolem 1000Kč
    Ten od Giants Fishing mám doma a ten čínský kus jsem měl v ruce a je to jeden a ten samý do šroubku. Tak proč to GF vydává za svůj naviják?
    Ale.jsoi celkem kvalitní

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -