DomůAkční nabídkaSpolehlivý signalizátor na ryby za 250 korun: ideální pro nenáročné rybáře

Spolehlivý signalizátor na ryby za 250 korun: ideální pro nenáročné rybáře

- Reklama -

Signalizátory na ryby jsou takovými „poctivými hlídači“, které upozorní i na ten nejjemnější záběr od ryby. Oblíbené jsou potom levné rybářské signalizátory, které nabízí ty nejzákladnější funkce.

Slovenská značka Delphin je mezi rybáři populární díky kvalitním produktům za rozumné ceny. Rybáři se prostě u těchto rybářských věcí mohou spolehnout na spolehlivost a dlouhodobou výdrž. A to platí i o nových hlásičích Delphin Minx, které si rybář může obstarat za „lidovou cenu“, přitom jejich kvalita je na vysoké úrovni…

 

Signalizátor Delphin Minx

Tyhle rybářské signalizátory na ryby od slovenské značky Delphin zaujmou každého rybáře, který nechce za tuto elektroniku utrácet horentní sumy. Právě tyto přístroje jsou k dostání za fakt parádní cenu, přitom ale nabízí vše, co rybář při rybaření potřebuje. Levné signalizátory od slovenské značky najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Signalizátory Delphin Minx jsou velmi atraktivní zejména pro ty rybáře, kteří od takového přístroje požadují pouze základní vlastnosti. To znamená, aby ho hlásič spolehlivě upozornil na záběr od ryby, a aby bylo nastavení funkcí co nejjednodušší. A přesně to tyhle přístroje od slovenské rybářské značky stoprocentně splňují.

Přístroj lze velmi jednoduše zapnout s pomocí tlačítka, které stačí pár vteřin podržet. Ve chvíli, kdy se signalizátor zapne, tak LED dioda 3krát blikne. Ve chvíli, kdy chce rybář přístroj vypnout, tak stejné tlačítko znovu podrží. A LED dioda jednou blikne. Tak jednoduché to je!

VIDEO: Jak vypadá signalizátor na ryby Delphin Minx? Mrkněte na video

Rybář pak může na signalizátoru zvolit i 5 úrovní hlasitosti. Toho docílí tak, že krátce bude mačkat tlačítko. A tímto způsobem si rybář zvolí, jak silný zvuk bude hlásič vydávat. Velké plus vidíme i v „tichém módu“, kdy přístroj při záběru od ryby vydává pouze vizuální signál s pomocí LED diody. Za tohle palec nahoru!

Na hlásičích pak každý rybář ocení i jejich malé rozměry. Rybář tak může tyto přístroje jednoduše strčit „do kapsy“, ale přitom má po ruce vždy spolehlivé „hlídače“, které ho vždy upozorní i na jemný záběr od ryby.

 

Dlouhá výdrž baterie a voděodolnost

Zásadní předností těchto signalizátor Delphin Minx je jejich voděodolnost. Rybář se může stoprocentně spolehnout, že přístroje budou bezproblémově fungovat i v tu chvíli, kdy ho u vody přepadne silná průtrž mračen. Tělo je totiž „postaveno“ tak, aby se vlhkost nedostala k citlivým součástkám uvnitř přístroje.

Hlásič Delphin Minx pak také nabízí tu funkci, že po záběru od ryby zůstane LED dioda svítit 10 sekund. Díky tomu tak rybář ihned zjistí, na jaký prut mu brala ryba, když zrovna věnuje pozornost něčemu jinému – třeba studování rybářských pravidel.

Velkou výhodou je, že signalizátor si všechna nastavení pamatuje díky spolehlivé paměti! Rybář tak nemusí při každém začátku rybolovu znovu nastavovat ty funkce, které mu nejvíce vyhovují. Tato funkce tak výrazným způsobem zvyšuje komfort používání elektroniky od slovenské značky Delphin. Za nás fakt super „vychytávka“!

Dalším plusem je potom dlouhá výdrž baterie. Výrobce signalizátor vymyslel tak, aby byla spotřeba energie co nejnižší. Co se týče napájení, tak do signalizátorů se používá 1 baterie typu 23A 12V. Aby byl rybář v klidu, stačí mít v batohu 1 náhradní baterii pro případ vybití té v hlásiči. Jak jednoduché!

Pokud hledáte takový signalizátor, který slibuje vysokou spolehlivost a kvalitu, ale přitom za něj neutratíte celou výplatu, pak se podívejte na Delphin Minx. Jedná se o vynikající přístroj pro nenáročné rybáře, kteří potřebují jen ty nejzákladnější funkce. Signalizátor od slovenské značky najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -