DomůNezařazen銝avnatá nástraha na kapry plná jahodové esence: trumf na začátek sezóny

Šťavnatá nástraha na kapry plná jahodové esence: trumf na začátek sezóny

- Reklama -

Rybáři při prvních jarních vycházkách za rybami řeší, jakou nástrahu při rybaření použijí. Aby nástraha dobře pracovala i za nízkých teplot, tak je dobré, když obsahuje velké množství lákavé esence. 

Ilustrační foto: LK Baits

I při prvních vycházkách k vodě je možné si parádně zarybařit. Jen je zapotřebí rybám nabídnout takovou nástrahu, která spolehlivě pracuje i za nízkých teplot. Typicky jde o šťavnaté nástrahy, které obsahují velké množství výrazné esence.

Právě takovou nástrahu si mohou rybáři vybrat i v sortimentu české společnosti LK Baits. Jde o oblíbené obalované rozinky CUC! RAISIN, které mají lákavě sypký povrch a neuvěřitelně šťavnatý střed. Tohle je nástraha, která skvěle funguje i v tu chvíli, kdy ryby nejsou tolik aktivní. Pojďme se na tyhle rozinky na ryby podívat blíže…

 

Obalované rozinky CUC! RAISIN

Dokonalá nástraha z „dílny“ české společnosti LK Baits, kterou si oblíbili zejména ti rybáři, kteří se nechtějí u vody nudit. Tuto nástrahu tak s velkou oblibou používají jak rybáři lovící na klasické krmítko, tak ale například i na feeder. Protože právě rozinky slibují parádní rybaření plné záběrů. Šťavnatou nástrahu najdete na e-shopu LK Baits .

Obalované rozinky na ryby v různých příchutích v kelímcích

Na první pohled nenápadná nástraha na ryby nabízí několik zásadních předností. Zaprvé: obalované rozinky na ryby mají nádherně šťavnatý střed, který je silně napuštěný výrazným množstvím esence. Díky tomu tak rozinka do vodního prostředí vydává atraktivní vůni, která láká ryby k záběru. Tohle je fakt bomba!

Kromě lákavého středu mají ale rozinky i zajímavý obal, který se po vhození do vodního prostředí začne luxusně uvolňovat. Díky tomu se tak do okolí rozinky začnou uvolňovat drobné částečky, které vytvoří neodolatelnou „krmnou kupku“. Tohle zaujme každou rybu.

VIDEO: Jak vypadají obalované rozinky na ryby? Mrkněte na video

Drtivá většina obalovaných rozinek má navíc výrazně zbarvený povrch. Příchuť exotic například nabízí nepřehlédnutelně oranžovou vrstvu, medové rozinky pak mají krásně žlutý povrch a obalované rozinky v příchuti lesní jahody jsou výrazně červené. Takovou nástrahu ryby prostě nepřehlédnou!

Nastražené obalované rozinky pod háčkem na ryby jako nástraha na kapry

Když už jsme u těch příchutí, tak obalované rozinky se vyrábí ve sladkém provedení. Rybáři si mohou vybrat například rozinky v příchuti švestky, exotického ovoce nebo medu. Ovšem z našeho pohledu je naprosto neodolatelná jahoda, která nabízí opravdu neuvěřitelnou vůni. Je to jako byste na háček napíchli slaďounký bonbónek. Prostě nádhera…

 

Jak s rozinkami rybařit?

Jak s rozinkami chytat? Těch možností je hned několik! Jednak je možné rozinky přímo napichovat na nebo pod háček jako klasickou nástrahu. Ideální je potom kombinovat různě příchutě a barvy, čímž rybář pod háčkem vytvoří neodolatelné „korálky“.

Nastražená obalovaná rozinka na kapry na raménku háčku

Z našich zkušeností pak skvěle funguje také kombinace nástrah. Co tím myslíme? Například na háček nejprve napíchneme 2 až 3 rozinky, a následně potom napíchneme několik červíků, kteří přidají pohyb. Díky tomu vznikne dokonalé sousto, které nezůstane ve vodě dlouho ležet. Za tohle palec nahoru!

Pochopitelně, rozinky pak lze kombinovat i s plovoucími nástrahami. Rybáři, kteří chytají na klasické krmítko, k obalovaným rozinkám na ryby přidávají třeba barvené extrudy, které jsou silně plovoucí. Díky tomu tak rybář dosáhne toho, že i šťavnaté rozinky se nadnesou nad nánosy na dně. Tohle je trik, který funguje!

Tři obalované rozinky nastražené pod háčkem, které slouží jako nástraha na kapry

Chcete si na začátku rybářské sezóny perfektně zachytat? Pak určitě vyzkoušejte tyto šťavnaté rozinky, které nabízí diametrálně odlišné vlastnosti než jiné nástrahy. Jde o krásně měkounké „pochoutky pro ryby“, díky kterým budete mít hromadu záběrů od mlsných ryb. Šťavnaté rozinky najdete na e-shopu LK Baits .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -