DomůAkční nabídkaStojan na pruty za 700 korun: e-shop spustil giga výprodej 1700 produktů

Stojan na pruty za 700 korun: e-shop spustil giga výprodej 1700 produktů

- Reklama -

Obrovské slevy na vybrané maďarské značky spustil populární rybářský e-shop FishMax. Ten zlevnil neskutečných 1700 produktů! Rybáři si tak mohou vybrat celou řadu rybářského vybavení za super ceny.

Jak získat slevu? Stačí zadat jednoduchý slevový kód MAD20. Aktuální sleva na FishMax se vztahuje na populární maďarské značky pro rybáře. Rybáři si tak nyní mohou vybírat mezi 1700 zlevněnými produkty, mezi kterými najdou navijáky, pruty, vlasce, bižuterii, ale i nástrahy a krmení. My jsme si pro vás připravili několik tipů na zlevněné produkty, které nyní získáte za pár korun

 

Stojan na pruty Carp Expert Rod Pod Alfa

Jste svátečním rybářem, který se položené zrovna dvakrát nevěnuje? Pak je tady pro vás tento super levný stojan na pruty od značky Carp Expert, který je k dostání za parádně nízkou cenu. Stačí použít slevový kód MAD20! Zlevněný stojan na pruty najdete na e-shopu FishMax za super cenu.

I když je tento stojan na pruty k dostání za fakt „srandovní peníze“, přesto nabízí super vlastnosti. Tento stojan si rybáři oblíbili třeba i na krátkodobé vycházky k vodě, které trvají jen pár hodin. Díky jednoduché konstrukci totiž rybář tento stojan okamžitě postaví, a pak zase sbalí.

Ještě k té konstrukci: stojan je krásně stabilní. Takže rybář se může spolehnout, že jeho pruty budou bezpečně uloženy. Co se týče výšky stojanu, tak ta činí 50 centimetrů. Šířku lze potom nastavit od 60 do 100 centimetrů, díky čemuž lze stojan použít při lovu s různě dlouhými pruty.

Znova: jestli jste svátečním rybářem, který jezdí na položenou párkrát do roka, anebo hledáte nějaký stojan pro „malého rybáře“ doma, pak se určitě podívejte na tento od značky Carp Expert. Jedná se povedený model, který bude spolehlivě sloužit! Zlevněný stojan na pruty najdete na e-shopu FishMax za super cenu.

 

Deštník s bočnicí Carp Expetr (250 cm)

Aktuálně začíná ta více propršená část rybářské sezóny. Takže teď rybáři musí počítat u vody s tím, že je může překvapit průtrž mračen nebo třeba silný vítr. A právě v takovém počasí je třeba se chránit! Ideální řešením je tento zlevněný deštník s bočnicí, který najdete na e-shopu FishMax za super nízkou cenu. Nezapomeňte na slevový kód MAD20.

Na tomto deštníku každého rybáře na první pohled zaujme velký průměr. Ten činí 250 centimetrů, takže pod střechu deštníku se vejdou dvě rybářská křesla spolu s rybářskými taškami, které je zapotřebí mít po ruce. Hodně praktická je i výška deštníku, která je 190 centimetrů. Tudíž se pod ním komfortně postaví i hodně urostlý rybář.

Velké plus pak vidíme v bytelné středové tyči, která je vyrobená z kvalitního materiálu. Rybář se tak může spolehnout, že tento deštník odolá i silnějším poryvům větru. Aby byl deštník ještě odolnější i v silném větru, lze ho zpevnit 2 provazy, které jsou součástí balení.

Do tohoto deštníku se zamiluje každý rybář! Kromě toho, že má bytelnou konstrukci a odolný plášť, tak je navíc k dostání za fakt super peníze. Zlevněný deštník s bočnicí Carp Expert na e-shopu FishMax  za nepřekonatelně nízkou cenu. Nezapomeňte použít slevový kód MAD20.

 

Dělený prut na kapry Carp Expert MAX1

Třetím produktem, který vám chceme v rámci slevové akce ukázat, je tento dělený prut na kapry Carp Expert MAX1. Jedná se o povedený model kaprové udice s kvalitním blankem, který je k dostání za pár korun. Zlevněný prut na kapry MAX1 najdete na e-shopu FishMax za super nízkou cenu.

Dělený prut na kapry Carp Expert MAX1 má kvalitní blank, k jehož výrobě byl použitý i prvotřídní IM10 uhlíkový materiál. Právě ten se vyznačuje špičkovými vlastnostmi nejen při nahazování, ale také zdolávání. Takový blank by rybář mohl čekat spíše u dražšího prutu!

Aktuální sleva se vztahuje na nejpopulárnější model o délce 3,6 metrů a gramáži 3,5 lb. Právě tento prut je mezi rybáři oblíbený díky délce, se kterou se perfektně nahazuje do velké vzdálenosti, zároveň se s takto dlouhým prutem také komfortně manipuluje při vyvážení. Gramáž 3,5 lb je pak velmi vhodná pro daleké hody.

Hledáte aktuálně kvalitní prut na kapry za super nízkou cenu? Pak se prostě musíte podívat na tento od značky Carp Expert. Díky kvalitnímu blanku s ním budete nahazovat pořádně daleko! A zároveň si užijete každé zdolávání ryby. Zlevněný prut na kapry najdete na e-shopu FishMax  za super nízkou cenu. Nezapomeňte na slevový kód MAD20!

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. K smychu jaké ještě přijde heslo moto že máte obrovské slevu giga totální viprodej nejnižší slevi já jen čekám kdy přijde vše zadarmo

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -