DomůNovinkyRybář čekal 155 nocí na záběr. Pak ulovil úhoře o délce 122...

Rybář čekal 155 nocí na záběr. Pak ulovil úhoře o délce 122 centimetrů

- Reklama -

Neuvěřitelný rybářský výkon předvedl rybář Steve Pitts, který ve Velké Británii ulovil famózního úhoře. Než se mu povedlo gigantickou rybu ulovit, čekal na záběr od obrovské ryby dlouhé noci.

O fantastickém úlovku z britských vod informoval i tamní renomovaný rybářský magazín AnglingTimes. Ten uvedl, že rybářovi Steveovi Pittsovi se povedlo ulovit opravdu monstrózního úhoře, který měl fascinující délku a váhu

 

Rybář čekal na záběr od velkého úhoře 155 nocí

Rybář Steve Pitts se snažil o přelstění obrovského úhoře na přírodním jezeře, které popsal jako „divokou pustinu“. Vodní plocha byla mělká. A rybář o ní prozradil, že v lokalitě žije jen několik úhořů, ovšem jedná se o obrovské ryby.

A právě lov na takové vodě nebyl vůbec jednoduchou záležitostí. Aby se rybář Steve dostal tamním úhořům „na kobylku“, byla nutná pořádná vytrvalost. Ovšem tu zkušený lovec projevil v maximální možné míře, protože na záběr od velkého úhoře čekal neskutečných 155 nocí.

Ne každý rybář by měl na takové čekání nervy. „Vydržet tolik neúspěšných nocí není pro každého, ale já mám rád výzvy, které velcí úhoři představují. Proto jim věnuji tolik času. Je v tom ale mnohem více než jen lov. Vycházky trávím i tím, že se kochám divokou přírodou kolem sebe,“ citoval rybáře rybářský magazín AnglingTimes.

 

Úhoř měřil 122 centimetrů

Rybář byl ale za svou vytrvalost nakonec královsky odměněn! Při osudové vycházce dostal tolik vytoužený záběr! „Jsou to vzácná zvířata, takže když jsem tak dlouho čekal na záběr, rozhodně jsem o úhoře nechtěl přijít,“ popsal rybář Steve Pitts.

Nakonec se ale rybářovi obrovského úhoře povedlo dostat na břeh. A až po souboji s divokou rybou, která podle rybáře úžasně bojovala, si mohl pořádně prohlédnout obrovské rozměry úlovku. Úhoř měřil fascinujících 122 centimetrů, jeho váha pak byla 3,3 kilogramů!

Rybářský magazín AnglingTimes pak ještě dodal důležitou informaci o účinné nástraze. Rybář giga úhoře chytil s pomocí kousků ryb, které měl i v PVA sáčku. 

Zdroj: AnglingTimes, ilustrační foto: InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Skoda ze nejde vlozit fotografii uhoru ktere jsme chytli minuly rok se synem.pokud ma pan redaktor zajem muze me kontaktovat.122cm zustava za nama o vice jak 10 cm.vahu bohuzel neznam.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -