DomůNovinkyStovky nádherných candátů, kaprů nebo amurů! Rybáři lovili revír po desítkách let

Stovky nádherných candátů, kaprů nebo amurů! Rybáři lovili revír po desítkách let

- Reklama -

Nádherný zážitek mají za sebou rybáři ze Severočeského územního svazu. Právě tady se lovila nádrž Očihovská, která nebyla vypuštěna několik desítek let. Kdekdo byl tak zvědavý, co rybáři z nádrže všechno vyloví. A výsledek byl ohromující! Severočeští rybáři vylovili stovky krásných kaprů, amurů, ale také candátů nebo štik. Tohle byla tak ta nejkrásnější odměna za těžkou práci ve vyčerpávajícím terénu…

FOTO: Severočeský ÚS

Severočeští rybáři se do výlovu Očihovské nádrže (Blšanka 2B, MO Podbořany) pustili proto, že na revíru proběhne plánovaná rekonstrukce. Z přiložených fotografií je jasně patrné, že rybáře nečekalo nic lehkého. Rybářské práce komplikovaly například nánosy bahna. Ovšem! Severočeští rybáři přesto výlov zvládli na jedničku, a odměnou byly stovky krásných ryb…

„Nádrž vydala stovky kaprů a amurů, stejně jako desítky candátů a štik, dále úhoře, množství bílé ryby a okouna. Ryby byly distribuovány do jiných nádrží,“ uvedl Severočeský územní svaz. Severočeští rybáři pak zveřejnili krásné fotografie z výlovu Očihovské nádrže. Mrkněte se!

 

Problematický výlov na Moravě

Záchranu rybí obsádky mají za sebou i severomoravští rybáři, kteří lovili rybník Lamberk, o který se stará MO Nový Jičín. Na tomto revíru je nutné opravit výpustní zařízení. A rybáře čekalo nemalé překvapení!

„I když tento malý revír nebyl letos z důvodů plánovaných stavebních úprav zarybněn, obsádka byla překvapující. Kapr různých věkových stádií, candát, okoun, štika, úhoř v množství odpovídajícímu výměře revíru, cejn, plotice v hojných počtech. Celkový výlovek cca 600 kg, transportováno do podrevíru Čertův mlýn,“ uvedl Severomoravský územní svaz.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -