DomůNovinkyHororová hostina: Žraloci trhají velrybu kousek od pobřeží! Lidé se nesměli koupat

Hororová hostina: Žraloci trhají velrybu kousek od pobřeží! Lidé se nesměli koupat

- Reklama -

Na západní straně Austrálie leží ostrov, který se jmenuje Rottnest. A právě na jeho pobřeží se objevila mrtvá velryba, která přilákala spoustu žraloků ze širokého okolí. Lidem se tak u pobřeží zjevila nevídaná podívaná, ze které běhal mráz po zádech. Úřady dokonce na nějakou dobu uzavřely pláže, aby nedošlo k případnému útoku. Nakonec lodě mršinu velryby odtáhly na volné moře.

Ilustrační foto: InRybar.cz

Video hororové hostiny, na kterou připlavalo velké množství žraloků, se objevilo v celé řadě médií. Není se co divit! Takové záběry nejsou k vidění každý den. Na videu jde vidět, jak skupina žraloků připlavala k mršině velryby, kterou začali trhat na kusy.

Teď by do vody vlezl jen hotový šílenec! Přesto pro jistotu úřady kvůli téhle scenérii zakázaly koupání, aby nedošlo k útoku na plavce. Přece jen, mršina velryby byla pouhých 100 metrů od pobřeží ostrova Rottnest, takže žraloci šmejdili v blízkosti břehu.

VIDEO: Žraloci trhají mrtvou velrybu na kusy!

Vše nakonec dopadlo tak, že k mrtvé velrybě připlavala loď, která ji zapřáhla. A poté ji odtáhla na volné moře. Ale! Úřady ani po tomto neodvolaly zákaz koupání, protože žraloci byli v blízkosti pobřeží neustále vidět.

ČTETE TAKÉ: Souboj mezi žralokem a krakaticí! Tohle jste ještě neviděli!

Než ale byla mršina odtažena na volné moře, tak přilákala i některé z Australanů, kteří u ní pořídili unikátní záběry. Na YouTube se například objevilo video podvodních záběrů, které autoři pořídili na outdoorovou kameru.

VIDEO: Podvodní záběry ze žraločí hostiny!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -