DomůNovinkyStrážníci dostali tip na pytláky. Když dojeli na místo, nestačili se divit

Strážníci dostali tip na pytláky. Když dojeli na místo, nestačili se divit

- Reklama -

Městští policisté z Karlových Varů zažili netradiční výjezd, když dostali oznámení na dva pytláky. Na ty upozornil všímavý oznamovatel. Když strážníci dorazili na místo, zjistili, že o pytláky nejde. 

Foto: Městská policie Karlovy Vary a InRybar.cz

O netradičním výjezdu informovali městští policisté z Karlových Varů na webu. Ti uvedli, že dostali oznámení od všímavého oznamovatele, který si pod Tuhnickou lávkou všiml dvou podezřelých osob, které za tmy házely cosi do vody na jakémsi špagátu.

 

Strážník na místě skutečně narazili na dvě osoby

Na místo chvíli po oznámení dorazil městský policista psovod, který na místě pod Tuhnickou lávkou skutečně narazil na dva mladíky. Ti opravdu měli u sebe cosi, co připomínalo klasickou pytlačku – tedy navazovací materiál, na kterém je navázaný háček. Ovšem skutečnost byla v tomto případě jiná!

Mladíci neměli na provázku navázaný háček s nástrahou, ale magnet. Dvojice se totiž věnovala tzv. magnet fishingu. Jde o volnočasovou aktivitu, kdy na špagátu mají „lovci pokladů“ navázaný silný magnet, který tahají vodním prostředím. A s pomocí tohoto magnetu vytahují z vody kovové předměty.

„Z lovců ryb se tak v tomto případě vyklubali lovci železných předmětů. K protiprávnímu jednání nedošlo,“ uvedli strážníci z Karlových Varů. Oznamovatel „pytláky“ nerozpoznal zejména proto, že už byla tma.

 

Jak vypadá magnet fishing v praxi?

Magnet fishing je velmi populární volnočasovou aktivitou u mnoha mladších lidí. Tato aktivita si pozornost získala i díky řadě youtuberů, kteří právě magnet fishing proslavili ve svých videích. Ti kolikrát vytáhnou z vody netradiční věcí.

VIDEO: Takto vypadá magnet fishing v praxi. Bavilo by vás to? 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -