DomůAkční nabídkaSady hlásičů s příposlechem za 750 korun: ideální pro nenáročné rybáře

Sady hlásičů s příposlechem za 750 korun: ideální pro nenáročné rybáře

- Reklama -

Ne každý rybář potřebuje „to nejlepší“ z rybářského trhu. Mnoho rybářů ocení jednoduchost, díky které je všechno rychlejší a pohodlnější. Tyhle vlastnosti někteří rybáři požadují i od signalizátorů. 

Ilustrační foto: PARYS

Taky patříte mezi tyto rybáře? Od signalizátorů nepotřebujete „milión“ funkcí a vychytávek. Ne! Od této rybářské elektroniky potřebujete hlavně, aby vás upozornila jak vizuálně, tak akusticky na záběr. A ať je na výběr klidně jeden tón nebo jedna barva LED diody.

Pokud právě takové jednoduché přístroje hledáte, pak máte velké štěstí. Na rybářském e-shopu PARYS jsou aktuálně k dostání sady hlásičů s příposlechem od anglické značky KORUM. Jejich hlavní výhodou je super nízká cena, protože sadu hlásičů s příposlechem můžete mít za méně jak 750 korun. Pojďme se na tenhle produkt podívat blíže…

 

Sada signalizátorů s příposlechem KORUM KBI Compact

Tohle je přesně sada hlásičů s příposlechem pro ty rybáře, kteří se řídí heslem: „v jednoduchosti je síla“! Tato sada totiž obsahuje 2 nebo 3 hlásiče s příposlechem, a přitom je k dostání za brutálně nízkou cenu. Super levné sady hlásičů s příposlechem najdete na e-shopu PARYS za pár korun.

Tou hlavní výhodou těchto sad je zmíněná nízká cena. Sadu s 2 hlásiči a příposlechem si rybář může pořídit za méně jak 750 korun. Početnější sadu, která obsahuje 3 hlásiče s příposlechem, pak rybář sežene za méně jak 900 korun. Ta cena je fakt neuvěřitelně nízká, přitom ale tato elektronika nabízí super vlastnosti.

Musíme začít odolností těchto signalizátorů. Celá elektronika hlásičů od anglické značky KORUM je schovaná v odolných tělech z pevného plastu, která vydrží i používání v těžkých podmínkách. Díky tomu je možné hlásiče používat i při náročných vycházkách k vodě za rybami. Hlásiče „není nutné“ používat jen při lovu kaprů, hodně rybářů je používá také při chytání úhořů nebo dravců.

VIDEO: Jak vypadá sada hlásičů s příposlechem KORUM KBI Compact? 

Hlásiče KBI Compact od anglické značky KORUM upozorní rybáře na záběr jak vizuálně, tak akusticky. Na hlásičích je 5milimetrová dioda, která při záběru vysílá jasný světelný signál, díky kterém rybář okamžitě zjistí, že mu bere ryba. Dioda má 10sekundový výstražný interval.

 

Součástí je příposlech se 100metrovým dosahem

Kromě toho tyto hlásiče pochopitelně při záběru od ryby vydávají také akustický signál. Hlasitost tohoto zvuku, který upozorňuje na záběr od ryby, lze nastavit. Takže rybář si může sám zvolit, jakou hlasitost má hlásič vydávat. Zvuk vychází z voděodolného reproduktoru s vysokým výkonem.

Na těchto levných signalizátorech KBI Compact od anglické značky KORUM velmi oceňujeme i chytré funkce, které výrazně zvyšují komfort při jejich používání. Jde například o indikaci jemných záběrů, takže rybářovi neunikne ani „jemné ťukání“ při opatrném záběru od ryby. Další plusovou „funkcí“ je super nízká spotřeba baterie, díky které rybář nemusí neustále měnit baterky.

Součástí těchto levných sad KORUM KBI Compact je potom pochopitelně příposlech. Ten rybář ocení v tu chvíli, kdy chce mít „pod nohami“ přístroj, který ho upozorní na záběr od ryby – třeba při silnějším větru, kdy nemusí tak dobře slyšet. Obrovskou výhodou je, že i tyto levné příposlechy mají daleký dosah až 100 metrů. Palec nahoru!

Hledáte levnou sadu hlásičů s příposlechem, od které chcete základní a spolehlivé funkce? Pokud je vaše odpověď ano, pak se určitě podívejte na tyto super levné sady s příposlechem od anglické značky KORUM. Jsou fakt super! Zlevněné sady najdete na e-shopu PARYS za nepřekonatelně nízké ceny!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -