DomůAkční nabídkaSvětlo pro rybáře, které vydrží svítit až 180 hodin. Jeho svícení neláká...

Světlo pro rybáře, které vydrží svítit až 180 hodin. Jeho svícení neláká komáry

- Reklama -

Ve výbavě najdeme celou řadu produktů, které nejsou tak „sexy“, ale přitom by bez nich život u vody nebyl tak pohodlný. Typickým příkladem je světlo pro rybáře, které dokáže zpříjemnit pobyt u vody. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Právě světlo pro rybáře je takovým produktem, o kterém rybáři nevedou nijak vášnivé diskuse, přitom jde o nezbytnou pomůcku k vodě. Zejména pak ve chvíli, kdy rybář u vody bivakuje. Kvalitní světlo totiž dokáže krásně osvětlit jak celou plochu pod střechou bivaku, tak ale skvěle poslouží i na lovném místě.

Světla pro rybáře dodává celá řada firem, a některé už neví, „co by“ za něj chtěly. Naštěstí jsou ale na rybářském trhu pořád taková rybářská světla, která v poměru cena/kvalita/vlastnosti vychází na pár korun. Jedno takové světlo na rybářském trhu nabízí i slovenská značka Delphin.

 

Světlo do bivaku Delphin LightBAR s ovladačem

Z našeho pohledu jde o jedno z nejlepších světel pro rybáře, které nabízí fakt suprové vlastnosti, přitom ale nestojí „nehorázné peníze“. Toto světlo do bivaku od slovenské značky Delphin se dodává i s dalším sortimentem, které zpříjemňuje jeho používání. Světlo do bivaku Delphin LightBAR je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za super nízkou cenu.

Asi každého rybáře nejprve zajímá, jak toto světlo svítí. Rybáři si mohou vybrat z 6 světelných režimů. V první úrovni se rozsvítí bílé světlo, které svítí 5% svítivostí (vydrží svítit až 180 hodin). Toto slabě osvětlení je například ideální třeba pro označení stojanu, kdy rybář dobře vidí, kde jej mám umístěný.

Druhá úroveň rozsvítí světlo na 30 % (vydrží svítit až 26 hodin) a až při třetím stisknutí tlačítka se bílé světlo rozsvítí na 100 % (vydrží svítit až 8 hodin). Ano, počítáte správně – rybář si tedy může navolit 3 „klasické úrovně“ svítivosti bílým světlem. A pak je tady ještě čtvrtá úroveň. Ta vypadá tak, že bílé světlo bude přerušovaně blikat. K čemu je to dobré?

VIDEO: Jak funguje světlo pro rybáře Delphin LightBAR? Mrkněte na video

Tento režim je naprosto ideální například při vyvážení nástrahy za špatné viditelnosti. Ve chvíli, kdy takto blikající světlo nechá rybář na stojanu na břehu, tak okamžitě vidí, kde se nachází jeho lovné místo. Nestane se tak, že by na člunu zajel někam jinam. Světlo vydrží blikat až 16 hodin.

 

Světlo, které nepřitahuje komáry

Pak ale světlo pro rybáře Delphin LightBAR nabízí ještě druhý odstín – jde o příjemné oranžové světlo, které není tolik ostré. A tato vlastnost je důležitá, protože oranžové světlo neláká například komáry. Proto je vhodné pro déletrvající svícení v bivaku, anebo na břehu při sezení u vody.

Světlo do bivaku pro rybáře Delphin Lightbar

Pokud rybář chce oranžové světlo zapnout, pak musí 5x stisknout tlačítko – to se světlo rozsvítí na 50 % (vydrží svítit až 16 hodin). Při šestém stisknutí se rozsvítí na 100 % (vydrží svítit až 8 hodin).

Pro pohodlnější nastavení světla slouží i dálkové ovládání, které je součástí celého balení. Rybář se tak pro změnu intenzity svícení nebo barvy světla nemusí zvedat z křesla nebo lehátka. Kromě ovládání je součástí balení ještě další příslušenství.

Svítilna do bivaku Delphin Lightbar

Rybář k světlu pro rybáře dostane například dvě poutka pro připevnění světla na požadované místo, a samozřejmě také nabíječku. Ještě musíme zmínit jedno plus: Světlo je vybaveno magnetem, takže jde bleskurychle připevnit ke kovovému povrchu. Cenově dostupné světlo pro rybáře Delphin LightBAR najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -