DomůAkční nabídkaSvítí až 200 hodin: Čelovka pro rybáře, která udělá radost i pod...

Svítí až 200 hodin: Čelovka pro rybáře, která udělá radost i pod vánočním stromečkem

- Reklama -

Vánoce se blíží! A lidé teď hledají nejrůznější dárky pro rybáře, kterým chtějí udělat radost blízkému. Jenže co vybrat? Chcete zaručený tip na dárek pro rybáře, se kterým nikdy neuděláte chybu?

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Pak se podívejte na tuto čelovku pro rybáře od české značky Giants Fishing, která nabízí vynikající vlastnosti. Přitom je ale dostupná za hodně rozumné peníze! Níže pak najdete i další tipy na vánoční dárky pro rybáře…

 

Čelovka pro rybáře Giants Fishing Headlamp LED Deluxe 300

Dokonalá čelovka pro rybáře od české značky Giants Fishing, která nabízí opravdu vynikající vlastnosti. Čím začít? Určitě vynikající svítivostí! Tato čelovka nabízí hned několik „svítivých režimů“. Čelovka buďto svítí bílým světlem, anebo zeleným světlem. Bílé světlo lze nastavit na 100% svícení (vydrž 4 hodiny), 50% svícení (výdrž 8 hodin), anebo 25% svícení (výdrž 12 hodin). Čelovka od české značky Giants Fishing je dostupná na e-shopu Chyť a pusť.

Pokud ale rybář levé tlačítko podrží 2 vteřiny, pak se čelovka přepne na zelené světlo. 100% svícení zeleným světlem vydrží až 200 hodin, režim blikání pak 400 hodin. Proč zelené světlo? Právě zelený odstín světla lidské oko „vnímá“ mnohem příznivěji, takže rybář ve výsledku vidí pod tímto světlem mnohem lépe než například při populárním červeném svícení. Za tohle palec nahoru!

Další suprovou vychytávkou je to, že tato čelovka je vybavena zoomem čočky. Co to znamená? Díky tomuto šikovnému nástroji je rybář schopný si rychle nastavit „šíři“ světla (viz přiložené video). Takže rybář jednou čelovkou může svítit do velké vzdálenosti úzkým paprskem, anebo po nastavení může osvítit velkou plochu při pohybu na břehu. Super!

VIDEO: TOP čelovka pro rybáře Giants Fishing

Čelovka se nenabíjí déle než 3 hodiny, což je opravdu parádní rychlost! Takže po noční docházce stačí čelovku „napíchnout“ na USB kabel, a nechat ji nabít. A další vycházku bude opět ostře svítit. Super vlastností je to, že tato čelovka se nabíjí s pomocí USB kabelu, takže rybář nemusí neustále mít po ruce tužkové baterie, které jsou už spíše vzpomínkou na minulost.

Důležitou vlastností pochopitelně je také to, že tato čelovka má odolný obal. Čelovku tak lze nosit i na těžké rybářské výpravy, kdy hustě prší nebo sněží a mrzne. Ano! Čelovka pro rybáře Giants Fishing Headlamp LED Deluxe 300 má voděodolný obal IPX4, který zaručuje maximální odolnost i při těch nejsilnější lijácích. Skvělou předností je také to, že tato čelovka váží pouhých 75 gramů, takže nezačne po chvíli tlačit na hlavě…

Jakou čelovku na ryby vybrat? Pokud hledáte takovou čelovku, která nabízí krásně ostré světlo, několik světelných režimů a zbarvení světla, vysokou odolnost a výdrž, a například nízkou hmotnost, pak se rozhodně podívejte právě na tuto od české značky Giants Fishing. A pokud právě hledáte dárek pro rybáře, se kterým nikdy nesáhnete vedle, pak se podívejte právě na tuto čelovku. Ta nikdy nezůstane ležet v koutě! Čelovku Giants Fishing si můžete prohlédnout na e-shopu Chyť a pusť.

 

Nejlevnější vánoční dárky pro rybáře na Chyť a pusť

Hledáte jiný typ vánočního dárku pro rybáře? Pak se podívejte na bohatou nabídku na rybářském e-shopu Chyť a pusť! Právě tady lze najít ty nejlepší dárky pro rybáře – od kvalitního oblečení, rybářské elektroniky, anebo originálních dárků. A vše za super nízké ceny! Dárky pro rybáře na Vánoce za super nízké ceny naleznete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -