DomůAkční nabídkaTIPY A TRIKY: Jak vylepšit žížalu na háčku? Tohle zaručí silnější pach!

TIPY A TRIKY: Jak vylepšit žížalu na háčku? Tohle zaručí silnější pach!

- Reklama -

Existuje větší klasika na ryby, než je žížala? Na tuhle živou nástrahu rybáři chytají odpradávna s velkým úspěchem. A na žížaly to bude brát pořád, protože ryby „ví“, že právě žížala jim dodá tolik potřebnou energii. Proto jen málokterá ryba nechá žížalu ležet na dně. Věděli jste ale, že i tuhle nástrahu lze vylepšit? No ano! Rybáři například mohou udělat to, aby žížala vydávala podstatně silnější vůni. Takže ryba ji rychleji najde! Co použít?

Tým Chyť a pusť

 

Sprej na úhoře

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Koncentrovaný přípravek, s jehož pomocí výrazně posílíte pach nastražené žížaly! Ano, možná si někteří rybáři budou klepat na čelo. Proč bych měl zatraktivnit už tak dokonalou nástrahu? No, jde o to, že pokud rybář zatraktivní pach této živé nástrahy, pak může výrazně usnadnit rybám najít tohle nastražené sousto.

Pro vysvětlení: Je to stejné, jako když máte na stole syrové maso, které sice vydává nějaký pach, ale není to nic extra. Ve chvíli ale, kdy člověk začne toto maso grilovat, pak se líbezná vůně nese „na míle“ daleko. Přesně na tomhle principu funguje tento sprej na úhoře (a jiné dravce).

Tento dip na úhoře má neuvěřitelně koncentrovaný zápach, díky kterému žížala vydává silnější potravní signál. Tohle stojí za zvážení například na těch vodách, kde jsou nánosy mrtvé vegetace, bahno, anebo kamení. Právě do tohoto „bordýlku“ se i nastražené žížaly mohou schovat, takže komplikují rybám jejich hledání.

Obrovskou předností tohoto spreje je jeho snadné použití. Jak na to? Stačí na háček nastražit žížalu, na kterou následně naneseme tento sprej. Výhodou tohoto atraktivního roztoku je to, že má vysokou přilnavost, takže na žížale vydrží dlouhou dobu. Přesto! Doporučujeme po nanesení nechat alespoň 30 vteřin sprej na žížale působit, a až poté ji nahodit.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Predator Booster

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Další dokonalý roztok, se kterým rybář může výrazně vylepšit žížalu (milovníci feederu tím vylepšují i červy). Jedná se o velmi páchnoucí tekutinu, která ve vodním prostředí vytváří fakt nechutný zápach, na který ale ryby okamžitě reagují. Tato tekutina velmi věrohodně napodobuje pach, který ryby ve vodě cítí, když se rozkládá živočišná potrava. A proto na tohle tak dobře reagují.

Predator Booster je dobré použít až po nastražení žížal na háček. Díky praktické lahvičce stačí na žížaly nanést několik kapek, a následně nechat několik desítek vteřin působit. Díky tomu bude mít žížala mnohem atraktivnější pach, na který budou ryby spolehlivě reagovat.

VIDEO: Jak vypadá Predator Booster? (na videu je staré balení)

Upozorňujeme, že tento roztok opravdu páchne! Proto nedoporučujeme jej otvírat v obyvatelných místnostech. Velký pozor si dívejte i při přepravě ve vozidle, aby vám nevytekl. A doporučujeme také na roztok co nejméně sahat, protože se těžko umývá z rukou. Varovali jsme vás! I přesto ale jde o skvělou věc, se kterou můžete výrazně vylepšit živou nástrahu. Pokud tedy chcete na žížaly mít ještě více záběrů, pak tohle určitě vyzkoušejte. 

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Zdravím Vás. Viem o tomto sprayi na úhory, len sa mi ho nedarilo zohnať dostupnou cestou.A preto mam oň záujem.Cena?Dodanie?Dík za odpoveď.S pozdravom Henrich.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -