DomůAkční nabídkaTohle kapři milují: tekutina za 39 korun udělá z krmení „magnet“ na kapry

Tohle kapři milují: tekutina za 39 korun udělá z krmení „magnet“ na kapry

- Reklama -

Krmení na kapry je pochopitelně jedním z nejdůležitějších faktorů (ne)úspěchu při lovu kaprů. Jak ale vytvořit takové krmení, které bude lákat kapry? Výrazně může napomoci velmi levný roztok.

Úkol krmení na kapry je jasný – přilákat ryby blíže k nástraze, díky čemuž se výrazně zvyšuje šance na pěkný úlovek. Proto je zapotřebí připravit takovou návnadu, která ryby zaujme. Ne, nebojte se! Aby bylo krmení opravdu atraktivní, lze použít i hodně levné suroviny. Třeba krásně sladkou melasu, kterou můžete sehnat už od 39 korun.

 

Melasa do krmení na kapry TB Baits

Tohle je „starobylý“ atraktor, který se při přípravě kvalitního krmení na ryby používá odjakživa. A i přes nástup mnohem „modernější roztoků“ melasa vydržela na rybářském trhu až do dnešní doby. Není divu! Tekutina má totiž TOP vlastnosti! Levnou melasu do krmení najdete na e-shopu PARYS už od 39 korun.

Jak už jsme nakousli, tak melasa do krmení má hned několik předností. Tou první je výrazně sladká chuť. I proto je vhodné melasu používat při přípravě krmení na začátku sezóny, kdy kapři po zimním půstu velmi dobře reagují na sladké příchutě.

Dalším plusem melasy je její konzistence. Díky ní tato tekutina vytváří ve vodním prostředí hustá mračna, která ryby lákají na krmné místo. Rybář je tak schopný i takovou vlastností zajmout kapry, zejména pak v čistší vodě. Tohle je fakt super!

Při přípravě krmení, do kterého přidáme melasu, je dobré pracovat s časem. Co tím myslíme? Jde o to, že ve chvíli, kdy melasu nalijeme do krmení, které promícháme, necháme vše několik minut odležet. Tímto způsobem dosáhneme toho, že se melasa do směsi pořádně „zažere“, takže se bude z krmení uvolňovat delší dobu.

Melasu je vhodné používat například při přípravě krmení do krmítek, ale také pro zalévání boilies nebo pelet. Rybář tímto způsobem vytvoří opravdu lákavé krmení, které při lovu ryb rozhodně nezklame. Levnou melasu do krmení najdete na e-shopu PARYS už od 39 korun.

 

Booster do krmení TB Baits

Pokud jste fanoušky voňavých tekutých roztoků, pak vás spíše zaujme tento booster od TB Baits, který je ale rovněž k dostání za „lidovou cenu“. Tuto lákavou tekutinu do krmení nebo na krmné boilies či pelety můžete mít za méně jak 100 korun. Levný booster najdete na e-shopu PARYS.

Booster TB Baits obsahuje celou řadu kvalitních surovin, díky kterým tato tekutina vydává velmi výrazné aroma. Takže rybář je tak schopný docílit toho, že jeho krmení nebo krmné boilies bude vydávat výrazné potravní signály velmi dlouhou dobu. Rybář tak bude účinně lákat mlsné ryby na krmné místo.

Levná atraktivní tekutina je k dostání v několika příchutích. Rybář si může vybrat jak sladký, tak živočišný booster. Pokud ale chcete poradit, tak z našeho pohledu jednoznačně nejlepší je booster v příchuti jahoda, který má omamnou vůni, na kterou kapři spolehlivě reagují.

A zase: ve chvíli, kdy booster nalijete do krmení nebo s ním polijete krmné boilies, nechte ho alespoň několik minut působit, aby se pořádně vsáknul. S boosterem pak můžete míchat i výše představenou melasu, díky čemuž budete mít více atraktivního roztoku do krmení za „lidovou cenu“. Levný booster do krmení TB Baits najdete na e-shopu PARYS.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

2 KOMENTÁŘE

  1. Melasa je dobrý produkt. Může se dát do suché směsi přímo nebo zalít vodou smichanou s melasou. Nejlepší poměr je 1:4-například 250g melasy: 1 litr vody. Nejlepší je sebou vzít např. v Pet láhvy 250g melasy-vodou zredit až na místě lovu. Jen by mě zajímalo, kde prodejci přišli na cenu melasy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -