DomůAkční nabídkaTomáš Blažek představuje boilies za 60 korun/kilo. Chytá kapry přes 20 kilo...

Tomáš Blažek představuje boilies za 60 korun/kilo. Chytá kapry přes 20 kilo váhy

- Reklama -

Levné boilies na kapry je v posledních letech vyhledávanou návnadou. Rybáři levné boilies mají rádi proto, že se jedná o velmi dostupné krmení, se kterým je možné rozjet masivní krmnou kampaň.

Ilustrační foto: PARYS

A teď se na trhu objevilo další krmné boilies na kapry za pár korun. Zkušený rybář Tomáš Blažek na rybářském trhu uvedl nadupané boilies, které vychází na necelých 60 korun za kilo. Přitom ale nabízí fakt hodně zajímavé vlastnosti! Pojďme se na tuhle letošní novinku podívat blíže…

 

Levné boilies TB Baits

Super levné boilies na kapry od firmy ostříleného kapraře Tomáše Blažka. Vývoj této levné nástrahy/návnady na kapry nebyl žádný med! Bylo totiž nutné poskládat takovou recepturu, která nabídne kvalitu, ale přitom dovolí boilies nabízet za super nízkou cenu. A to se Tomášovi Blažkovi a jeho lidem povedlo!

Na trhu se tak objevilo super levné boilies, které nabízí skvělé vlastnosti, ale přitom vychází jen na necelých 60 korun za kilogram. Levné boilies TB Baits je dostupné na e-shopu PARYS.

Jak je možné, že cena tohoto boilies je takto nízká? To je dáno tím, že firma Tomáše Blažka disponuje velkými zásobami výrobních surovin, které nakupuje ve velkém množství. Takže jejich cena je výrazně nižší. Dalším faktorem je pak supermoderní výrobní linka, kterou nemusí obsluhovat velké množství lidí. Takže výrobní proces je ve výsledku výrazně levnější. A tamtadadá – díky tomu se na trhu objevilo velmi levné boilies, které si může dovolit každý rybář.

To, že tyto kuličky jsou poskládány velmi dobře, nasvědčovaly už testy u svazových vod. Kuličky byly velmi úspěšné na nejrůznějších typech vod – od rybníků, po přehrady a řeky. Výsledkem byla celá řada kaprů přes 20 kilo, přičemž největší ryba vážila 24,7 kilo. A pak že chytají jen drahé kuličky!

Levné boilies na kapry TB Baits je k dostání ve 4 příchutí. Rybáři mohou volit mezi sladkými, anebo masovými příchutěmi. Na výběr je například velepopulární monster crab, který nabízí silný živočišný odér, ale také zajímavé složení směsi. Pokud je rybář fanouškem spíše sladké příchutě, pak si může vybrat jahodu, která krásně voní, a má neuvěřitelně atraktivní zbarvení.

A pak jsou na výběr kombinace sladké a masové příchutě. První kombinací je broskev/játra (peach/liver), která kombinuje sladkou vůni s masovým odérem. A ten výsledek je opravdu zajímavý. Další kombinací je scopex/oliheň (scopex/squid), která nám přijde možná ještě o kousek atraktivnější. Suprová kombinace na kapry!

Levné kukličky od Tomáše Blažka se vyrábí ve dvou průměrech. Rybáři si mohou vybrat velikost 20 nebo 24 mm. Pokud rybář chce menší průměr, pak není nic jednoduššího než menší kuličku okrájet nebo rozpůlit. Kuličky mají dobu rozpadu od 8 do 12 hodin – hodně záleží na aktuálních podmínkách – síla proudu, teplota vody, množství bílé ryby atd. Pokud chce rybář delší dobu rozpadu, pak stačí kuličky prosypat solí a nechat je proschnout. Výsledná tvrdost je fantastická!

Jestli patříte k rybářům, kteří nechtějí utrácet velké peníze za boilies, pak se rozhodně podívejte na toto od Tomáše Blažka. Jedná se o velmi levné kuličky na kapry, které ale nabízí skvělou směs, zajímavé příchutě a atraktivní průměry. Tady si vybere každý rybář! Cenově dostupné boilies od kapraře Tomáše Blažka je k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

    • Myslím si že jo, já si dělám doma boilies sám, mám 2 nějaký směsi. Jednu postavenou na vaječném krmivu pro okrasné ptactvo, ale dávám do ní i lt72 moučku ta vychází asi na 60-80kč/kg, záleží jak seženu vajíčka a pak masovka do té dávám 250g/1kg také lt72 a ta mě vychází kolem 90kc/kg.
      Sice pochybuji, že toto Blažkovo boilie nebude nic jiného než slepený šrot s minimem bílkovin, ale oni tihle mega výrobci nakoupí suroviny za pakatel. Např. ona lt72 moučka se prodává cca 150 Kč za kilo, mě se podařilo sehnat za 80 Kč kdybych toho vzal min.50 kg už bych měl cenu 76, takhle je to se vším, např. Essence z Maďarska od výrobce za 250 Kč/500 ml kdy v Čechách se prodává za 800-900/500 ml.
      Nejlepší je když to tihle tb, lk, mb a podobně nabalí do svých pytlíků a prodají za 2* takovou cenu co to koupí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -