DomůNovinkyVIDEO: Gigantický kapr z českého jezera! Tenhle šupináč vážil 33 kilo!

VIDEO: Gigantický kapr z českého jezera! Tenhle šupináč vážil 33 kilo!

- Reklama -

Naprosto famózního kapra dokázal ulovit rybář Petr Misar. Tomu se povedlo zdolat neskutečného šupináče o váze 33 kilogramů! Dechberoucí váha ulovené ryby! Úspěšný rybář tohoto nádherného krasavce chytil na jezeře Dělouš, které patří k velmi oblíbeným rybářským destinacím. A to třeba proto, že tady plavou skutečně velcí kapři. A jednoho z nich dokázal ulovil právě rybář Petr. Obrovská gratulace!

Redakce InRybar.cz, ilustrační foto: Petr Misar

Úspěšný rybář Petr Misar fotografie a videa ulovené ryby zveřejnil na sociálních sítích. „Jezero Dělouš a můj osobáček, který budu těžko jen tak překonávat na soukromé vodě. Počasí nám tolik nepřálo, ale i přesto se udělalo mnoho krásných ryb,“ napsal k ulovenému kaprovi rybář Petr. A nám ze zveřejněných fotografií padla brada na zem. Vidíte to nádherné tělo ulovené ryby?

Úspěšný rybář dokázal tohoto krásného kapra chytit na kombinaci dvou kuliček. „Kapr zabral na 18 mm boilies NIKL Salmon&Peach, která byla v kombinaci s POP-Up boilies o velikosti 12 mm v příchuti česnek/ananas,“ řekl magazínu InRybar.cz rybář Petr Misar.

Zdolávání trvalo podle rybáře asi 15 až 20 minut. „Nejdříve jsem si myslel, že ta ryba má kolem dvaceti kilo, ale po chvilce bylo jasné, že bude větší. Vlastně, viděl jsem ho pořádně až v podběráku. Pořád totiž jezdil u dna, a když jsem ho přitáhl, že už půjde pěkně, tak zase zajel na hloubku,“ popisuje zdolávání rybář Petr. Ale nakonec vše dobře dopadlo! A ulovená ryba vypadala opravdu fantasticky!

VIDEO: Kapr o váze 33 kilogramů z jezera Dělouš!

Na to, že jde o šupináče, tak kapr má neskutečně luxusní stavbu těla. Koukněte na to břicho! A ta ocasní ploutev! Ta skoro připomíná kormidlo. Petrovi normálně závidíme jeho krásný úlovek. Moc gratulujeme! Nejhřejivější pocit má rybář při koukání na fotografii i z toho, že kapr je ve skvělé kondici. Na jeho těle není jediné škrábnutí. Tohle musel být zážitek, který Petr do konce života nezapomene

Pod zveřejněným příspěvkem na rybářské skupině o tomto kaprovi ze soukromé lokality se objevily rýpavé poznámky o tom, že kapr byl uloven právě na „soukromáku“. A že by to dokázal každý. No, my jen k tomu poznamenáme, že tohle může napsat jen rybář, který nikdy na soukromých lokalitách nechytal. A doufáme, že si Petr tyhle kousavé poznámky drží od těla, protože to nic nemění na tom, že tuhle rybu si musel pořádně vydřít! Ještě jednou: Gratulujeme!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -