DomůAkční nabídkaNovinky NASH 2022: Co si anglická firma pro rybáře připravila? Mrkněte na...

Novinky NASH 2022: Co si anglická firma pro rybáře připravila? Mrkněte na nové produkty

- Reklama -

Rybářský e-shop PARYS naskladnil novinky NASH 2022, mezi kterými najdeme celou řadu „sexy“ produktů. Co třeba? Je toho fůra! Pojďme se podívat na novinky NASH 2022, do kterých se okamžitě zamilujete.

Ilustrační foto: PARYS

V nabídce novinek od anglické společnost na e-shopu PARYS nás zaujaly například nádherné swingery, rybářská taškovina, ale také hotové návazce na kapry.

 

Swingery NASH Siren Night Glo Bobbin

Luxusní swingery na ryby od anglické společnosti NASH, které mají opravdu nádherný design. I když jde o „běžnou věc“ pro rybaření, tak rybářská firma NASH opět dokázala, že si dává záležet opravdu na všem. Ten design je skutečně naprosto luxusní! Co tyhle swingery na ryby vlastně umí? Nové swingery NASH jsou dostupné na e-shopu PARYS.

Na těchto swingerech najdeme zvětšený kuličkový klip pro volný pohyb vlasce, anebo sekundární klip pro chytání s povoleným vlascem. Díky těmto vlastnostem tak rybář může použít tyto swingery při rozdílných stylech lovu. Paráda!

K dostání jsou dva typy swingerů s různě těžkými bobinami. Menší bobiny váží 8 gramů, větší pak 15 gramů. Záleží jen na rybářovi, jakou bude potřebovat! Obě velikosti bobin jsou potom dodávány s přídavnými závažími o hmotnosti 2x 5 gramů.  

Rybáři si tyto swingery mohou vybrat v několika barevných provedeních. K dostání jsou klasické barvy jako jsou zelená, modrá, červená nebo fialová. Ovšem! Hodně zajímavou variantou je třeba černá! Tohle je opravdová lahůdka pro všechny kaprařské fajnšmejkry! Tak jakou barvu si vyberete? Nové swingery NASH jsou k vidění na e-shopu PARYS.

 

Rybářská taškovina NASH

Na rybářském e-shopu PARYS se momentálně objevila i nová taškovina NASH. Rybáři si tak mohou vybrat například nadupané chladící tašky Subterfuge Big Freeze, které jsou k dostání ve 3 velikostech. Tyto chladící tašky jsou velmi vhodné pro uchování potravin při déletrvajících výpravách, kdy jídlo bude dlouho krásně čerstvé. Dále si rybáři mohou vybrat i nějaký z nových pouzder na rybářské drobnosti, anebo obaly na pruty! Je toho obrovská spousta! Kvalitní taškovina NASH je k dostání na e-shopu PARYS.

 

Hotové návazce NASH

Hotové návazce na kapry jsou stále více a více populární „záležitostí“ u milovníků kaprařiny. Není se co divit! Rybáři, kteří k vodě nechodí třeba tak často, nejsou nuceni kupovat celou řadu drobností, které ale dohromady stojí docela dost peněz. Navíc! Rybář tímto způsobem šetří čas, protože se nemusí šmodrchat s novými návazci. Hotové návazce na kapry NASH si můžete obstarat na e-shopu PARYS.

Dnešní trh nabízí opravdu kvalitní hotové návazce, a to právě i od renomovaných firem typu NASH. V nabídce na rybářském e-shopu PARYS se objevily dva typy hotových návazců. Prvním je návazec NASH Ronnie Claw Rig Micro Barber. Tento návazec od anglické firmy rybáři velmi rádi používají při chytání s plovoucími nástrahami.

Druhým hotovým návazce je potom NASH Ronnie Claw Rig Barbless, který rybáři taky rádi používají při chytání na plovoucí nástrahy. Tento návazec se skládá z kvalitního navazovacího materiálu a super ostrého háčku, na kterém je připevněný malý vrtáček. Na něj rybář nastraží nástrahu během chviličky! Návazce NASH jsou dostupné na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -