DomůAkční nabídkaTotální likvidace skladu rybářských obleků: bunda + kalhoty za 1599 korun

Totální likvidace skladu rybářských obleků: bunda + kalhoty za 1599 korun

- Reklama -

Tohle je cenové šílenství! Na rybářském e-shopu PARYS si nyní mohou rybáři obstarat kvalitní oblek na ryby za nepřekonatelně nízkou cenu. Ale bacha! Počet výrazně zlevněných obleků je omezený.

Ilustrační foto: PARYS

Kvalitní oblečení na ryby je základním předpokladem pro pohodlné rybaření i v tom nejhorším počasí. Ve chvíli, kdy rybáře u vody přepadne hustý déšť, silný vítr, anebo sněžení s mrazem, pak se „každá vrstva“ počítá. A zejména ta první, která má být nejodolnější.

Právě proto drtivá většina rybářů nosí k vodě rybářské obleky. Ty totiž vytvoří neprostupnou vrstvu, kterou zmíněné živly neprojdou. Sehnat kvalitní oblek pro rybáře za rozumnou cenu ale není jen tak. Až doteď! Na rybářském e-shopu PARYS je totiž k sehnání super levný oblek na ryby za „pár babek“.

 

Oblek pro rybáře Quantum Winter Suit Black/Grey

Populární rybářský oblek do těžkých podmínek je mezi česko-slovenskými rybáři oblíbený díky spolehlivým vlastnostem, ale právě i díky nízké ceně. Tento oblek na ryby patří k těm nejlevnějším na trhu! A teď je ještě levnější. Zlevněný oblek na ryby najdete na e-shopu PARYS za nepřekonatelně nízkou cenu.

Začněme bundou: ta má pohodlný, široký střih, který zajišťuje, že ani urostlejšího rybáře nebude nikde nic svírat. Teď mluvíme třeba o partiích v podpaží, kde je širší střih žádoucí. Díky tomu se rybářovi v bundě velmi pohodlně nahazuje nebo zdolává.

Na bundě u tohoto rybářské obleku doslova milujeme prostornou kapuci, do které si rybář pohodlně schová hlavu i s nasazenou čepicí. Důležitým „detailem“ je potom i výrazně vysoký límec, který chrání rybářův krk. Takže i když u vody silně fouká, tak tato citlivá partie je v bezpečném teple.

Bunda má na sobě hned několik prostorných kapes, do kterých si rybář jednak může schovat prokřehlé ruce, ale zároveň i nutné drobnosti. Kapsy mají ve vrchní části překrytí, které zabraňuje tomu, aby se dovnitř dostala voda. Palec nahoru!

 

Kalhoty spolehlivě chrání oblast ledvin

Obrovskou výhodou celého obleku je potom to, že je vyrobený z kvalitního materiálu Waterproof Shell, který je odolný jak proti promoknutí, tak profouknutí. Vodní sloupec je u tohoto obleku 5000 mm, takže vydrží i silnější déšť u vody. Důležité je, že na obleku najdeme podlepené švy!

Samozřejmostí pak je to, že na rybářském obleku najdeme kvalitní a bytelné zipy. U nich se rybář může stoprocentně spolehnout, že jdou spolehlivě zapínat a rozepínat – bez nepříjemného zasekávání.  

Co se týče rybářských kalhot u tohoto obleku: na nich milujeme jejich střih. Jde o to, že tyto kalhoty mají vyvýšený pás ve střihu tzv. zahradníků. Díky tomuto vyvýšení má tak rybář dokonale chráněnou oblast ledvin, která je extrémně náchylná na profouknutí. Tohle je obrovské plus celého obleku!

Na kalhotách pak najdeme také zpevnění kolen. Takže rybář může kleknout i na tvrdou zem – například při vyháčkování úlovku. A přitom má rybář jistotu, že nepoškodí své nové kalhoty na ryby. Použitý materiál, ze kterého je pak oblek ušitý, umožňuje rychlé a snadné očištění od nejrůznějších nečistot.

Pokud aktuálně hledáte opravdu kvalitní oblečení na ryby, pak se určitě podívejte na tento rybářských oblek. Jde o povedený „kousek“, který je nyní k dostání za fakt nepřekonatelnou cenu. Ale bacha! V regálech leží poslední zlevněné kusy! Obleky na ryby se slevou najdete na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -