DomůAkční nabídkaToto by měl mít každý rybář: přenosné WC na ryby neznečišťuje břehy...

Toto by měl mít každý rybář: přenosné WC na ryby neznečišťuje břehy výkaly

- Reklama -

Přenosné WC na ryby je vynikajícím pomocníkem na déletrvajících výpravách, který napomáhá k udržení pořádku u vody. Tohle je věc, kterou by měl mít každý rybář, který jezdí k vodě na více dní.

O tom, že po některých rybářích, kteří tráví u vody déle času, zůstává „výkalová spoušť“, asi netřeba psát. Asi každý totiž po některých rybářích už viděl „pole zašpiněných toaleťáků“, která znečistila břehy na revírech. Nechutné! Přitom stačí mít po ruce přenosné WC na ryby, které v dnešní době ani nevychází na příliš velké peníze…

 

Přenosné WC na ryby HOLDCARP Portable Toi

Tohle přenosné WC na ryby si získává čím dál větší oblibu i u česko-slovenských rybářů. A to zejména proto, že tento záchod pro rybáře skvěle splňuje spojení nízké ceny za perfektní kvalitu. Přenosné WC HOLDCARP najdete na e-shopu FishMax.cz . Slovenští rybáři mohou objednávat na FishMax.sk .

Zásadním plusem tohoto přenosného WC na ryby je to, jak je „tvarované“. Díky tomu se na něm pohodlně sedí i delší dobu. Důležitá je pak i stabilita samotného WC, které rovněž napomáhá ke komfortnímu „toaletnímu zážitku“. Rybář se tak nemusí obávat převržení nebo nepříjemného „viklání“. Za tohle palec nahoru!

Záchod pro rybáře je pak zhotovený z kvalitních materiálů, které slibují obrovskou kvalitu a odolnost. Rybář se tak může stoprocentně spolehnout, že toto přenosné WC na ryby bude sloužit dlouhé sezóny. To, že použité materiály jsou opravdu odolné, naznačuje i vysoká nosnost, která činí 150 kilogramů. Super!

VIDEO: Jak vypadá přenosné WC pro rybáře? Mrkněte na video

Rybář pak k přenosnému záchodu na ryby dostane i 20 sáčků do záchodu, které si tak nemusí zvláště dokupovat. Důležité je potom rovněž to, že rybář si s přenosným WC rovnou zakoupí i 5 kusů přípravků na ztvrdnutí obsahu v sáčcích. Takže vše si najednou obstaráte v jednom balení!

Rybář se nemusí obávat toho, že by WC „bylo na jedno použití“. Všechny zmíněné hygienické prostředky si pak lze kupovat zvlášť. Jestli nechcete u vody dělat nepořádek, anebo už vás nebaví kopat jámy do země, pak se určitě podívejte na toto přenosné WC od značky HOLDCARP.

Jedná se opravdu o vynikající produkt, který výrazně zvýší komfort při déletrvajícím pobytu u vody. A přitom rybář má jistotu, že se nedostane do konfliktu s majitelem pozemku, a zároveň přispěje k tomu, že u jeho oblíbené vody nebudou přibývat zákazy pobytu u vody. Tohle je fakt super věc na rybářské výpravy!

 

Kanystr s automatickou pumpou HOLDCARP

Kromě přenosného WC na ryby mají česko-slovenští rybáři od značky HOLDCARP ve velké oblibě i 11litrový kanystr na vodu spolu s automatickou pumpou. Právě tenhle set je totiž vynikajícím pomocníkem (nejen) při mytí nádobí u vody. Kanystr s pumpou najdete na e-shopu FishMax.cz . Slovenští rybáři mohou objednávat na FishMax.sk .

Začněme kanystrem: ten má objem 11 litrů, takže se do něj vleze velká zásoba pitné vody na déletrvající výpravu k vodě. Velkou předností je, že kanystr je vyrobený z pevného a odolného materiálu, takže nepraskne hned „při prvním ťuknutí“ o kámen někde na břehu revíru.

Ke kanystru pak rybář dostane i automatickou pumpu, na které jsou 3 tlačítka. Prvním tlačítkem rybář pumpu zapne nebo vypne. Druhým tlačítkem spustí 40vteřinové puštění vody. A třetím tlačítkem pak 80vteřinové puštění vody (vhodné při mytí nádobí).

Vynikající na této pumpě je to, že ji lze instalovat prakticky na každý kanystr s kulatým otvorem. Součástí jsou totiž i 3 kusy EVA těsnění v různých průměrech, která dovolují instalaci pumpy na kanystry s různě velkými otvory. Palec nahoru! Tento kanystr s pumpou je skutečně vynikajícím pomocníkem při pobytu u vody. Díky tomuto setu bude mytí nádobí mnohem jednodušší a rychlejší.

 

Květnová slevová akce v plném proudu

Na závěr ještě upozorníme, že na rybářském e-shopu FishMax stále probíhá májová slevová akce na více jak 10 000 produktů. Rybáři si tak mohou vybírat rybářské potřeby od vyhlášených zahraničních, ale i tuzemských značek za výrazně lepší ceny.

Slevu na vybrané produkty získá každý registrovaný rybář na e-shopu FishMax, který před zasláním objednávky použije jednoduchý slevový kód MAJ15. V tu chvíli rybáři dostane tučnou slevu. Nenechte si upláchnout jedinečnou příležitost na super výhodný nákup!

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den dobrý nápad ale to aby člověk měl sebou i nosiče už tak toho vybavení nosíme dost. A vodáci mohou chodit kam se jim líbí

  2. Dříve karavan takže z wc žáden problém v dnešní době mám vždy sebou skládací wc jen jsem si udělal zakriti 4tycky a plachta okolo zůstávám u vody podle situace týden i dyl pochopitelně byvak a WC viplati se to to zná každé proč schvalují to naopak doporučuji vždyť k vodě jezdí i rodiny děti a máte to wc po ruce a osobně jak to mám já tak v autě to místo v podstatě nezabere lovu zdar peter

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -