DomůAkční nabídkaTrumf zkušených rybářů: návazec, který kapři nevidí ani v čisté vodě

Trumf zkušených rybářů: návazec, který kapři nevidí ani v čisté vodě

- Reklama -

Ostřílení kapraři dobře vědí, že při lovu největších kaprů musí mít „ve výzbroji“ takové návazcové materiály, které nejdou ve vodě vidět. A přesně takovým „neviditelným“ materiálem je fluorocarbon.

Fluorocarbon je dokonalým návazcovým materiálem, který používají ostřílení kapraři při lovu opatrných a zkušených kaprů na prochytávaných vodách. Jeden z nejlepších fluorocarbonů produkuje anglická značka KORDA. A právě na produkty této značky je nyní na e-shopu FishMax super sleva! Stačí použít jednoduchý slevový kód KMG20, a rybář rázem ušetří. Sleva se vztahuje na 500 produktů.

 

Fluorocarbon KORDA IQ Extra Soft

Tohle je TOP návazcové vlákno na ty nejtěžší vody, na kterých se rybáři snaží „dostat na kobylku“ těm největším a nejzkušenějším kaprům. A právě s tímto fluorocarbonem rybáři mohou navazovat „neviditelné“ návazce na kapry. Fluorocarbon KORDA IQ Extra Soft najdete na e-shopu FishMax se super slevou! Použijte slevový kód KMG20.

Jak je možné, že toto vlákno není ve vodě téměř vůbec vidět? Jde o to, že fluorocarbon láme světlo stejně jako voda. A právě díky tomu tento materiál „splyne“ s vodním prostředím, takže nejde pod hladinou skoro vůbec vidět. A to ani v tu chvíli, kdy rybář loví na revírech s extra čistou vodou (štěrkovny, pískovny atd.)

Další velkou výhodou tohoto vlákna je to, že je jemné. A to je zásadní vlastností! Pokud rybář například bude chytat na plovoucí nástrahu, tak ta díky vlastnostem fluorocarbonu od anglické značky KORDA bude přirozeně reagovat na podvodní proudy. Takže ani zkušený a opatrný kapr nerozpozná zradu. Obrovská paráda!

VIDEO: Špičkový návazec z fluorocarbonu KORDA. Jak tento materiál použít? 

A pak je tady ještě jedno zásadní plus: tento fluorocarbon je neuvěřitelně oděruvzdorný. Rybáři tak mohou tento materiál používat i na těžkých vodách s potopenými překážkami. Návazcové vlákno dokonce vydrží i kontakt s potopenou větví nebo velkým kamenem, aniž by se nějak výrazně poškodilo. Šance na úspěšné zdolání je tak mnohem vyšší!

Připravte se na nadcházející část rybářské sezóny. Na podzim je v našich revírech opravdu čistá voda, ve které hraje každý detail významnou roli. A právě tento „neviditelný“ fluorocarbon může výrazně pomoci k úspěšnému lovu velkých kaprů. Zlevněný fluorocarbon od anglické značky KORDA najdete na e-shopu FishMax . Nezapomeňte použít slevový kód KMG20.

 

Šokový vlasec KORDA LongChuck Tapered Leaders

Jak už jsme výše nakousli, tak aktuálně se slevový kód KMG20 vztahuje na 500 produktů. A mezi nimi nechybí tento dokonalý šokový vlasec, díky kterému je rybář schopný nahazovat do extrémních vzdáleností. Šokový vlasec KORDA LongChuck Tapered Leaders najdete na e-shopu FishMax . Nezapomeňte použít slevový kód KMG20!

Toto unikátní vlákno od anglické značky KORDA je navrženo tak, aby s ním byl rybář schopný nahazovat do velkých vzdáleností. K tomu přispívá rozdílný průměr vlasce. Co je tím myšleno? Na začátku má tento šokový vlasec průměr 0,47 mm, který se neutrhne ani při silné švihu při nahození.

Následně se pak ale silon ztenčuje na nižší průměr, což přispívá k menšímu tření v očkách při odvíjení vlasce při hodu. Takže montáž letí podstatně dále! Rybáři si mohou tento šokový vlasec vybrat buďto v průměru 0,33 až 0,47 mm. Duhou variantou je vlákno v průměru 0,30 až 0,47 mm. A třetí šokový vlasec KORDA má průměr 0,27 až 0,47 mm.

V každém balení pak rybář najde hned 5 návazců o délce 10 metrů, takže má dostatečnou zásobu i na delší výpravu za kapry. Jestli jezdíte na vody, na kterých potřebujete nahazovat do velkých vzdáleností, pak se určitě podívejte na tento šokový vlasec na kapry KORDA. Je fakt perfektní! A nyní ho můžete získat se slevou na e-shopu FishMax . Nezapomeňte použít slevový kód KMG20!

 

Slevu získáte i na prodejně FishMax

Chtěli byste si špičkové produkty KORDA nejprve osobně prohlédnout? Máte možnost! Stačí navštívit obrovskou prodejnu FishMax v Uherském Hradišti, ve které najdete obrovskou nabídku (nejen) produktů KORDA. Skladem je 16 000 položek!

Právě tady si můžete jednotlivé produkty důkladně osahat, a vyměnit si zkušenosti se zkušeným personálem. A nezapomeňte si při nákupu těchto prvotřídních produktů od anglické značky říct o slevu! Slevový kód se totiž vztahuje i při osobní návštěvě prodejny FishMax! Tak se zastavte v Uherském Hradiští…

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -