DomůTrendyTvrdá realita: Karel Nikl bude zdražovat! Můžou za to rostoucí náklady na...

Tvrdá realita: Karel Nikl bude zdražovat! Můžou za to rostoucí náklady na výrobu

- Reklama -

Zdražování zboží a služeb je realitou posledních několika měsíců. Kam se člověk podívá, tam ceny rostou. A tento trend se nevyhne ani rybářskému sortimentu. Od konce minulého roku některé firmy začaly „potichu“ zvedat ceny za své produkty. Jinou cestu ale zvolil ostřílený kaprař Karel Nikl. Ten napřímo přiznal, že bude zdražovat. A svým fanouškům také vysvětlit, proč tomu tak je…

Ilustrační foto: InRybar.cz

Nezdražuje jen Karel Nikl. Pozorní zákazníci si jistě všimli, že ceny vyrostly i u jiných firem – stačí si jen porovnat dnešní ceny s těmi loňskými. Karel Nikl ale nehodlá „potichu“ zvednout ceny a dělat, jakože se nic neděje. Naopak! Zdražování je prostě realita, a jen málokdo mu unikne. Proč? Protože zdražuje úplně všechno!

„I my musíme udělat krok, který jsme oddalovali, jak jen to šlo. Všichni vnímáme, co se kolem nás děje (zvýšení nákladů na dopravu, růst cen jednotlivých surovin, zdražení elektřiny atd.) a tohle všechno se promítá do konečných cen našich produktů. Jsme si vědomi toho, že to není dobrá zpráva, ale férový přístup ke všem kolem nás bereme jako základní vlastnost,“ stojí na stránce firmy Karla Nikla na facebooku.

VIDEO: Karel Nikl připustil zdražování produktů

 

Firma si chce udržet kvalitu!

Firma Karla Nikla neuvedla o kolik bude její produkty zdražovat. Ovšem! Zákazníci se to velmi brzo dozví, protože přecenění položek je otázkou několika hodin.

„Dnešním dnem jsme byli okolnostmi donuceni zdražit naše výrobky tak, abychom byli schopni zajistit stejnou kvalitu a výrobní procesy. Přecenění položek bude dokončeno do dnešní půlnoci,“ stojí na zmíněné stránce.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Poslední kusy prutů SHIMANO pro kaprařinu i feeder: www.inrybar.cz/go/a

I když zdražování nedělá radost nikomu, tak přesto se najdou zákazníci, kteří tento krok chápou. Tak jako například rybář Michal S., který k příspěvku poznamenal: „Všichni to chápou a je lepší jít touhle cestou než snížit kvalitu. Těším se na další super sezónu!“

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Tak hlavně aby mu neutekli zákazníci ke konkurenci. Ono je zdražovat a zdražovat. On trh s rybařinou je dost rozšířený. Taky jsem živnostník a zatím jsem ještě nezdražil protože důvěra se těžko získává ale také lehce ztrácí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -