DomůAkční nabídkaSlevy na pruty SHIMANO: Na skladě jsou poslední kusy za rozumné peníze

Slevy na pruty SHIMANO: Na skladě jsou poslední kusy za rozumné peníze

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá doprodej vybraných modelů rybářských prutů od věhlasné společnosti SHIMANO. Právě od této světově uznávané společnosti jsou v doprodeji luxusní pruty.

Ilustrační foto: PARYS

Všechny vybrané pruty na ryby SHIMANO lze sehnat za výrazně lepší cenu. Ale bacha! Jde o doprodej rybářských prutů! Po vyprodání zásob nebudou tyto udice za takto nízké ceny už k dispozici…

 

Kaprové dělené pruty SHIMANO Tribal TX 1A

Dokonalé dělené pruty na kapry od renomované společnosti SHIMANO, které jsou nyní k dostání za fakt libovou cenu! Rybáři si teď mohou tyhle „štíhlé miláčky“ na kapry pořídit výrazně levněji, takže ve výsledku ušetří balík peněz. Ale bacha! Tyto zlevněné pruty na kapry mizí bleskurychlým tempem, zásoby se fakt hodně rychle tenčí. Pruty SHIMANO jsou dostupné na e-shopu PARYS se zajímavými slevami. 

Kaprové dělené pruty SHIMANO Tribal TX 1A jsou mezi rybáři oblíbené zejména díky krásně tenkému blanku s vynikající akcí. Tyto udice tak mají výborné vlastnosti nejen při nahazování, ale také zdolávání ryby. Rybář si prostě užije každé zdolávání kapra, i menšího exempláře. Samozřejmostí jsou i kvalitní očka, bytelné sedlo a pohodlná rukojeť. To vše za super nízké peníze!

Jaké dělené pruty na kapry SHIMANO Tribal TX 1A jsou vlastně k dostání? Rybáři si mohou vybrat hned z několika variant. Nejpopulárnějším modelem ze zlevněné nabídky těchto prutů jsou jednoznačně udice o délce 3,66 metru a gramáži 3 lb. Tyto pruty jsou „klasickými univerzály“, které jsou dokonalé jak pro daleké hody, tak ale i vyvážení.

Ještě levněji pak vyhází trojdílné dělené pruty SHIMANO Tribal TX 1A o délce 3,96 metru. Tyto udice jsou dokonalé pro ty nejdelší hody na těch nejvíce rozlehlých vodách typu Nových Mlýnů. Na rybářském e-shopu PARYS jsou k dostání dva modely o této délce, které jsou rozdílné v několika prvcích, třeba v rukojeti. Zlevněné pruty SHIMANO jsou dostupné na e-shopu PARYS.

 

Prut na feeder SHIMANO Aernos AX

Připravujete se na začátek nové sezóny? Pak by se vám mohl hodit nový prut na feeder! Právě feeder patří k nejvíce zábavným metodám, a to právě i v takovém počasí, kdy ryby moc neberou. Pokud vás tato rybařina zaujala, pak se rozhodně podívejte na prut na feeder Aernos AX od renomované firmy SHIMANO. Jde o perfektní udici! Pruty na feeder SHIMANO jsou k dostání na e-shopu PARYS.

Tyto vynikající udice na jemnou rybařinu mají opravdu perfektní blank. Ten je vymyšlený tak, že má silnou „páteř“, přesto citlivost tohoto prutu na feeder je opravdu úžasná! Díky tomuto blanku je tak rybář schopný nahazovat opravdu daleko, ale na druhou stranu si užije každé zdolávání jakékoliv ryby. Tohle je fakt perfektní!

Na tento prut se může rybář vždycky spolehnout! Je totiž vyrobený z XT60 kompozitu s pomocí nanotechnologie. Díky tomu je tak tento blank více jak o třetinu pevnější a odolnější! Proto se tato udice hodí i pro chytání velkých kaprů na feeder. Jestli tedy jezdíte lovit na feeder na větší plochy nebo řeky, pak se rozhodně podívejte na tento prut na feeder SHIMANO Aernos AX. Feederové pruty SHIMANO jsou dostupné na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -