DomůAkční nabídkaTygří ořech za šíleně nízkou cenu: česká značka cenově masakruje trh

Tygří ořech za šíleně nízkou cenu: česká značka cenově masakruje trh

- Reklama -

Česká značka Carpway, která na rybářský trh dodává partikl pro ryby nebo pelety, nabízí své produkty za brutálně nízké ceny. A to se týká také populárního tygřího ořechu, který vychází na pár korun.

Možná jste ještě ani o české značce Carpway neslyšeli: ovšem jedná se o producenta kvalitního krmení na ryby, které je ale k dostání za pár korun. Zářným příkladem jsou například pelety na ryby, které patří k tomu nejlevnějšímu na česko-slovenském trhu. Podobně dobře ale cenově vychází také partikl, třeba populární tygří ořech…

 

Tygří ořech Carpway

Tygří ořech je v posledních sezónách velmi populárním druhem partiklu, který s velkou oblibou používají kapraři pro přilákání urostlejších kaprů. Právě tygří ořech je totiž tvrdší, takže vydrží nájezdy menších ryb. Levný tygří ořech Carpway najdete na e-shopu PARYS za nepřekonatelně nízkou cenu.

Rybář si může vybrat hned několik druhů tygřího ořechu za super nízké peníze. Asi nejpopulárnější je vakuovaný tygří ořech Carpway Ready Carp v igelitovém balení, protože vychází na nejlepší peníze. Když se totiž rybář přihlásí na e-shop PARYS, pak automaticky dostane slevu.

Takže po rozpočítání ceny 3kilogramového balení Carpway Ready Carp po přihlášení vychází 1 kilogram ořechu na pouhých 95 korun. Za takové peníze seženete tak maximálně neuvařený a neupravený „tygřák“. Za tuhle cenu fakt velký palec nahoru!

Kromě klasického tygřího ořechu ve vakuovém obalu si rybář může obstarat i „pikantní verzi“. Jedná se o tygří ořech s přimíchaným chilli. Díky tomu tak tento ořech má pikantní aroma a chuť, což je TOP krmení na ty největší kapry. Právě ti totiž zbožňují tvrdé krmení v pálivém provedení – jedná se opravdu o hodně selektivní návnadu, kterou je dobré používat v menším množství.

Čeští rybáři pak mají v oblibě i tygří ořech v plastových „lahvích“. V nich rybáři najdou už připravený tygří ořech ve vysoké kvalitě. K dispozici je potom buďto „klasicky“ velký tygří ořech, anebo pak ořech ve velikosti XXL. Zase: větší ořech je opravdu selektivní krmení, které se hodí zejména při lovu velkých kaprů.

Jestli právě doplňujete krmení na kapry na ten „pravý“ začátek rybářské sezóny, pak se určitě podívejte na nabídku české značky Carpway. Tygří ořech v takové kvalitě a za takovou cenu jen tak někde neseženete. Levný tygří ořech Carpway najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu. Nezapomeňte se na e-shopu přihlásit, abyste dostali ještě lepší cenu!

 

Brutálně levné pelety na ryby Carpway

Hodně česko-slovenských rybářů o české značce Carpway v posledních dnech slyšelo v souvislosti s levnými peletami na ryby. Právě tento výrobce nabízí pelety na ryby za nepřekonatelně nízké ceny v nejrůznějších provedeních. Levné pelety Carpway najdete na e-shopu PARYS.

Velmi oblíbené jsou zejména rostlinné pelety Carpway, které se vyrábí v kukuřičném a řepkovém provedení. Tyto pelety mají výrazné aroma podle použité suroviny. Zároveň pak mají atraktivní zbarvení – kukuřičné jsou výrazně žluté, řepkové zelené. Cena za 1 kilogram pelet po rozpočítání 10kilogramového balení? Pouhých 42 korun za kilo!

Super nízká cena je pak k vidění ale i u masových pelet. Česká značka Carpway totiž na rybářský trh dodává i halibutové, red halibutové nebo játrové pelety. Všechny zmíněné druhy mají základ v kvalitních živočišných moučkách, které ve vodním prostředí vytváří neodolatelné potravní signály. A zase k nízké ceně: po rozpočítání 10kilogramového pytle vychází 1 kilogram už od 54 korun.

Halibutové pelety na ryby Carpway

Pokud při rybaření – ať už při samotném lovu nebo při krmení – pelety na ryby používáte, pak se určitě podívejte na nabídku české značky Carpway. Pelety na ryby v takové kvalitě a za takovou cenu na jiných shopech prostě nenajdete!

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -