DomůAkční nabídkaÚčinná nástraha na kapry do ledové vody: má silné aroma a výraznou...

Účinná nástraha na kapry do ledové vody: má silné aroma a výraznou barvu

- Reklama -

Lov kaprů ve studené vodě často komplikují právě nízká teplota vody. Co s tím? Do takových podmínek je nutné použít nástrahu, která bude spolehlivě pracovat i v těchto těžkých podmínkách.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Abychom kapry na začátku sezóny zaujali, je zapotřebí myslet na několik faktorů. Zaprvé: důležité je, aby nástraha i za nízkých teplot vydávala atraktivní potravní signály. Zadruhé: velký význam má i zbarvení nástrahy. A zatřetí: musíme myslet také na „velikost“ použité nástrahy.

Co použít? Hodně rybářů v aktuálních, studených podmínkách volí klasiky typu pečiva nebo kukuřice. Ovšem rybářský trh nabízí i perfektní nástrahy, které jsou do studené vody jako dělané. Jako například tyto „drobné kuličky“ od českého kapraře Michala Kučery.

 

Nástraha na kapry MIKBAITS Wafters 8 mm

Tohle je extra populární nástraha na kapry do studené vody, kdy jsou teploty ještě proklatě nízko. Tato nástraha totiž nabízí perfektní vlastnosti, takže rybář si suprově zachytá i v tu chvíli, kdy ostatní jen mlčky koukají na číhátka. Nástrahu na kapry do studené vody MIKBAITS Wafters najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Musíme začít nádherným aroma této nástrahy. Jde o to, že kukličky jsou napuštěné výraznou esencí, takže pachová stopa se skvěle šíří i v hodně studené vodě. Rybáři si pak mohou nástrahu vybrat v několika příchutích. K dostání je populární půlnoční pomeranč, pikantní švestka nebo ananas N-BA. Všechny tyto příchutě mají na kontě velkou spoustu nádherných ryb.

To, že tato nástraha je do studené vody jako dělaná, prozrazuje například i její velikost. Wafters jde sehnat už ve velikosti 8 mm, takže tyto kuličky jde nastražit i pod ty nejmenší háčky při lovu kaprů (a jiných ryb) v hodně studené vodě. Na výběr jsou ale i větší velikosti, třeba 12 mm. Ale znova: na úplný začátek je ona 8mm velikost jako dělaná!

Kuličky MIKBAITS Wafters jsou potom vyrobené v krásně reflexním zbarvení, takže jdou skvěle vidět i na zanesených dnech. Je zapotřebí si uvědomit, že podvodní terény na našich revírech jsou pokryté silnou vrstvou odumřelé vegetace, takže je nutné, aby nástraha byla dobře vidět. A díky výraznému zbarvení tyhle drobné kuličky vidět jsou.

 

Nástraha má TOP vlastnosti ve vodě

Kromě atraktivní vůně, reflexního zbarvení a lákavé velikosti nabízí tato nástraha další velké plus – jde o neutrálně vyváženou nástrahu. To znamená, že se ve vodním prostředí lákavě vznáší. Díky tomu tak MIKBAITS Wafters nezapadne do zmíněných nánosů na dně, takže kapr si díky tomu kuliček rychleji všimne.

Zároveň, nástraha díky tomuto chování budí mnohem „menší podezření“. Jde o to, že neutrálně vyvážené kuličky se přirozeně chovají v podvodních proudech. A ještě musíme zmínit, že taková nástraha se rybě mnohem lépe nasává do tlamy, takže ve výsledku je zaseknutí úspěšnější. Paráda!

Při lovu na tyto drobounké kuličky je nejlepší používat jemnou kaprařinu nebo feeder. Nástraha je jako dělaná pro rychlý lov kaprů, kdy si chceme u vody užít hlavně hodně zábavy, a nenudit se. Proto je dobré k MIKBAITS Wafters používat jemné krmné směsi, které mají silné aroma. Tohle je kombinace, která nikdy nezklame!

Chcete si zachytat i v hodně studeném počasí? Pak se rozhodně podívejte na nástrahu od ostříleného kapraře Michala Kučery. Drobné kuličky Wafters nabízí perfektní vlastnosti, které fungují i v těchto těžkých podmínkách. Nástrahu najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -