DomůAkční nabídkaÚčinné nástrahy na kapra v dárkovém balení: ideální rybářský dárek na Vánoce

Účinné nástrahy na kapra v dárkovém balení: ideální rybářský dárek na Vánoce

- Reklama -

Vánoce jsou za dveřmi! Jste na ně připraveni? Pokud stále hledáte praktický dárek pro rybáře, pak se podívejte třeba na dárkové balení, ve kterém jsou účinné nástrahy na kapry. Tohle se bude líbit! 

Ilustrační foto: InFish

Nejhorší je, když vánoční dárek skončí po pár dnech v koutě. To člověka zamrzí! Co teda dát rybářovi, aby z toho měl radost, a hlavně aby darovaný dárek naplno využil? Nejlepší je darovat nástrahy, na které si skvěle zachytá.

A bacha! Takový dárek nemusí stát půlku výplaty! Naopak! Rybářský e-shop InFish nabízí oblíbené vánoční balení od české firmy KAPRPRO, která vyrábí perfektní nástrahy na kapry, na které si rybář suprově zachytá. Pojďme se na tento populární dárek pro rybáře podívat blíže…

 

Dárkové balení s účinnými nástrahami

Tohle je dárek, který potěší každého rybáře! Pod stromečkem totiž v jednom balení najde celou řadu atraktivních nástrah, které rybář využije už při prvních vycházkách na jaře. A na které si parádně zachytá! Dárkové balení nástrah najdete na e-shopu InFish.cz  za super nízkou cenu!

Takto vypadá dárkové balení uvnitř. Upozorňujeme, že příchutě při balení kombinujeme různě – vždy ale tak, abychom vytvořili co nejlepší variantu pro rybáře!

Co toto dárkové balení obsahuje? Najdeme v něm hned několik druhů nástrah. Například legendární Řepkáč! Co to je za nástrahu? Jde o atraktivní kuličku z pečiva, která je napuštěna voňavou esencí. Díky tomu tak nástraha vydává lákavou vůni, na kterou kapři spolehlivě reagují.

Důležitou ingrediencí je potom i řepka, podle které se Řepkáč jmenuje. K čemu řepka? Právě ta patří k těm nejoblíbenějším surovinám „z pohledu“ kapra. Proto je jenom dobře, že nástraha řepku obsahuje. Paráda!

Další nástrahou je potom Rohlíkáč. Tato nástraha je klasické rohlíkové boilies, akorát mnohem atraktivnější. Jde o to, že Rohlíkáč má měkčí konzistenci, díky čemuž mnohem atraktivněji vydává lákavou pachovou stopu do okolí. A zase: díky tomu tak skvěle funguje.

Ovšem! Díky zmíněné konzistenci je Rohlíkáč měkčí, a na jeho povrchu se vytvoří velmi lákavý, mazlavý povrch. A to kapři doslova zbožňují! Kromě toho tato nástraha plave nebo se vznáší, takže nezapadne do nepořádku na dně revíru. Palec nahoru!

 

Další lákavé nástrahy v dárkovém balení

Dalšími TOP nástrahami v dárkovém balení jsou extrudy. Tyto drobné kuličky patří k těm nejlepším nástrahám na klasické krmítko nebo feeder. Proč? Jednak jde o velmi atraktivní velikost, kdy na tuhle nástrahu díky tomu nachytáme velkou spoustu ryb.

Dárkové balení vypadá velmi povedeně!

Nesmíme pak zapomenout ani na to, že extrudy jsou napuštěné velkým množství esence, takže vypouští opravdu silné pachové stopy, díky čemuž jsou pro ryby velmi atraktivní. A pak nesmíme zapomenout ani na to, že tato nástraha opravdu skvěle plave, takže se nadnese nad dno, tudíž jde vidět i z velké vzdálenosti.

A poslední nástrahou v dárkovém balení jsou měkčené peletky. Ty jsou vyrobené z kvalitních živočišných surovin, díky čemu do vodního prostředí vydávají neodolatelný pach. Právě živoočišné suroviny skvěle napodobují přirozenou potravu kaprů, a proto při lovu na krmítko nebo feeder tak perfektně fungují.

Aby byly masové peletky ještě úspěšnější, tak je lze kombinovat s plovoucími nastrahami (např. s extrudami), aby se nadzvedly nad zanesené dno. Skvělým „doplňkem“ jsou ale například i živí červi, kteří dodají peletkám tolik lákavý pohyb.

Pokud aktuálně hledáte praktický dárek pro rybáře, který udělá vždycky radost, pak se podívejte na tato dárková balení nástrah. Jde o to, že tento dárek rybář stoprocentně využije, a navíc s jeho pomocí může chytit vysněnou rybu. Dárková balení nástrah najdete na e-shopu InFish.cz za super cenu. 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -