DomůAkční nabídkaÚspěšný fígl na candáty: Jak rychle a jednoduše vylepšit nástrahu na dravce?...

Úspěšný fígl na candáty: Jak rychle a jednoduše vylepšit nástrahu na dravce? Zkuste tohle!

- Reklama -

Lov candátů patří k velmi oblíbeným disciplínám. Právě tihle krásní dravci jsou v „žebříčku rybářské popularity“ na těch nejvyšších příčkách. Rybáři se na candáty prostě rádi zaměřují, ať už chytají na nástražní rybičky nebo přívlač. A každý chce při tomhle rybaření uspět! Jak ale zvýšit šanci na úlovek krásného candáta? Co vyzkoušet naprosto jednoduchý fígl, který výrazně vylepší nástrahu na candáta? Je to jednoduché, rychlé a účinné…

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Dravé ryby se při lovu kořisti mimo jiné řídí čichem. To je dobře známá věc, která se mezi rybáři už dlouhou dobu ví. Přesto! Jen malá část rybářů nějakým způsobem zatraktivňuje pachovou složku nástrahy. A přitom to dává smysl! Znova: Dravci, takže i candáti, při hledání kořisti používají čich. Ostatně, proto jsou tak úspěšní při hledání raněných nebo mrtvých rybiček a jiných živočichů. Proto dává velký smysl pachovou stránku nástrah na candáty výrazně posílit…

Jak? Stačí na nástrahu na candáty nanést nějaký atraktivní přípravek na candáty. Jedná se většinou o páchnoucí tekutinu, která výrazně posílí pach nástrahy. Ta tak následně ve vodním prostředí vytváří silné pachové stopy, které rychleji a účinněji přilákají candáty k nástraze. Tohle je jednoduchý fígl, jak se pokusit zvýšit počet záběrů od candátů.

Ten princip zatraktivnění pachu nástrah je jednoduchý: Jde o to, že nástraha začne vysílat podstatně silnější pachovou stopu, takže dravec nástrahu snadněji najde. Jak si to představit? Představte si, že je to podobné jako při grilování masa. Syrový flák masa sám o sobě nějaký pach vysílá, ovšem ve chvíli, kdy jej naložený v koření hodíme na gril, tak ta vůně je mnohem výraznější. Takhle zjednodušeně fungují i přípravky pro zatraktivnění nástrah na candáty.

 

Sprej na candáty

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní přípravek pro zatraktivnění nástrah na candáty, který má výrazný odér. Právě tento odér dokáže ve vodním prostředí vytvořit silnou pachovou stopu, která napomůže k úspěšnějšímu lovu candátů. Tento přípravek se dodává ve formě spreje, takže spotřeba páchnoucí tekutiny není nijak drastická.

Jak tento sprej na candáty používat? Je to jednoduché! Na nástražní rybičku nebo umělou nástrahu nastříkněte slabou vrstvu spreje. Pak je důležité nechat tekutinu několik desítek vteřin působit. Díky tomu se „zažere“ do povrchu nástrahy, takže ve vodním prostředí bude působit podstatně delší dobu. Tohle je fakt důležité!

Velký smysl má tento přípravek třeba při chytání na mrtvé rybičky. Právě tímto způsobem rybář výrazně zesílí pach mrtvé rybky, kterou candát rychleji najde. V případě mrtvých rybiček to někteří rybáři dělají tak, že je postříkají sprejem a na několik hodin je nechají odležet v chladu. Přípravek se tak „zažere“ do slizu mrtvých rybiček, které tak silný zápach vydávají ve vodě delší dobu.

Sprej na candáty ale rybáři používají i na umělé nástrahy. Zejména pak na gumové nástrahy na candáty, které rovněž nechají odležet ve smradlavé tekutině i několik hodin. Toto zatraktivnění má velký smysl například při pomalém vedení gumových nástrah, kdy má dravec dostatek času si nabízené „sousto“ prohlédnout. A jelikož gumová nástraha bude mít pro candáty lákavý zápach, šance na záběr je vysoká.

Pokud se tedy chystáte na candáty, a chcete jim nabídnou nástrahu, která je zaujme, pak se rozhodně podívejte na tento sprej na candáty. Tento přípravek dokáže výrazným způsobem vylepšit nástrahu tak, aby při lovu těchto krásných dravců lépe fungovala.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -