DomůAkční nabídkaUž nikdy špinavé auto na rybách: přehozy NASH jsou o polovinu levnější

Už nikdy špinavé auto na rybách: přehozy NASH jsou o polovinu levnější

- Reklama -

V dnešní době velká část rybářů jezdí k vodě se svými automobily. Jenže! Kolikrát se po náročné výpravě stane, že rybář nechtěně zašpiní interiér vozidla. Tomu lze ale velmi jednoduše zabránit.

Tohle se stalo každému rybářovi: člověk sice zažije parádní rybaření, ovšem jeho oblečení je po takovém lovu často oslizlé, mokré nebo špinavé. Rázem tak nastává problém, protože rybář si může zašpinit autosedačky, které je pak nutné vyčistit. Tomuto lze ale jednoduše předejít – stačí použít praktické přehozy pro rybáře na autosedačku

 

Přehoz na autosedačku NASH

Toto je velmi praktický pomocník pro všechny rybáře, kteří jezdí k vodě svým automobilem. S touto vychytávkou může být rybář stoprocentně v klidu, protože ví, že nezašpiní svůj automobil. Navíc! Na tyto přehozy je nyní super sleva! Zlevněné přehozy NASH najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Tento přehoz zaujme každého rybáře díky jeho perfektním vlastnostem. Zaprvé: přehozy NASH jsou vyrobené ze super kvalitní tkaniny Matter 5000. Ta se vyznačuje obrovskou odolností proti nečistotám a vlhkosti. Takže přehozy spolehlivě ochrání interiér vozu před zašpiněním.

Zároveň jsou ale tyto přehozy opravdovou „designovou lahůdkou. První přehoz má nádherný kamuflážní vzhled, který vypadá opravdu fantasticky. V druhém případě si rybáři mohou vybrat potahy v krásně zeleném zbarvení s obrovským potiskem kapra. Tohle je fakt nádhera!

 

Potahy NASH se dodávají v páru!

Na těchto přehozech si každý rybář oblíbí jejich snadnou údržbu. Ve chvíli, kdy je přehoz zašpiněný od nějaké nečistoty, stačí ji jednoduše otřít hadříkem. Ta omyvatelnost je opravdu naprosto jednoduchá, což výrazně zvyšuje komfort při používání těchto potahů.

VIDEO: Jak vypadá přehoz na autosedačku NASH? Mrkněte se na video

Potahy NASH jsou elastické, takže nádherně „obtáhnou“ jakýkoliv tvar autosedačky. Proto si je mohou obstarat rybáři s nejrůznějšími značkami vozů. Samotná „instalace“ je velmi jednoduchá, zabere jen několik málo okamžiků. Díky chytrému uchycení se rybář nemusí obávat toho, že by potah na autosedačce nedržel. To opravdu nehrozí!

Jedna důležitá věc na závěr: je třeba si uvědomit, že rybář za výslednou cenu dostane 2 potahy! Tyto potahy NASH jsou totiž dodávány v páru. Takže rybář si za velmi přijatelnou cenu obstará kvalitní a nádhernou ochranu jeho „miláčka na čtyřech kolech“. Paráda!

Pokud už máte dost čištění auta po rybaření, pak se určitě podívejte na tyto potahy NASH. Jedná se o účinnou ochranu autosedaček, která spolehlivě funguje. Rybář se tak nemusí obávat toho, že by měl auto po rybách zamazané od bahna nebo vlhké od rybářských kalhot. Zlevněné potahy NASH najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

 

Obrovský výprodej produktů NASH

Možná jste to ještě nezaznamenali, ale na rybářském e-shopu NASH aktuálně probíhá výprodej nadupaných produktů NASH. Rybář si tak může obstarat celou řadu věcí za výrazně lepší ceny. Slevy se týkají desítek věcí!

A slevy jsou v některých případech opravdu hodně lákavé! Třeba stojan na pruty NASH Pocket Pod je zlevněný z původních 3399 korun na pouhých 2499 korun. Přitom se jedná o super kvalitní rybářský stojan, který slibuje obrovskou stabilitu a kvalitu. Takový stojan na ryby za takové peníze fakt neseženete!

Podobných slev nyní najdete na e-shopu PARYS opravdu hodně. Ale pozor! Upozorňujeme, že zlevněných produktů NASH je omezené množství. Takže kdo dříve přijde, ten dříve má nějakou krásnou věc od anglické značky NASH. Zlevněné produkty NASH najdete na e-shopu PARYS za super nízké ceny.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -