DomůAkční nabídkaČeská firma nabízí kufřík plný TOP nástrah: na tohle chytíte spoustu kaprů

Česká firma nabízí kufřík plný TOP nástrah: na tohle chytíte spoustu kaprů

- Reklama -

V rybářském světě je velké množství rybářů, jejichž snem není ulovení největšího kapra. Naopak! Mnoho rybářů si u vody chce užít zábavu v podobě hromady záběrů od ryb. Ty budete mít s tímto kufříkem.

Když se rybář vydá na velkého kapra, pak se často setká s tím, že mu ryby tolik neberou. Přece jen při takovém rybaření se používají nástrahy, které jsou selektivní. Takže je moc nechtějí menší ryby. Takový lov je ale „hrou nervů“, protože rybář může u vody sedět dlouhé hodiny, dokonce i dny bez záběru. Pokud si chcete u vody hlavně zachytat, pak vás budou spíše zajímat tyto nástrahy.

 

Set měkčených extrud Chyť a pusť

Super novinku představil český e-shop Chyť a pusť. Ten pod svou vlastní značkou uvedl na rybářský trh parádní kufřík s účinnými nástrahami na kapry. A tohle je opravdu hodně chytré řešení! Rybář má totiž v jednom kufříku všechny účinné příchutě na kapry. Takže při rybaření může zkoušet „všechno možné“. Kufřík nástrah najdete na e-shopu Chyť a pusť.

V kufříku najdeme populární extrudy, které patří k tomu nejúčinnějšímu v rybářském světě. Proč? Extrudy totiž nabízí celou řadu předností. Zaprvé: nástraha se ve vodním prostředí nádherně vznáší, takže nezapadne do nánosů na dně. Díky tomu tak je mnohem větší šance na záběr od ryby.

Zároveň lze extrudy kombinovat s dalšími nástrahami. Mnoho rybář třeba nedá dopustit na kombinaci extrud s červy. Právě v takovém případě se nástraha vznáší nad nánosy na dně, a přitom má lákavý pohyb. Pokud si tedy chcete hlavně zachytat, pak tohle určitě vyzkoušejte.

Obrovskou výhodou extrud je potom také to, že tato nástraha má velmi výrazné zbarvení. Díky tomu se tak rybář může spolehnout na to, že se nástraha neztratí ani na nánosech odumřelé vegetace. Právě výrazně žlutá, červená nebo bílá barva jde vidět i na takovém terénu.

 

V kufříku jsou všechny TOP příchutě

Samozřejmě, obrovskou zbraní extrud je také to, že tato nástraha velmi dobře nasává esence. Díky tomu tak ve vodním prostředí extrudy vydávají kontrované potravní signály, na které kapři, ale i ostatní druhy ryb, spolehlivě reagují.

A právě tohle je obrovské plus tohoto balení. Česká firma Chyť a pusť totiž do jednoho kufříku dala ty nejvíce osvědčené příchutě na ryby. V balení tak nechybí sladké příchutě typu medu, jahody nebo sladké kukuřice, které jsou nesmrtelnými legendami ve světě rybaření. Mezi legendy pak musíme připočíst také anýz, který je také součástí balení.

Ovšem, v kufříku najdeme i jiné vůně. Velmi zajímavé jsou například extrudy v příchuti česneku, které mají velmi výrazné aroma. Tato ostrá vůně se dobře šíří vodním prostředím i v tu chvíli, kdy je voda hodně studená. Dále pak nechybí ani masové příchutě – krill a halibut.

Hodně povedené jsou potom extrudy v příchuti červa. Tato nástraha má jednak velmi silný pach, zároveň pak svým tvarem připomíná právě živého červa. Tohle je velmi zajímavá nástraha, která z našeho pohledu patří k těm nejvíce povedeným z tohoto balení.

Chcete si v nadcházejících týdnech hlavně zachytat? Pak se podívejte na toto super balení nástrah od české firmy Chyť a pusť. Právě tento kufřík plný lákavých extrud na ryby slibuje, že rybář bude mít u vody záběr za záběrem. Kufřík nástrah najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -