DomůAkční nabídkaUž nikdy zamotaný návazec na ryby: anglická firma vymyslela TOP vychytávku

Už nikdy zamotaný návazec na ryby: anglická firma vymyslela TOP vychytávku

- Reklama -

Zamotaný návazec na ryby je noční můrou nejednoho rybáře. Ve chvíli, kdy se návazec na ryby zamotá, šance na úspěch v podobě ryby se extrémně snižuje. Jak to udělat, aby se rybářský návazec nemotal?

Ilustrační foto: PARYS

Tohle zažil každý rybář: člověk sedí na břehu oblíbeného revíru a pozoruje klidnou hladinu. Z rozjímání pak rybáře vyrušuje pouze kolega kousek vedle, který tahá rybu za rybou. Co děláme špatně, že nám ryby neberou? Když už kolega vedle chytí několikátou rybu za sebou, je načase stáhnout montáž.

A ve chvíli, kdy se montáž na ryby „ukáže“ na břehu, tak okamžitě poznáme, kde je chyba – návazec na ryby je zamotaný. Aby do toho čert praštil! Návazec se může motat kvůli několika důvodům. Abychom tomu zabránili, pak můžeme použít jeden fígl od věhlasné anglické firmy KRYSTON. Ta totiž přišla s TOP vylepšovákem.

 

Gel proti zamotání KRYSTON Anti Tangle

Tohle je perfektní vychytávka od renomované společnosti KRYSTON. Jde o speciální gel, který se nanáší přímo na návazec. Právě tento přípravek pomůže k tomu, aby se návazec při nahození nezamotal. Gel proti zamotání návazce najdete na e-shopu PARYS.

Gel proti zamotání návazce Kryston Anti Tangle

Jak to celé funguje? Je to jednoduché! Prostě stačí nanést trochu gelu přímo na návazec na ryby. Po několika okamžicích gel zatuhne. Díky tomu tak „zpevní“ návazcovou šňůrku, která bude mnohem tužší. Šňůrka tak bude připomínat tuhou strunu, která se nebude při letu při nahození nijak výrazně kroutit. Takže šance, že by se takový návazec zamotal, je minimální.

VIDEO: Jak funguje gel proti zamotání návazce na ryby KRYSTON Anti Tangle?

Ale nemějte strach! Ve chvíli, kdy šňůrka dopadne do vody, tak se okamžitě začne gel smývat. Netrvá to dlouho a během několika okamžiků má šňůrka zase původní podobu. Navíc! Gel nemá žádný zápach, takže rybář nemusí mít obavu, že by se do navazovacího materiálu „vpil“ nějaký toxický odér. To opravdu nehrozí!

 

Balení vydrží dlouhou dobu

Tato vychytávka proti zamotání je velmi zajímavým řešením pro ty rybáře, kteří při lovu kaprů používají měkčí návazcové materiály. Třeba klasické měkké šňůrky, které se používají například při lovu na plovoucí boilies. Samozřejmě ve chvíli, kdy rybář chytá na fluorocarbon, tak tento gel tolik nevyužije.

Nanášení gelu proti zamotání návazce na návazec

Obrovskou předností je také to, že balení s gelem proti zamotání vydrží opravdu dlouhou dobu. Výrobce udává, že 30mililitrové balení vystačí až na 100 použití. Pochopitelně, záleží na tom, jak velké množství rybář ke ztužení jednoho návazce bude používat.

Každopádně, pokud jezdíte na vody, na kterých se nemůže vyvážet, a na kterých se musíte spolehnout na vlastní ruce, pak může být tento gel pro vás velmi zajímavým řešením. Přípravek opravdu výrazně napomáhá k tomu, aby návazec dopadl do vody tak, aby byl co nejúčinnější. Gel proti zamotání od anglické společnosti KRYSTON najdete na e-shopu PARYS.

 

Špičkové šňůrky KRYSTON za super ceny

Když se řekne KRYSTON, pak se pochopitelně drtivé většině milovníků kaprů vybaví TOP šňůrky na kapry, které mají opravdu dokonalé vlastnosti. A pokud právě doplňujete zásoby návazcových materiálů na novou sezónu, pak se určitě podívejte na e-shop PARYS.

Právě na tomto rybářském e-shopu najdete špičkové šňůrky KRYSTON za suprové ceny. Navíc! Rybářský e-shop PARYS jich nabízí obrovské množství, takže kaprař si vybere přesně takový navazovací materiál, který pro lov na milované vodě potřebuje.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Nedávno jsem narazil na článek o nebezpečí rozpustných plastů – obaly tablet do myčky a pracky- tak aby to náhodou neškodilo našim rybičkami a ostatním vodním tvorům.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -