DomůAkční nabídkaUž žádná zima na rybách: chytrá pomůcka hřeje ruce i nohy dlouhých...

Už žádná zima na rybách: chytrá pomůcka hřeje ruce i nohy dlouhých 8 hodin

- Reklama -

Pořádně chladné počasí dokáže rybáře u vody nepříjemně potrápit. A proto je zapotřebí zimu v žádném případě nepodceňovat. Ideálním řešením jsou například ohřívače rukou a nohou. Znáte je?

Tu situaci zažil u vody každý rybář: odněkud se přižene studený vítr, nepříjemný déšť, anebo dokonce sníh. V takových chvílích to není u vody úplně „na pohodu“. První chvíle lze sice i v takovém počasí u vody přečkat. Ve chvíli ale, kdy tyhle podmínky trvají delší dobu, je zapotřebí sáhnout po ohřívačích na ruce i nohy.

 

Ohřívače na ruce a nohy Filfishing

Tahle pomůcka je „poslední záchranou“ pro všechny rybáře, které u vody přepadnou fakt těžké podmínky. Ve chvíli, kdy mrzne, sněží nebo silně fouká, můžou tyto pomůcky rybářovi výrazně pomoct toto počasí přečkat. Ohřívače na ruce a nohy najdete na e-shopu ZFish.cz .

Jak tahle pomůcka pro ohřívání částí rybářova těla funguje? Použití je opravdu naprosto snadné: nejprve vytáhneme ohřívač z originálního balení. Abychom v něm nastartovali „ohřívací proces“, je zapotřebí s ohřívačem několikrát zatřást.

V tu chvíli se ohřívač aktivuje, takže v něm započne klíčový proces. Ten trvá několik minut, takže je zapotřebí počítat s tím, že ohřívač nezačne ihned vydávat teplo – ohřívač se zahřeje až po nějakých 5 až 10 minutách. V tu chvíli je pak připravený k použití v hnusném počasí.

Rybáři si mohou vybrat tyto ohřívače ve dvou provedeních. První typ je určen pro ohřev rukou . Jak tento ohřívač na ruce používat? Rybáři tuto pomůcku pro zahřátí prokřehlých rukou nejčastěji vkládají do kapes od bundy. Prostě aktivují ohřívače, které vloží do kapes, a následně si ohřívají ruce.

Druhý typ ohřívačů je na nohy . Pokud tedy u vody trpíte na rychlé prokřehnutí nohou i v kvalitní obuvi, můžou vám tyto ohřívače výrazně pomoci. Zase: nejprve aktivujeme ohřívače, které potom položíme na ponožku ze spodní strany. A poté nohu s ponožkou a ohřívačem vložíme do boty. V případě ohřívačů nohou doporučujeme ohřívač vkládat do oblasti prstů, která patří k těm nejvíce zranitelným.

 

Vydávají teplo dlouhých 8 hodin

Obrovskou „zbraní“ těchto ohřívačů je to, že vydrží vydávat teplo opravdu hodně dlouhou dobu. Výrobce udává, že provozní doba je dlouhých 8 hodin. Takže to je doba, kterou v pozdním podzimu a v zimě ocení každý rybář.

Může se stát, že ohřívač začne po nějaké době vydávat slabší teplo. Co v takovém případě dělat? Ideálním řešením je ohřívač vystavit čerstvému vzduchu. Právě tento trik pomůže zase nastartovat „ohřívací proces“, takže ohřívač tak zase bude parádně ohřívat zranitelná místa na rybářově těle.

Tyto ohřívače používá celá řada rybářů. Jedná se například o geniální pomůcku pro všechny kapraře, kteří jezdí k vodě na vícero dní i v hodně těžkém počasí. Ve chvíli, kdy několik dní vkuse panuje silný vítr, déšť a obecně nízké teploty, tak právě tyto ohřívače mohou být skvělým doplňkem k topení do bivaku.

Zejména pak ohřívače na nohy si ale oblíbili i rybáři, kteří v zimě jezdí na dravce. Znáte to určitě taky: stojíte na promrzlém břehu a čekáte na záběr od predátora. Jenže mráz štípe i v tu chvíli, kdy máte kvalitní obuv a hrubou ponožku. Právě v tuhle chvíli je ideální použít ohřívač na nohy, který prokřehlé prsty rychle zahřeje.

Jestli jezdíte k vodě i za škaredého počasí, pak je dobré mít vždycky po ruce v batohu ohřívače na ruce i nohy. Prostě nikdy nevíte, kdy kvůli vlhkosti vám prokřehnout prsty na rukou nebo nohou. A přitom řešení proti zimě je naprosto jednoduché. Ohřívače na ruce i nohy najdete na e-shopu ZFish.cz za super nízké ceny.

Ilustrační foto: ZFish

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Pár slov základní věc neuvadite co je potřeba nebo na jakém principu je myslím Pb líh tekutéj pevnéj nebo co jiného já osobně jezdím i přes zimu mám stabilní místo místa mám sebou obývák atd ale co mám já za skusenost nejlepší a nejideálnější je i na rychlé ohrati a malá spotřeba za Pb je 2kombinacni je to vařič a topení dá se to napojit jak na kartuše ale ty používám jen v případě že mě dojde Pb mám to napojeno na 2kg Pb pokud jdu na delší dobu tak stačí 7kg ale mezi bombou a gauči mám napojenej regulační ve tyl tím pádem se dá udělat a zmenšit spotřeba Pb když se to dá kartuše tak to nejde usměrnit tlak je stejnej a sptrba cca 90 min i min no a pak ta drahota za 1ks kartuše cca 80kc u toho 2kombi si zatopim usměrnit tlak a mám to na dlouho jen jsem si upravil křičí mřížku je zbytečné vysoká a při ohřívání jídla stačí čaj kafe to trválo dlouho zbytečná spotřeba tak jsem to snížil jsem s tím velice spokojen no a přes den je teplo sluníčko tak mám sebou malé vařič na Pb bombu to je malá stabilní pokud nemusím zbytečně používat 2kombi kde mi jde pak i topení které momentálně potřebuji 2kombi jsem spokojen zapnu teplo ráno nevstavam do zimy do vlhká atd pokud někdo chce poradit ať se ozve upozorňuji nedělám nikomu žádnou reklamu a už několik rybářů co se zastavili viděli ptali se i známí si to někteří koupili ne každé zůstává v zimním období u vody jsou spokojeni a nestojí to tolik jak na kartuše Petrův zdar

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -