DomůAkční nabídkaUž žádní komáři na rybách: tahle vychytávka komáry spolehlivě odhání

Už žádní komáři na rybách: tahle vychytávka komáry spolehlivě odhání

- Reklama -

U vody zase nastalo období, kdy na některých revírech se vyskytuje velké množství komárů. A právě komáři dokážou pobyt u vody pořádně znepříjemnit. Jak se jim bránit? Zkuste tuhle vychytávku!

Určitě to taky znáte: chcete si užít rybaření při západu slunce, jenže právě v tuhle chvíli začínají být aktivní i nepříjemní komáři. Ti tak neustále dotírají, přičemž se snaží z rybáře odsát alespoň trošičku krve. Způsobů, jak se proti dotěrným komárům chránit, je hned několik. Vychytávka od firmy Thermacell je ale asi nejpohodlnější, a navíc velmi účinná

 

Odpuzovač komárů Thermacell

Tahle vychytávka od světově známé společnosti Thermacell se stala hitem už v minulých sezónách. A to proto, že tahle věcička skvěle funguje i na těch vodách, kde komáři způsobují „kalamity“. Účinný odpuzovač komárů najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Jak to celé funguje? Odpuzovač komárů Thermacell stačí jednoduše našroubovat na plynovou kartuši. Ve chvíli, kdy to rybář udělá, tak se z polštářku v přístroji začne uvolňovat účinná látka. V ten okamžik vzniká v blízkosti rybáře „neviditelná stěna“, která ho chrání před krvežíznivými komáry.

Vývojáři tohoto přístroje mysleli hned na celou řadu zásadních vlastností. Zaprvé: odpuzovač lze instalovat na všechny běžně dostupné plynové kartuše se závitem 7/16″ – 28 UNEF. Rybář tak nemusí dokupovat nějaké speciální kartuše, které by byly dalším nákladem navíc.

VIDEO: Jak funguje odpuzovač komárů Thermacell? Podívejte se na video

Dalším zcela klíčovým plusem je to, že odpuzovač komárů je nádherně malý. Výška přístroje je pouhých 97 milimetrů, takže se vleze „do kapsy“. Kromě toho je navíc odpuzovač neuvěřitelně lehký – jen 114 gramů. Takže se k vodě v žádném případě nepronese.

 

Odpuzovač je energeticky úsporný

Z našeho pohledu je pak dalším klíčovým plusem to, že odpuzovač komárů nespotřebovává moc energie. Pro představu: výrobce udává, že při používání odpuzovače rybář spotřebuje méně paliva než při vaření vody v hrnci. Za tohle obrovský palec nahoru!

Balení pak obsahuje i polštářky s účinnou látkou, která odpuzuje komáry z rybářova místa. Další velkou výhodou je, že náhradní polštářky s účinnou látkou si lze samostatně dokupovat, takže rybář nemusí kupovat celý odpuzovač znova. Super!

Ten, kdo chodí k vodě často, anebo je na déletrvající výpravě, tak moc dobře ví, že používání repelentů může být dlouhodobě nepříjemné. Někoho svědí kůže, jinému se „navaluje“ z výrazného odéru repelentu při dlouhodobém používání.

Tohle ale nemusí žádného rybáře při používání odpuzovače od firmy Thermacell vůbec trápit! Jak to? Odpuzovač účinnou látku vypouští do vzduchu, takže rybář na sebe vůbec nic nenanáší. Tohle je z našeho subjektivního pohledu jedno z největších plus, protože sami máme s dlouhodobým používání repelentů intenzivní zkušenosti – není to prostě nic příjemného.

Někdo by si mohl pomyslet, že vypouštění účinné látky může způsobovat bolesti hlavy jako u „agresivnějších výrobků“ od konkurenčních firem. A právě tady najdeme další plus: rybář se použití odpuzovače v tomto směru nemusí vůbec obávat, protože účinná látka nic takového nezpůsobuje.

Jestli se chcete v aktuálních podmínkách účinně chránit před mraky komárů, pak se určitě podívejte na tento odpuzovač od firmy Thermacell. Jelikož jej používají i ti rybáři, kteří jezdí na vody s obrovským množstvím komárů, tak to je nejlepší důkaz, že tahle věcička skvěle funguje. Odpuzovač Thermacell najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

3 KOMENTÁŘE

  1. Díky nenazranosti firem, které ničí vše co je přirozené v přírodě,je a bude stále hůř a hůř a nikdo s tím nic nedělá, jelikož politici a úředníci jsou s těmito svázání.zde platí heslo já mám a na ostatní Se … .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -