DomůAkční nabídkaUž žádný ztracený kapr při rybaření: Spolehlivě ostré návazce na kapry z...

Už žádný ztracený kapr při rybaření: Spolehlivě ostré návazce na kapry z Anglie

- Reklama -

Hotové návazce na kapry jsou velmi oblíbenou variantou pro celou řadu rybářů. Díky hotovým návazcům rybář s sebou nemusí tahat krabici s bižuterií. Navíc i šetří čas, protože nemusí zdlouhavě vázat.

Přesto! Někteří rybáři hotovým návazcům úplně nevěří, ale to je chyba! Proč? Na rybářském trhu jsou totiž dokonalé hotové návazce na kapry, třeba od anglické firmy ESP! Tohle jsou kaprové návazce, které nikdy nezklamou! Pojďme se na ně podívat trochu podrobněji…

Ilustrační foto: ESP

 

Hotové návazce na kapry ESP Camo Hair Rig Gripper

Hledáte „klasické“ návazce na kapry na položenou v té nejlepší kvalitě? Pak se rozhodně podívejte na tyto kaprové návazce od anglické firmy ESP, které nabízí obrovskou kvalitu, přitom jsou k dostání za rozumné peníze! Ano, jelikož v balení jsou hned 3 návazce, tak výsledná cena za 1 návazec na kapry není nikterak šílená. Znova: Je třeba myslet na to, že tyto návazce nabízí fakt hodně velkou kvalitu! Hotové návazce na kapry jsou dostupné na tomto e-shopu.

Základ návazce je tvořen super ostrým háčkem Cryogen Gripper, který kromě ostrosti nabízí například i odolnost proti ztupení – proto jsou tyto návazce vhodné i do těžkých podmínek na nejrůznější typy terénů. Další důležitou součástí je pevná šňůrka Camo Sink Link, která nabízí vysokou pevnost a odolnost při lovu těch největší kaprů!

Hotové návazce ESP Camo Hair Rig Gripper jsou k dostání ve dvou variantách. Rybáři si buďto mohou vybrat návazce s háčky bez protihrotu (verze barbless), anebo hotové návazce s háčky s protihrotem (verze barbed). Tyto hotové návazce od anglické firmy ESP jsou dodávány s nejpopulárnějšími velikostmi háčku č. 4 a č. 6. Jaké vám budou více vyhovovat? Návazce na kapry ESP jsou k vidění na tomto rybářském e-shopu.

 

Hotové návazce na kapry ESP Cryogen Chod Rig

Vynikající hotové návazce na kapry od anglické společnosti ESP, které patří k těm nejvíce používaným! Proč? Právě tyto návazce jsou dokonalé pro lov kaprů na populární plovoucí boilies. Ano! Když se člověk na návazec podívá podrobněji, pak si jistě všimne rozměrného kroužku, ve kterém je obratlík. Hotové návazce ESP si můžete prohlédnout na tomto e-shopu.

Právě tento kroužek je velmi důležitý! Proč? Protože díky němu návazec velmi dobře reaguje na podvodní proudy, které například záměrně vytváří kapři při sbírání potravy. A pokud se nástraha „chová přirozeně“, pak zkušení a opatrní kapři nemají takové podezření. Navíc! Tento návazec se díky „volnosti“ vždy otočí tak, aby se správně zasekl do koutku tlamy. Tohle je fakt boží!

Hotové návazce na kapry ESP Cryogen Chod Rid se vyrábí ve dvou provedeních. Rybáři si mohou vybrat buďto návazec s háčky s protihrotem, anebo návazce s háčky bez protihrotu. Záleží jen na rybářovi, po jakém typu sáhne. Co se týče velikosti háčků, tak jsou k dostání návazce s háčky velikosti č. 8, č. 6 a č. 5. Tak jaký si vyberete?  

Na návazcích od anglické společnosti ESP jsou super ostré háčky Cryogen Stiff Rigger, které jsou brutálně odolné, takže se hodí i pro lov těch největších kaprů. Háčky o velikosti č. 5 a č. 6 jsou vázané na materiál o pevnosti 20 lb, háčky o velikosti č. 8 jsou vázané na 15 lb materiál. Spolehlivě ostré a kvalitní návazce ESP jsou k dostání na tomto rybářském e-shopu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -