DomůAkční nabídkaKdo nabízí cenově dostupné boilies? Česká firma prodává kuličky za pár korun

Kdo nabízí cenově dostupné boilies? Česká firma prodává kuličky za pár korun

- Reklama -

Česká firma KAPRPRO spustila speciální letní akci. O co jde? Rybářská společnost snížila na omezenou dobu cenu nejlevnějšího boilies. Nejvýhodnější kuličky jsou nyní k dostání za méně než 58 korun.

Ilustrační foto: KAPRPRO

Jedná se tak o jedno z nejlevnějších boilies na česko-slovenském trhu vůbec. Jaké boilies si rybáři mohou za tyto směšné peníze obstarat? Jde o populární masové kuličky v příchuti losos/patentka. Ale bacha! Akce je časově omezena!

 

Levné boilies KAPRPRO losos/patentka

Jedno z nejlevnější boilies na česko-slovenském trhu ještě více zlevnilo! Rybářská firma KAPRPRO připravila speciální letní akci, kdy lze toto boilies sehnat pod 60 korunami za kilogram! Tohle je prostě cenová bomba! Levné boilies si můžete obstarat na e-shopu KAPRPRO.cz , slovenští rybáři pak na e-shopu KAPRPRO.sk

Levné boilies na kapry losos/patentka KAPRPRO přitom nabízí fakt hodně zajímavé vlastnosti. Základem je atraktivní směs, díky které mají tyto kuličky velmi lákavou vůni. Levné boilies losos/patentka dokáže ve vodním prostředí vytvořit silnou pachovou stopu, na což kapři spolehlivě reagují. Prostě pecka!

Kromě atraktivního odéru těchto kuliček je další předností výrazně červené zbarvení. Díky němu jdou tyto kuličky vidět na téměř jakémkoliv povrchu. Takže i když bude rybář tyto kuličky házet na bahnité, zarostlé, zanesené nebo kamenité dno, je to jedno. Tyhle kuličky půjdou vidět! Super!

Rybář levné boilies losos/patentka od české firmy KAPRPRO mají rádi i proto, že se ihned nerozpadne. Záleží na aktuálních podmínkách, ale kuličky vydrží i v teplé vodě okolo 24 hodin, proto jsou vhodné i při déle trvajících výpravách za kapry. Rybářovi se tak nestane, že po několika málo hodinách nebude mít na lovném místě vůbec nic.

Akce se týká levného boilies KAPRPRO Esencial ve velikosti 20 mm. Tento průměr patří k nejpopulárnějším v segmentu boilies, takže se firma rozhodla zlevnit právě tyto kuličky. Rybáři si mohou levné boilies losos/patentka vybírat v baleních od 2 do 10 kilogramů, kdy právě největší balení vychází cenově nejlépe!

Rybáři tyto kuličky velmi rádi používají jako krmení, ale i jako nástrahu. A ono to dává logiku! Je prostě dobré chytat na to, čím krmíme! Aby levné boilies KAPRPRO bylo ještě atraktivnější, pak rybáři kuličky zalívají i levným CSL KAPRPRO, které na tomto e-shopu vychází na pár korun. Tohle skvěle funguje!

Pokud se chystáte za kapry, ale nechte utrácet velké množství peněz, pak se rozhodně podívejte na tyto kuličky od české firmy KAPRPRO. Jedná se o super levné krmení/nástrahu na kapry, které za takové peníze v takové kvalitě jen tak neseženete! Ale znova: Upozorňujeme, že letní akce s KAPRPRO je časově omezena! Levné boilies si můžete obstarat na e-shopu KAPRPRO.cz

 

Sleva i na ostatní příchutě!

Letní slevová akce se netýká pouze jedné příchutě levného boilies od české firmy KAPRPRO. Ne! Letní slevy se vztahují i na ostatní boilies, ovšem v ostatních případech je cena jiných příchutí mírně vyšší. Přesto! Rybáři si mohou vybírat osvědčené příchutě scopex/oliheň, jahoda/med, mirabelka/kukuřice, monster krab, anebo švestka/krab. Zlevněné boilies je také ve velikosti 20 mm, a je k dostání ve 3 baleních – v 2 kilovém, 5 kilovém a 10 kilovém.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -