DomůAkční nabídkaVařené patentky na kapry: surovina, která udělá z krmení magnet na ryby

Vařené patentky na kapry: surovina, která udělá z krmení magnet na ryby

- Reklama -

Patentky jsou neodmyslitelnou součástí podvodního světa. Právě tihle drobouncí živočichové tvoří základní kámen potravní pyramidy. Co takhle tuto přirozenou potravu přidat do krmení na kapry?

Jelikož kapři se s patentkami setkávají prakticky „od plůdku“, není divu, že na tuhle potravu tak spolehlivě reagují. Patentky totiž vysílají pro kapry neodolatelné potravní signály, které jim dávají jasně najevo, že v jejich blízkosti leží nutričně bohatá potrava. A této vlastnosti by měli využít i samotní rybáři.

 

Patentky My Baits Ringpull Bloodworms

Tohle je dokonalá „surovina“ do krmení na ryby, která dokáže pozvednout účinnost návnady o několik úrovní výše. Právě díky patentkám totiž bude krmení na kapry vydávat atraktivní potravní signály, které budou lákat kapry blíže k nástraze. Vařené patentky od značky My Baits najdete na e-shopu PARYS.

Rybář je schopný s těmito patentkami vytvořit takové krmení, které bude věrně napodobovat přirozené „kapsy s patentkami“. Právě tahle ložiska chutné potravy kapři horlivě hledají v nánosech na dně. A rybáři mohou právě tato místa, která kapři nenechávají bez povšimnutí, napodobovat.

Tyto patentky od značky My Baits jsou vařené, takže mají opravdu zajímavou konzistenci, díky které vydrží pod vodní hladinou delší dobu. Důležitým faktem je, že vařené patentky jsou v nálevu, takže z nich neuniká „to nejlepší“ pryč. Naopak! Patentky se „koupou“ v super lákavém nálevu, který obsahuje celou řadu atraktivních látek. Tomuhle žádný kapr neodolá!

 

Jak s patentkami pracovat?

A právě díky onomu nálevu rybáři nepoužívají tyto patentky jen pro vylepšení krmení. To ne! Patentky s nálevem lze využít i jako booster pro vylepšení boilies. Stačí do kelímku dát několik kuliček boilies, a ty potom zalít patentkami a nálevem. Díky tomu se do kuliček „zažerou“ atraktivní látky, které se po vhození do vody začnou uvolňovat do okolí.

Vařené patentky pak lze samozřejmě využít i pro vylepšení krmení. Rybáři tuto „surovinu“ například přidávají do sypké krmné směsi, kdy potřebují udělat co nejrychleji záběr od ryby. Někteří rybáři pak vařené patentky využívají pro vylepšení nadrceného boilies nebo pelet.

Ať už se rybář rozhodne patentky využít pro vylepšení čehokoliv, vždy by měl pracovat s časem. Co tím myslíme? Jedná se o to, že patentky opravdu obsahují super atraktivní látky, třeba už jenom ve zmíněném nálevu. Proto je dobré při použití patentek několik minut (ideálně déle) nechat všechno odležet, aby se vše parádně promíchalo.

Jestli hledáte takové krmení, které bude co nejvěrněji napodobovat přirozenou potravu kaprů, pak se určitě podívejte na tyto vařené patentky od značky My Baits. Jedná se opravdu o vynikající složku do krmení, ale i pro vylepšení nástrah, kterou jen tak někde nenajdete. Vařené patentky najdete na e-shopu PARYS.

 

Špičkové produkty My Baits znovu skladem!

Rybářský e-shop PARYS znovu naskladnil žádané produkty od značky My Baits. Zásoby ale v regálech asi opět nevydrží příliš dlouho, protože produkty od této značky nabízí špičkové vlastnosti. Mezi žádané produkty patří například krmné směsi s nejrůznějšími druhy hmyzu. Toto krmení nabízí neuvěřitelně velkou porci živin, proto je při lovu ryb tolik úspěšné.

Kromě krmení si ale rybáři mohou vybrat i nadupané nástrahy na kapry. K těm nejvíce populárním patří například nakládaný tygří ořech, který si lze vybrat v několika příchutích. Hitem této sezóny je třeba nazelenalý tygří ořech, který se „koupe“ ve krabím nálevu. Špičkové nástrahy a krmení My Baits najdete na e-shopu PARYS.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -