DomůAkční nabídkaVařené patentky nebo krill: dráždivý pach masa milují ti největší kapři

Vařené patentky nebo krill: dráždivý pach masa milují ti největší kapři

- Reklama -

Rybáři si odjakživa snaží používat do krmení na kapry takové „suroviny“, které ryby přirozeně znají. Právě u takového krmení mají rybáři jistotu, že na něj budou reagovat i ty největší ryby.

Kapři se od malinkatého plůdku ve vodním prostředí setkávají s titěrnými bezobratlými živočichy, které s velkou chutí žerou. Není se čemu divit! Právě tenhle druh potravy rybám dodává tolik potřebné množství živin. Co ale tuhle masovou složku používat do krmení na kapry? Existuje jednoduchá možnost!

 

Vařené patentky My Baits Ringpull Bloodworms

Tohle je naprosto dokonalý produkt od rybářské značky My Baits, který vzbudil na rybářském trhu pořádné „haló“. Rybář je totiž díky vařeným patentkám schopný vytvořit neodolatelné krmení na kapry, které zaujme i ty největší ryby. Vařené patentky najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Obrovskou předností vařených patentek je to, že jsou přirozenou potravou kaprů. Ryby tak moc dobře znají potravní signály, které tato „surovina“ do vodního prostředí vysílá. Takže na tenhle druh potravy ryby naprosto spolehlivě reagují. Ideální jsou potom na silně prochytávané vody, na kterých rozhoduje kvalita krmení.

Vařené patentky My Baits obsahují celou řadu atraktivních látek. Jsou například plné minerálů, vitamínů nebo vápníku. Ryba tak při „setkání“ s vařenými patentkami okamžitě pozná, že před ní leží nutričně bohatá potrava. Je to to samé, jako kdyby před vámi ležel čerstvě ugrilovaný steak. Odolali byste?

Rybáři vařené patentky nejraději kombinují přímo s krmným boilies nebo s peletami. Přidat je ale lze i do sypkých mixů. Jedna věc: patentky se dodávají ve „vlastní šťávě“. Tuhle tekutinu v žádném případě nevylévejte, ale použijte ji do krmení!

Někteří rybáři pak v živočišné tekutině z patentek dipují i chytací nástrahy. Jak? Prostě tekutinu nalijí do kelímku, a pak do něj hodí na několik hodin nebo dní nástrahu na chytání. Lepší dip prostě jen tak nenajdete! Vařené patentky najdete na e-shopu PARYS.

 

Vařený krill My Baits Ringpull Krill

Další živočišná surovina do krmení, kterou si česko-slovenští rybáři okamžitě oblíbili. Tento vařený krill je totiž zcela unikátní složkou, kterou jinde jen tak nenajdete. Rybář tuhle „surovinu“ využije jak do krmení, tak i při samotném lovu velkých kaprů. Vařený krill najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Tihle drobní bezobratlí živočichové věrně napodobují zdejší bezobratlé, kteří hojně obývají tuzemské lokality. A které s velkou chutí kapři požírají. Vařený krill je plný zajímavých látek, které dokážou ve vodním prostředí vydávat koncentrovanou pachovou stopu. A právě ta nenechá kapry v žádném případě v klidu.

Vařený krill lze využít několik způsoby. Zaprvé: rybáři na tyhle bezobratlé živočichy velmi rádi chytají. A to zejména na lokalitách, na kterých je obrovský rybářský tlak. Rybář je totiž díky vařenému krillu schopný nabídnout takovou nástrahu, kterou neviděli ani zkušení a opatrní kapři. Tohle fakt funguje!

Další využití tento krill samozřejmě najde při přípravě TOP krmení na kapry. Velmi vhodný je pro obohacení sypkých krmných směsí, ve kterých drobní bezobratlí živočichové vytvoří hrubší částici. Jiní rybáři pak krill kombinují s masovým boilies nebo s peletami. A někteří krmí samotným krillem. 

Ať už se rybář rozhodne pro jakoukoliv variantu, tak má vždy jistotu, že s tímhle vařeným krillem fakt neudělá chybu. Jedná se o surovinu, kterou nemůže nějaká vyráběná nástraha a návnada trumfnout. Protože přirozenost vyhrává! Vařený krill od rybářské značky My Baits najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -